Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kolejny napad na agencję PKO w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Moim zdaniem to o czymś świadczy, że tylko agencje PKO są napadane. Pewnie mają słabe zabezpieczenia i ktoś to zauważył. Dziwi mnie, że niczego się nie nauczyli. Trzeba jednak zaznaczy, że te agencje chyba są prowadzone przez różnych właścicieli i to chyba oni decydują o zabezpieczeniach i warunkach pracy kasjerek. Czy się mylę?
direks
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Nie tylko na agencje bo w styczniu był też napad na jubilera z tego co się orientuję
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Na stronie internetowej miasta pojawiła się też informacja o włamaniach. Może warto przesunąć część ludzi z drogówki do prewencji? Co to za problem stać z suszarą.
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
o2
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Damian:
Pewnie znowu musi się znaleźć jakaś dzielna 60-latka, która pogoni jednego z drugim. Przechodzący obok 2-metrowi pakerzy wychodzący akurat z pobliskiego solarium przecież nie będą się fatygować, jeszcze by im się paznokcie połamały
Eryk:
Robi się z naszej Redy gangsterskie miasteczko.Niepokoi mnie jakaś obojętność czy brak zainteresowania tym co dzieje się wokół nas,często udajemy,że nie widzimy, no bo po co się mieszać i narażać.
Tutaj nie chodzi o strach przed bandziorami ale przed pol..icją, bo jeszcze można w manto oberwać za wtrącanie się w nie swoje sprawy :wink: .
Jak ktoś jest w temacie to wie o co chodzi :wink:
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2887 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

o2 pisze:Tutaj nie chodzi o strach przed bandziorami ale przed pol..icją, bo jeszcze można w manto oberwać za wtrącanie się w nie swoje sprawy :wink: .
Jak ktoś jest w temacie to wie o co chodzi :wink:
Jeśli zakładasz, że nikt nie wie o co chodzi, to po co piszesz takie rzeczy? Albo chcesz poruszyć ważny temat, ale podpierasz go konkretnymi i sprawdzonymi informacjami, albo spróbuj się powstrzymać przed tego typu komentarzami.

W podtekście Twojej wypowiedzi kryją się poważne zarzuty, więc albo idziesz za ciosem, albo daj sobie spokój.
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

straszne mnie już nic nie zdiwi w tych czasach bieda jest to robią napady
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

to,że jest bieda ,to trzeba banki okradać?to żadne usprawiedliwienie ,żeby każdy biedny chciał napadać na bank, to nie wiem co by było.
Marcin
Prawie Lider
523 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

xpagax pisze:straszne mnie już nic nie zdiwi w tych czasach bieda jest to robią napady
OT : Mówisz tez bez akcentowania choćby końca zdania?

A co do treści - nie sądzę by bieda miała bezpośredni wpływ na napady na bank - raczej chodzi o towarzystwo w jakim się dorastało/dorasta i przebywa, na chęć łatwego "zarobku" kilku tysięcy złotych... A jak takiego pajaca złapią to bedzie siedział na dołku za naszą kasę...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Nieoficjalnie wiem od znajomego który jest pracownikiem PKO,ale nie w Redzie że napastnik miał jakąś bron chyba na śrut i na odchodne postrzelił kasjerkę w szyję ( na szczeście tylko ja drasnął). Może zorientował się, że kasjerka włączyła cichy alarm. Kasjerka podobno zachowała sie bardzo profesjonalnie. By może o to chodziło o2. Podobno była tam tez nowa dziewczyna, która pracowała pierwszy dzień. Współczucia. Pewnie już nie pójdzie pracowac do banku ani żadnej agencji.

Tyle słyszałam, ale nie wiem ile jest w tym prawdy
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

tak, została postrzelona z wiatrówki, nawet chyba TTM o tym wspomniało
ODPOWIEDZ