Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

www.radioreda.pl

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ogromne brawa za pomysł Fajnie że powstało takie radio Ja juz podałam link dalej naszego radia znajomym :D
banek007
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

powiem ci szczerze ze o takich rzeczach to ja juz dawno wiem, bo radiem internetowym zajmuje sie od 8 lat, i gralem w malych i duzych stacjach internetowych, wiec wiem co ile kosztuje, szkoda ze sie zalamalesz tak szybko bo sie wystraszylesz cen, ale jest na wszystko wyjscie, jak narazie pisze projekt na te radio i jak wszystko elegancko przejdzie to bedzie radyjko:):) jesli chodzi o muzyke to bedziemy grali to co ludzie beda chcieli bo sluchacz jest najwazniejszy, oczywiscie bede chcial nawiazac wspolprace z zespolami z redy i okolicy i wlasnie ich promowac w specjalnej audycji. Ale jak narazie musie zdobyc dofinansowanie a pozniej szukac ludzi chetnych jako prezenterow i dzinnikarzy:):)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

no to super, że jest tak konkretne podejście do sprawy:)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

A co to znaczy , że będziecie grali to co słuchacz chce? Jak sie tego dowiecie? Ile ludzi tyle upodobań. Nie sądzę, że będziecie w stanie zagra to co każdy chce. Poza tym, osobiscie uważam, że każde radio powinno miec swój własny klimat, byc ukierunkowany na jedną dwie rzeczy, bo to co jest do wszystkiego to jest jak wiemy do niczego
banek007
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jak narazie szukam inwestora na radio, poki co narazie trawja rozmowy, a jesli chodzi o styl radia to sie ukieronkowuje z czasem, wiadomo jednym radio moze sie nie podobac a jednym moze sie podobac, najgorsze jest to ze jak nic sie w redzie nie dzieje to wszyscy narzekaja ze tu nic niema a jak ktos ma jakis pomysl np. na radio to tez sa jakies glosy krytyki, to najlepiej nic w tej redzie nie robic. Ale krytyka jest potrzebna bo nas bardziej bedzie uskrzydlac:):)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Mam nadzieję, że moje słowa nie były odebrane jako krytyka. zadałam tylko pytanie aby lepiej zrozumie wasze słowa. prowadziłam kiedyś ze znajomym ze śląska małe internetowe radio. Serwer kosztował go jakies 200zł miesięcznie. Nie wiem jakie są koszty teraz
ODPOWIEDZ