Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wielki Przejazd Rowerowy także w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Było więcej, bo przecież z W-wa przyjechało 500, do tego ok. 100 ludzi z Redy. Rewelacja i do zobaczenia w przyszłym roku. Należy bardziej nagłośnić sprawę, to będzie jeszcze większa reprezentacja Redy. Mam jeszcze pomysł, by zorganizować i rozprowadzić w przyszłym roku koszulki z napisem Reda, tak by nasi rowerzyści nie musieli jechać pod szyldem W-wa i aby byli dobrze widoczni w grupie wszystkich rowerzystów Trójmiasta.
Brawo dla wszystkich aktywnych, którzy ruszyli w peletonie :)
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Nie jadą pod szyldem Wejherowa, odrzuccie takie postrzeganie. Wejherowskie Towarzystwo Cyklistów skupia w sobie mieszkańców powiatu, a tylko w kupie jest siła, mozliwości i ręce do pracy. Chciałbym wam uświadomić że w Redzie na owy przejazd pracowali mieszkańcy Wejherowa (oprucz mnie Redzianina) i absolutnie tak nie postrzegają tego że robią na Redzian, pracowali dla sprawy w imieniu MTK!!!. Między nami nie ma żadnej zawiści jest czysta współpraca i momentami bardzo ciężka praca.

Dodam tylko że chętnie powitam w przyszłości ręce do pracy oraz wysłucham z chęcią każdego problemu jaki ma jakikolwiek mieszkaniec MTK czy 3M który jest dla niego uciążliwy w Redzie.

My tworzymy Metropolię z lokalnymi kilmatami ale jednak Metropolię i po to był ten przejazd aby uświadomić władnym że nie mamy jak się poruszać w ramach metropoli lub jest to wysoce uciążliwe i nastawione jedynie na zapuszkowanych.
Ostatnio zmieniony |5 Cze 2011|, o 21:21 przez ArturB, łącznie zmieniany 1 raz.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

no kurcze, a już liczyłem na małe wojny podjazdowe:):)

Koszulki z napisem Reda, albo firmówki tego forum, jeśli zechciałoby firmować przejazd... z dużym napisem "e-reda.pl" przykładowo, to też byłby jakiś pomysł:)
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Nie mam nic jako organizator(jeden z organizatorów) przeciw patronatowi i pomocy e-reda.pl zawsze powitam z chęcią ale aby mieć patronat z tego coś musi wynikać praca lub inne wsparcie konkretne. Natomaist każdy ma prawo jechać jak chce ubrany i pod marką jaką chce nawet Lotosu czy Energa Atom a nawet Exonu i BP, to jego wybór ;-)
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

A tu to co razem jako MTK utworzyliśmy ok 700osób na rogatkach Gdyni, dodam że całkiem bez afiszowania w Redzie dołączyła grupka 15-20 osób z Pucka!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nIq35Rrm ... e=youtu.be[/youtube]
Gregory
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Też byłem, jestem zjarany na raka :) Ale było warto. Trafiłem jeszcze do Jelitkowa i stamtąd do Redy. Pali i piecze, ale wszystkim polecam :)
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Proponuję gadżet na przyszły rok. Koszulką rowerowa z napisem "e-reda na rowerach" w jakimś rzucającym się w oczy kolorze. Załatwiona sprawa gadżetu i identyfikacji podczas przejazdu. A pamiątka na pozostałe dni jazdy ponadczasowa.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Powiem nawet że popieram aby mieszkańcy Redy paradowali w koszulkach e-reda dlatego że mamy świetny i poczytny portal wymiany myśli i informacji w ramach miasta i to służy naszemu miastu. A wsparcie w promowaniu wydarzenia na pewno się przyda także.
Gregory
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

ArturB pisze:Powiem nawet że popieram aby mieszkańcy Redy paradowali w koszulkach e-reda dlatego że mamy świetny i poczytny portal wymiany myśli i informacji w ramach miasta i to służy naszemu miastu. A wsparcie w promowaniu wydarzenia na pewno się przyda także.
Powiem Tobie, że pomysł fajny, ale nie każdy redzianin będzie chciał wspierać jakiś portal. A sama nazwa Reda, ewentualnie herb, to by każdego Redzkiego Cyklistę zainteresowała :)
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Mnie jako Redzianina bardziej interesuje w ogóle udział w prejeździe :-) i ew pomoc przed ;-), kto jak przebrany pojedzie, jego sprawa.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Czyli jednak wola jest. Artur, nie chodzi o żadne kwasy, ale właśnie rzucało się w oczy wielu ludzi z różnymi koszulkami z nazwą Wejherowo i dlatego pomysł by w ten sposób podkreślić i obecność Redzian w takiej akcji mertopolii.
Generalnie super akcja. Gratulacje dla Ciebie Artur za dobrą organizację imprezy i powodzenia w przyszłym roku (a, i jeszcze może jakiś trening na rękę, albo stojak pod megafon ;) )
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Ułomność cyklisty twarde nogi i pośladki i wiotkie rączki ;-)
Ja liczę na pomoc w przyszłym roku w zakresie plakatowania a przedewszystkim na 2x taką frekwencję , choć jak na pierwszy raz 90 osób to dużo jak na Redę.
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Reakcja Marszałka na WPR, niestety podano na początku nieprawdziwą informację o nieobecności nikogo innego oprócz Pana Adamowicza.
Udało mi sie tylko doprowadzić to poprawienia się dziennikarza w trakcie debaty studyjnej ale w tym materiale jej już nie ma.

http://www.tvp.pl/gdansk/aktualnosci/sp ... wy/4644388
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Widziałem to wcześniej i strasznie mi się nie podobało, że takie wydarzenie władze Gdańska momentalnie przerobiły na swe polityczne cele. I tak właśnie widzą metropolię - reszta ma być narzędziem w rękach największego.
Co do TVP Gdańsk, to od zawsze tak było, że informacje nie były rzetelne, bo mają gdzieś wszystko co jest dalej niż 5 km od Oliwy ;) (wcześniej od Wrzeszcza)
Nic to, już szykuję kondycję na przyszły rok :)
ODPOWIEDZ