Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowa przychodnia na osiedlu Przy Młynie.

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dzisiaj widzialem nową przychodnie koło poczty na SEMEKO. Słyszałem jakieś plotki, że jest to filia przychodni na Łakowej - wie ktoś coś więcej?

@edit:
zmieniam nazwę tematu, bo faktycznie nie długo się pogubimy co gdzie i jak;)
Ostatnio zmieniony |16 Cze 2011|, o 21:40 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

tak to filia przychodni dziecięcej na łąkowej,a czy tej dla dorosłych to nie wiem.Dr.Jackiewicz np.przyjmuje tylko tam,ale jak się chciałam zarejestrować to nikt nie odbierał tel,więc poszłam do starej przychodni tzn.na łąkowej.
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Zostałam zmuszona do skorzystania z tej nowej przychodni, bo przeniosła się tam moje pani doktor pediatra. Ale gdybym to ja mogła decydować, to po pierwszym kontakcie z panią z rejestracji na pewno bym tą przychodnię omijała. Pierwsze wrażenie się liczy, więc wcale mi się nie podobają te przenosiny.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

A jaka pani doktor, jeśli mogę spytać? Ostatnio właśnie byłam u pediatry i zdziwiłam się, że zamiast Sicińskiej była starsza pani doktor, bardzo spokojna i dokładnie tłumacząca, o co chodzi w leczeniu i dlaczego unika radykalniejszych leków. Bardzo pozytywne wrażenie. Zapomniałam jednak, jak się nazywała, bo recepta z pieczątką została w aptece ;) Jesteś zadowolona z tej pani doktor?
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Przenosiny rodzą problem, np: zmiany labolatorium...
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

suria pisze:była starsza pani doktor
- to nie moja, bo moja jest młoda :)
A pierwsze wrażenie z przychodni "na żywo" - strasznie niewygodnie rozplanowane wnętrze. Podział pomieszczeń jakiś bez sensu. Ciasna, klaustrofobiczna poczekalnia. A gabinet jak apartament - dużo za duży. Oj jakoś mi się nie podoba :?
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

W sumie pomieszczeń nie budowano z myślą o przychodni tylko jako lokale usługowe, a potem je dostosowano tylko. Zrobili pewnie co się dało i tyle. Nie ma co porównywać do Łąkowej, gdzie cały budynek od początku projektowano pod przychodnię.
Adam29
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Faktycznie poczekalnia jest tam mała,ale przyjmuje tam tylko jeden lekarz w danym czasie więc tłoku tam nie ma i raczej nie będzie.Żona też tam chodzi z córką na wizyty.Jeśli ktoś chce to może dalej pozostać na Łąkowej tyle że musi wtedy zmienić pediatre.
Adam29
ODPOWIEDZ