Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dworzec w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

No mnie też, wczoraj zagłosowałem, dziś pokazuje, że limit wyczerpany. Nie wiem kiedy u nich się doba kończy :D może o 12:00 :D
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Już tylko do niedzieli do godz. 24 można głosować w naszym internetowym plebiscycie dotyczącym dworców PKP ziemi wejherowskiej. Wybieramy ten, który najpilniej wymaga remontu.

Obecnie w naszym rankingu przewodzi dworzec w Redzie, ale wszystko może się jeszcze zmienić. W przypadku redzkiego obiektu PKP internauci narzekają na brak poczekalni, zadaszenia na peronie nie spełniają swych funkcji, na peron nie wjedzie niepełnosprawny ... mankamentów jest mnóstwo.

Po zakończeniu zabawy z wynikami plebiscytu udamy się do władz PKP - przedstawimy wasze opinie i w Waszym imieniu zapytamy, kiedy wskazany dworzec wreszcie doczeka się remontu, co on obejmie itp.

Głosujcie zatem!
http://reda.naszemiasto.pl/artykul/1149 ... 4b34,1,3,5
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

ja juz głosowałem 2 razy na pieleszewo i 3 razy na główny w redzie trzeba pieleszewo wywalić na 2 pozycje
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

już nie można głosować?ja nie mam już tej opcji-głosuj.A Wy macie?
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

redzianka pisze:już nie można głosować?ja nie mam już tej opcji-głosuj.A Wy macie?
Popatrz dwa posty wyżej.
Głosowanie zakończyło się w niedzielę o północy.
Wyniki:
Reda - 779 głosów
Luzino - 271 głosów
Wejherowo Główne - 231 głosów
Reda Pieleszewo - 171 głosów.
Pozostałe poniżej 50 głosów.
Teraz czekamy na reakcję dyrekcji PKP
Po zakończeniu zabawy z wynikami plebiscytu udamy się do władz PKP - przedstawimy wasze opinie i w Waszym imieniu zapytamy, kiedy wskazany dworzec wreszcie doczeka się remontu, co on obejmie itp.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

"Kilka" z tych 779 głosów jest moich- mam nadzieję, że się przyczynią do zmian na dworcu!
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ależ się Luzino zmobilizowało na ostatniej prostej :) Szkoda, że Pieleszewo się jednak nie przebiło, ale tak czy siak najważniejsze, że Reda jest niekwestionowanym zwycięzcą :)
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Jestem mega ciekawy co z tego wyjdzie.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Huherko pisze:Jestem mega ciekawy co z tego wyjdzie.
Też mnie to mocno zastanawia.
slawek0407
Znam to forum
122 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

W czwartkowym Dzienniku Bałtyckim jest artykuł w temacie najgorszego dworca. Informacja jest że może się coś zmienić ale nie za szybko bo jak wiadomo nie ma kasy...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

No i niestety sprawa Redzkiego dworca się nie ruszy za szybko :(
Tytuł artykułu „Na zwycięzcę nie ma kasy” mówi sam za siebie…

Z artykułu nie wynika nic czego byśmy nie wiedzieli, no może poza tym, że:
1) remont obiektu wiąże się z kosztami od 4 mln zł wzwyż
2) Najszybciej modernizację redzkiego dworca można wziąć pod uwagę w latach 2012-13
3) Oczywiście, jeśli znalazłby się klient, który chciałby wesprzeć PKP finansowo, wtedy być może byliby w stanie szybciej przeprowadzić remont

Odnośnie punktu 3 to brzmi dość zabawnie :) bo szybciej niż lata 2012 – 2013 o których dyrektor Oddziału Dworce Kolejowe w Gdańsku wspominał chwilkę wcześniej (punkt 2) to chyba lata 2011 – 2012 co jest niemożliwe, bo 2011 się właśnie kończy… więc Pan Neumann sam chyba w ten remont nie wierzy :(

Poza tym w artykule jest wzmianka o remontach dworców w Rumi, Wejherowie, Słupsku, Lęborku i…Pszczółkach

Mam nadzieje, że to nie wszystko co dziennik bałtycki w tej sprawie chciał zrobić
Więcej pod linkiem http://reda.naszemiasto.pl/artykul/1160 ... 146d,1,3,2
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

informacja także na portalu rynek kolejowy http://www.rynek-kolejowy.pl/29126/Kory ... ektowe.htm
gotowa trasa ma być za 27 miesięcy
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Dzisiaj czekając na kolejkę SKM przez chwilę oglądałem wyburzanie budynku dawnych ubikacji przy dworcu.
Czyżby teren obok dworca miał zostać zagospodarowany?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

tak sobie myślę, że fajnie by było, gdyby kiedyś powstały przy dworcu "skrzynie na rowery" jak w Redłowie (http://rowery.trojmiasto.pl/Parking-row ... 54111.html) - dzięki temu mieszkańcy którzy mają dalej do dworca nie musieliby podjeżdżać autem/autobusem tylko (w sezonie) podjeżdżaliby sobie spokojnie rowerem i rower na czas pracy zostawiali przy dworcu... a po pracy sobie na rower wsiadali i wracali do domu :)
ODPOWIEDZ