Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowy rozklad SKM

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Niestety swojego listu nie mogę udostępnić, bo nigdzie się nie zapisał był wysyłany przez formularz. Ja po prostu opisałem swoją podróż która była udręką. Co do pociągu 16:35.z Gdyni do Rumi to jakaś wielka pomyłka zgadzam się z Wami! ŚLijscie skargi moźe razem co'ś wywalczymy.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

I tak dobrze by było, gdyby ktoś, może z doświadczeniem w tej materii, zredagował taki list. Na pewno dużo dużo więcej osób w takiej sytuacji wyślę skargę. Jeśli ktoś znajdzie czas byłoby lepiej. jak nie, no to powysyłamy samo na pewno, ale pewnie będzie mniej spektakularnie :P
inka
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

swietny pomysl.
tez dzis pomyslalam, aby wyslac do SKM zazalenie w tej sprawie.
zatem przylaczam sie do akcji i wysylam cos od siebie!
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

11.24 miała być SKM Wejherowo - Gdańsk u nas, w Redzie na peronie.. i przyjechał.., ale Sprinter... jadący tylko do Gdyni.

Mojego listu tu nie opublikuje, bo nie jest za grzeczny, spóźniłem się przez to na zajęcia i wcale nie obeszło się bez problemów
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

W takich sytuacjach można próbować iść do kasy skm po zaświadczenie o takiej sytuacji. Czasem niweluje to problemy ;)
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Pienio - czasem w takich sytuacjach się specjalnie o tym nie myśli. Dzisiaj o 7:50 zamiast przyjechać mój pociąg zwykły do Gdańska przyjechał spóźniony o 20 min sprinter, który zresztą dojechał tylko do Chyloni, tam przesiadka do podstawionego innego pociągu (teraz pytanie, czy podstawiony to też sprinter) zanim pociąg ruszył mijały kolejne minuty, wysiadłem w Gdyni Gł. bo chciałem się dostać na Wzgórze, zrezygnowałem ze stania na dworcu i czekania aż następny pociąg przyjedzie i poszedłem na autobus.

Dobrze, że ja do pracy jadę z 20 minutowym zapasem czasu (specjalnie, w razie coś by się działo) ale i tak dziś się lekko spóźniłem.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Pienio pisze:W takich sytuacjach można próbować iść do kasy skm po zaświadczenie o takiej sytuacji. Czasem niweluje to problemy ;)
Nie czepiam się, tylko z ciekawości pytam - żeby nie było :)

Próbowaleś kiedyś wziasć zaświadczenie z kasy SKM, że pociąg SKM nie przyjechał / przyjechał ale nie ten co miał / był opóźniony itd?

Pytam z niedowierzaniem, bowiem wydaje mi się to aż nieprawdopodobne ( za normalne jak na SKM ), żeby w kasie SKM wystawili takowe zaświadczenie :)

Wczoraj widziałem jak chłopaczek pytał się na stacji Wrzeszcz obsługi pociągu czy coś się dzieje, że SKMki w strone Gdańska jeżdza jedna po drugiej, a w strone Gdyni żadna... to uzyskał odpowiedź... my nic nie wiemy o żadnych problemach.
Ja kiedyś byłem w kasie w Gdyni Głównej zapytać na który peron wjedzie sprinter, to się dowiedziałem, że nie wie tego nikt, ze zacytuje "nie wiemy, ale wjedzie na ten ktory będzie wolny"

Poza tym, część kas chyba jest ajęcka... no ale może ( oby ) się myle
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

O tym zaświadczeniu wiem ze słyszenia, sam nigdy nie próbowałem, dlatego napisałem, że "można próbować". Czasem może to pomóc, np na uczelni czy coś.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Jestem ciekaw na ile to jest spowodowane nowym rozkładem, na ile zimą? Nie pamiętam, żeby w zeszłym roku były takie opóźnienia - owszem zdarzały się ale sporadycznie...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Też słyszałam o czymś takim więc chyba jest to możliwe jakby pracodawca czy nauczyciel był bardzo upierdliwy i nie wierzył na słowo
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

nie no, 2 tygodnie, 8 dni , w które podróżówałem skm i z tego 4 dni kiedy się spóźniłem. pon i wt ubieglego tyg zerwana trakcja, wczoraj zamiast standardowej przyjechal spritner jadacy do... gdyni, a dziś pociag 9.37 nie przyjechał wcale, droga powrotna też nic lepsza, 30 minut czekania..
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Też stałem dziś prawie pół godziny na przymorzu.

Ale o ile ja pamiętam zawsze jest paraliż skmek z pierwszym śniegiem (nigdy nie rozumiem czemu niby śnieg ma przeszkadzać w jeździe pociągom), a te do Słupska i Tczewa zimą spóźniają się prawie za każdym razem, czego znowu dziś doświadczyłem.
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Pienio pisze:(nigdy nie rozumiem czemu niby śnieg ma przeszkadzać w jeździe pociągom),
Nie tyle pociągom, co rozjazdom i to chyba główny problem.
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Tej kolejki o 7.15 też nie mogę im darować, teraz wsiadanie rano do SKM-ki to nie lada wyzwanie.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

icc2009 pisze:
Pienio pisze:(nigdy nie rozumiem czemu niby śnieg ma przeszkadzać w jeździe pociągom),
Nie tyle pociągom, co rozjazdom i to chyba główny problem.
Dzięki za info ;)
ODPOWIEDZ