Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

ferma lisów

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

To przecież ty jesteś najlepiej zorientowany gdzie i OD KIEDY istnieje ferma !!!!
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

A tak poza tym to forum jest dostępne dla wszystkich i takim zachowaniem nie wpłyniesz na to że sprawa przycichnie. Tobie nie przeszkadza smród
a innym przeszkadza i każdy ma prawo do swojego zdania. Ale podstawowa zasada - należy uszanować to prawo ! I takie zachowanie jak Twoje jest po porostu niedopuszczalne ! Jeżeli myślisz że obrażając mnie lub innych (którym ten zapach przeszkadza)coś wskurasz to się mylisz ! A wręcz sądzę że efekt końcowy będzie odwrotny od zamierzonego .
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Szanowna Pani dorko04. Czy nazywając Ciebie 'Paniskiem', ktoś Cię obraża? Nie sądzę. ; )
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A czy ja zabraniam wam płaczów nad swoim losem? odpowiadam NIE! możecie płakać, narzekać a nawet biegać na skargi ale to nic nie zmieni. TO WY podeszliście z swoimi domostwami pod ferme a nie ferma pod was!
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Zależy w jakim kontekście jest to użyte a w tym przypadku nie mam wątpliwości o co chodzi. A poza tym forma pani a panisko chyba nie ma ze sobą nic wspólnego.
A czy nasze zdanie coś zmieni w sprawie fermy to czas pokaże ! Pozwól że będziemy robić w tej sprawie to co uznamy za słuszne.
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ludzie żyjcie i dajcie żyć innym .
Generalnie sprawy lisów nie znam , ale wydaje mi się że musi być jakiś zloty środek.
Trudno wymagać aby ktoś zamknął swój biznes na który latami pracował.
Z drugiej strony ludzie którzy się tam osiedlili pewnie zdawali sobie sprawę z sąsiedztwa lisów:) i płynących z tego aromatów
Kindermajster pisze: Na marginesie tylko dodam - kto wydał pozwolenia na budowę i ile pieniążków zgarnął za osiedle Reda Park?!?! Tereny zalewowe!! Mam nadzieję, że mieszkańcy osiedla nie będą się buntować, gdy im coś woda 'podmyje'...
Ja kupiłem mieszkanie na Reda Parku ale że człek ze mnie roztropny to na ostatnim piętrze.
Zaopatrzyłem się też w ponton ażeby w razie klęski żywiołowej ratować sąsiadów z parteru.
Jak oczywiście coś podmyje to sam poprowadzę buntowników do boju.
Chyba że stan wody będzie za wysoki żeby poprowadzić piechotą to wtedy zorganizujemy flotę kilku pontonów bojowych i zaatakujemy Semeko z wody i lądu jednocześnie.
Taka moja strategia
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

I to mi się podoba drhacken! Mieszkanie na ostatnim piętrze i będzie ok. Gorzej tylko, jak ziemia wciągnie Twój blok No ale to jakaś apokaliptyczna wizja. Co do floty pontonów. Również z sąsiadami zorganizuję flotę czarnomorską Semeko i zrobimy jakąś potyczkę 'na morzu' ; )
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Z tego co słyszałem już podobno jeden blok troszkę w dół poszedł, kiedy kolejne?
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Podobno we wtorek. Ale to tak tylko gdzieś słyszałem...
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

no dobra żarty na bok:) zajmijmy się głupotą ludzi i budowaniem/kupowaniem mieszkań w okolicy fermy. Dorko! Zamieszkaj obok wysypiska śmieci!
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Dlog jesteś po po prostu beznadziejny !!!! Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem ale to już nie mój problem tylko szkoły którą skończyłeś...
Jeżeli aż taką przyjemność czerpiesz z tych jałowych dyskusji to proszę możemy je kontynuować . Chyba w ten sposób ładujesz swoje akumulatory do dalszych jadowitych postów. Myślałam że post drhackena trochę cię wyluzuje ale złudne moje nadzieje !
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Przyjemność mi sprawa tylko czytania takich narzekań jakie Ty prezentujesz:) "Zamieszkałam obok fermy i mi pachnie lisami, ZAMKNĄĆ FERMĘ! " Proponuje zamknąć fermę i zakazać posiadania psów KOMPROMIS!
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Ja nie narzekam tylko szukam rozwiązania problemu a ty bardzo się tego obawiasz . Zajmij się swoimi sprawami bo z tego co mówisz sprawa fermy to nie twój problem. Obiecuję, że będę cię na bieżąco informować o postępach w sprawie.
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Sami stworzyliście ten problem! Dla was pewnie jedynym rozwiązaniem jest zamknięcie fermy!
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

I tu się mylisz! Cały czas ci powtarzam - czytaj ze zrozumieniem! Szukamy rozwiązania problemu a wcale naszym celem nie jest wykończenie właściciela fermy co cały czas twierdzisz. I dlatego twierdzę że nie umiesz dyskutować tylko ziejesz jadem .
ODPOWIEDZ