Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wywóz śmieci w Redzie po 1 lipca 2013 (nowy system)

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Na Łąkowej za Biedronką jest całkiem nieźle
3 kontenery na śmieci nie segregowane;
2 kontenery na plastik
1 kontener na szkło
1 kontener na papier

Nurtuje mnie jedna sprawa, aby opróżnić taką wiatę śmietnikową potrzebne są 4 śmieciarki, jedna zabierze nie segregowane, druga plastik, trzecia szkło i czwarta papier? Dobrze to rozumuję?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

niekoniecznie-jak mieszkaliśmy w Gdyni to podjeżdżała śmieciara z przegrodami-może też taką mają?!
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Binka pisze:niekoniecznie-jak mieszkaliśmy w Gdyni to podjeżdżała śmieciara z przegrodami-może też taką mają?!
Tą która dziś stała przed moim blokiem taka nie była

A jeszcze jedno, czy do tych kontenerów można wrzucać luzem np plastiki, papier, czy wszystko musi być w workach?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:
Binka pisze:niekoniecznie-jak mieszkaliśmy w Gdyni to podjeżdżała śmieciara z przegrodami-może też taką mają?!
Tą która dziś stała przed moim blokiem taka nie była

A jeszcze jedno, czy do tych kontenerów można wrzucać luzem np plastiki, papier, czy wszystko musi być w workach?

To mnie też zastanawia-o ile nie ma problemu z plastikiem to jak to wygląda z makulaturą czy szkłem?
Pójdziemy na festyn i może się dowiemy?!
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

ktoś wie czy AGORA odbierze jeszcze śmieci które zbieraliśmy przez ostatnie dwa tygodnie (chodzi mi o śmieci bez segregacji), dziś mieli zabrać a ich oczywiście nie ma
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Hmm, chciałem powiedzieć, że wiem, bo UM miasta opublikował komunikat, z którego wynikało że Remondis je zabierze. Ale komunikat zniknął, więc być może będzie jakaś zmiana w tym zakresie.
Ja biorę poprawkę na to całe zamieszanie, że to pierwszy raz, i co niektórzy nie przewidzieli wszystkich potencjalnych sytuacji.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Zigi masz rację ale komunikaty urzędu nie powinny zawierać nieprawdy.A jeśli już tak jest to należy się sprostowanie i przeprosiny.
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

komunikat zniknął, bo 02.07 minął hehe może nasi urzędnicy wierzą, że wszystko już załatwione
kowalski, dowieźli Ci pojemnik? u nas nadal pojemników brak, śmieci leżą
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Na Pogodnej także brak śmietników nowych, śmieci zalegają.

Czy ktoś wie, czy do kontenerów na odpady segregowane trzeba wrzucać śmieci w workach?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Jeżeli dziś nie przywiożą pojemników to jutro smieci wywożę pod urząd.
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Do mnie również pojemnik jak i worki nie dotarły
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:Na Pogodnej także brak śmietników nowych, śmieci zalegają.

Czy ktoś wie, czy do kontenerów na odpady segregowane trzeba wrzucać śmieci w workach?

można, ale nie trzeba i tak na Eko Dolinie w sortowni każdy z tych odpadów posegregują pracownicy przy taśmie.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Szanowni Państwo,
W dniu dzisiejszym, na wniosek Burmistrza Miasta Redy, odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy REMONDIS Sp. z o.o., odpowiedzialnej za dostarczenie pojemników na odpady komunalne, worków do selektywnej zbiórki oraz odbioru zgromadzonych i nieodebranych dotychczas śmieci.
Firma REMONDIS Sp. z o.o. zobowiązała się do:

1. Dostarczenia brakujących pojemników i worków oraz wywiezienia zgromadzonych dotychczas odpadów komunalnych zmieszanych do końca dnia 5 lipca 2013 r. – ostateczny termin.
2. Do odbioru wszystkich odpadów segregowanych w zabudowie jednorodzinnej - w dniach 4 – 5 lipca 2013 r.
3. Udostępnienia dodatkowych worków na odpady segregowane w Urzędzie Miasta po 8 lipca 2013 r.
4. Opracowania harmonogramu wywozu odpadów zmieszanych i segregowanych, który będzie zamieszczony na stronach internetowych Urzędu Miasta Redy i firmy REMONDIS Sp. z o.o. - w przyszłym tygodniu.

źródło: reda.pl
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

To mamy następny termin .Oby realny.
ODPOWIEDZ