Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Poczta w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
DAVIDOFF
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Niestety muszę często kozystać z poczty w Redzie i muszę przyznać iż poczta jako budynek jest OK lecz organizacja tragedja,ciągłe kolejki 2 lub 1 osoba obsługi,to jest chyba jedyna poczta w Redzie,co wy o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

No niestety, kolejki na poczcie w Redzie to w pewnych godzinach standard. Dziwi mnie, że w "godzinach szczytu" nie są uruchamiane dodatkowe okienka.
Ja mam też inne przygody z naszą pocztą. Ostatnio jest w OK, ale był taki okres, że listonosz kilka razy z rzędu nie mógł trafić z pocztą do mojej skrzynki, a po listy musiałem biegać do sąsiadów... :)
Gość

17 lat temu

Nie tylko w godzinach szczytu są kolejki ja chodzę na poczte rano po 8 to
to zawsze jest kolejka!! a drugą sprawą jest to że jest tam dużo różnych dodatkowych usług i nikogo więcej do obsługi.Jak ostatnio czytałem w ponad 200000 ludności i tylko jedna poczta i 2 osoby w obsłudze to chyba coś nie tak.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

To jest chore ,żeby kupić znaczek na list ,musze stać w długiej kolejce.Powinno być osobne okienko tak jak kiedyś.
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Dla zainteresowanych:

Widziałam ostatnio napis na sklepie z dewoncjonaliami, że sprzedają tam znaczki.

Jak ktoś nie wie, to sklep ten jest całkiem niedaleko od poczty, trzeba iść w kierunku Biedronki, a gdy się dojdzie do ulicy pawła Bielawy to trzeba skręcic w lewo.
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Aisne-dzięki za info,zaoszczędze choć trochę czasu.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Jestem na poczcie codziennie.....możecie mi współczuć...mam swoje typy na szybkość obsługi klientów- w 200% zależy to od osoby siedzącej w okienku...zła organizacja pracy(np. to że aby wysłać paczkę albo kupić 1 znaczek trzeba stać w kolejce do okienek kasowych)- to niestety wina nie tylko PAŃ Z OKIENEK ale przede wszystkim dyrekcji.
Nie życzę nikomu aby Reda urosła do 200000 mieszkańców przy tylko 1 poczcie :wink: (patrz post Gościa)- może spotkamy się w kolejce???
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

proponuje chodzić do Pani Kierownik, jak ostatnio byłem to powiedziała że zajmie się, tym żeby moje listy dochodziły do mnie a nie do moich sąsiadów- faktycznie ostatnio jest lepiej.
Jakby co to można też dzwonić do Gdyni na forum mtk.pl jest też taki temat, tam podałem numer do Gdyni, do kogoś kto przyjmuje skargi.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Ja w tej sprawie złożyłem skargę bezpośrednio przy okienku. Pani zanotowała i jak dotąd pomogło. Choć czekam teraz przeszło tydzień na przesyłkę i nie mam pojęcia, gdzie jest...
Awatar użytkownika
maras
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Ja równiż często korzystam z usług poczty polskiej i znalazłem sposób na to by nie stać w kolejce. Jaki? Przychodzić na pocztę w godzinach porannych! Zero kolejek. A że do pracy chodzę na 11 to pasuje jak ulał :D .

Pozdrawiam tych którzy wsawa muszą na 6 bądź 7 do pracy :lol: .

Aha...jeszcze jedno. Nie wiem czy zauważyliście, ale poczta w Redzie zatrudniła nowego pracownika. Chodzi o tego żula co siedzi przed budynkiem i informuje przechodniów o sytuacji wewnątrz :) . Zawsze mówi prawdę: albo jest kolejka, albo jej nie ma.
There is no dark side of the Moon really, as a matter of fact it is all dark.

Nikt Mi nie wkręci że "białe jest białe a czarne jest czarne"
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

maras pisze:Ja równiż często korzystam z usług poczty polskiej i znalazłem sposób na to by nie stać w kolejce. Jaki? Przychodzić na pocztę w godzinach porannych! Zero kolejek. A że do pracy chodzę na 11 to pasuje jak ulał :D .
Hm... a mi właśnie zdarzyło się trafić na kolejkę jeszcze pod drzwiami przed otwarciem poczty ;)
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Facet pod pocztą jest niesamowity- mówi mi już" Dzień Dobry- dzisiaj tylko 4 osoby!!
Może on ma odstraszać klientów :shock: - bo jak powie, że w kolejce 17 osób to kilku się rozmyśli już przed wejściem :wink:
Awatar użytkownika
maras
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Hm... a mi właśnie zdarzyło się trafić na kolejkę jeszcze pod drzwiami przed otwarciem poczty ;)[/quote]

No to masz pecha!
There is no dark side of the Moon really, as a matter of fact it is all dark.

Nikt Mi nie wkręci że "białe jest białe a czarne jest czarne"
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Temat nieco upada, więc warto go podsycić.

Co Waszym zdaniem oznacza napis na awizo: Przesyłkę można odebrać w dniu dzisiejszym... albo w dniach następnych?
Teoretycznie w tym miejscu powinna zostać podana godzina, po której można odebrać przesyłkę w dniu dzisiejszym. No, ale w Redzie tej godziny z bliżej nieznanego mi powodu się nie wpisuje (w innych urzędach spotkałem się z tą praktyką). Jako, że było w okolicy 17:30, to uznałem, że moja przesyłka z pewnością na poczcie się już znajduje. Stanąłem więc grzecznie w kolejce przed schodami zewnętrznymi (!) i odczekałem swoje 30 minut. Do kasy podszedłem tuż przed 18 (czyli przed zamknięciem placówki).
Oczywiście mojej przesyłki nie było.
"Panienka z okienka" oczywiście uważała, że to nie jej wina i chyba sugeruje, że... moja... tak myślę, bo żadnej skruchy z jej strony nie wyczułem.

Niestety, liberalizacji rynku usług pocztowych możemy się spodziewać najwcześniej w 2011 roku (termin wdrożenia unijnej Dyrektywy pocztowej). Ale nasze kochane "panienki z okienka" powinny o tym pamiętać.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

No to nie jesteś pierwszy ( i nie ostatni), którego tak przegoniono!!!!
W Redzie praktykuje się wydawanie przesyłek awizowanych dopiero następnego dnia- i nie jest to wymysł "panienki z okienka" a raczej fatalnej organizacji pracy. Posortowanie wracających przesyłek (listów, paczek,przekazów itp) trwa u nas tyle czasu, że do zamknięcia urzędu nie dają rady.. Nie chce tu nikogo bronić- ale fakt,że najbardziej dostają po głowie-"panienki z okienka" - a jestem pewna, że problem jest w innym miejscu>>>> czytaj- kierownik czy naczelnik a może dyrekcja? Miałeś pecha trafiając na kogoś" nieprzemakalnego"- kilka razy na moją sympatyczną prośbę dziewczyny specjalnie szukały na zapleczu mojej korespondencji.......a swoją drogą....czy wiecie ile osób pracuje " na tyłach" poczty :shock: ? Życzę nam wszystkim duuuużo cierpliwości i do zobaczenia w kolejce do okienka!!!!
ODPOWIEDZ