Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wielki Przejazd Rowerowy także w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Miło mi zaprosić mieszkańców Redy na Wielki Przejazd Rowerowy który w tym roku zawita między innymi do Redy



Więcej informacji jest dostępne na specjalnie przygotowanej stronie http://www.wpr20111.pl
Ostatnio zmieniony |2 Cze 2011|, o 22:56 przez ArturB, łącznie zmieniany 1 raz.
Artur
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Że też tego dnia muszę mieć ostatnie zajęcia na uczelni :/
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Więcej informacji na stronie:

http://www.wpr2011.pl
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Super sprawa,czy każdy może w każdej chwili dołączyć,czy też trzeba dopełnić jakiś procedur?
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Każdy za free bez żadnych procedur organizowane jest z zab. policji i karetką - zgromadzenie publiczne jak inne tego typu przejazdy z innych maist.
Krótka debata przed wyjazdem i o 11:00 odjazd.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Niestety 5 czerwca nie będzie mnie w Redzie, ale kibicuję pozostałym biorącym udział. Taki przejazd to super sprawa.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Zachęcam do obejrzenia oficjalnej strony Wielkiego Przejazdu Rowerowego

http://www.wpr2011.pl

... u celu przejazdu czeka parę atrakcji i konkursów.
Ostatnio zmieniony |3 Cze 2011|, o 08:48 przez ArturB, łącznie zmieniany 1 raz.
lelo
Znam to forum
85 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Artur chyba masz jedną jedynkę za dużo w linku.

Pozdrawiam, Leszek.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

lelo pisze:Artur chyba masz jedną jedynkę za dużo w linku.

Pozdrawiam, Leszek.
dzieki poprawiłem, zmęczenie wieczorem robi swoje.
Artur
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

no życzę powodzenia z tymi postulatami
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Obwodowa - uzgodnienie aby wszystkei grupy były zadowolone(kierowcy samochodów, rowerysci[rekreacyjni,kmunikacyjni,sportocy], rolkarze, rodziny z dziecmi] i było ok, jest na dobrej drodze, mamy opracowaną dość dobrą koncepcję a Burmistrz deklaruje chęć poznania jej.
Pogodzenie interesu roznych grupnie jest łatwe ale możliwe a czasami nawet tańsze niż rowzwiązania typowe nie obejmujace niektórych grup jak np rodzin z dziecmi, rolkarzy. itd
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Michał pisze:no życzę powodzenia z tymi postulatami
A ja liczę na twój udział ;-)
Artur
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

No i po imprezie. Niesamowite wrażenie robi taka ilość rowerzystów w jednej grupie. Wielkie uznanie dla organizatorów za poziom bezpieczeństwa w czasie przejazdu. Widząc jak radzi soie mój 11 letni syn w peletonie rowerzystów, byłem całkowicie spokojny o bezpieczenstwo. Niestety nie zabrałem na przejazd aparatu foto.,jak ktoś dysponuje swoimi zdjęciami lub znajdzie coś w internecie to proszę o info. Może odnajdę siebie w tłumie kilku tysięcy osób. Za rok będę chciał ponownie stać się cząstką tej fali rowerowej zalewającej złowrogą "6"
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

oj tak to świetna impreza, która wciąga:) już liczba rowerzystów opuszczających Redę, czyli 400 z górką Wejherowian i ok 100 Redzian (chyba tylu nas było) robiła wrażenie:)
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Chciałbym wszystkim uczestnikom podziękować za udział, dajecie mi szanse i argument w wymuszeniu na GDDKiA zauważenia waszych potrzeb w zakresie komunikacji metropolitalnej rowerem, do tej pory zbijali moje starania argumentem np ze w szycie jedzie gdzieś 20 rowerzystów na dobę! i nie chcieli przyjmować argumentu że to nie wynika z tego że nie ma potrzeb lecz z tego że nie ma jak!

Nadmienię że Burmistrza Redy do uwzględniania potrzeb każdej grupy społecznej w tym pieszych, rowerzystów a wśród nich dzieci, namiawiać nie muszę bo jest wyjątkowo otwarty na konsultację w ramach swoich możliwości, oczywiście nie we wszystkim się zgadzamy w opini ale przynajmiej można nawiązać dialog z którego później coś wynika.
Ostatnio zmieniony |5 Cze 2011|, o 21:15 przez ArturB, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ