Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

PIASEK PO ZIMIE

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
bodek100
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

WITAM WSZYSTKICH! NIE WIEM JAK W INNYCH CZĘŚCIACH NASZEJ REDY ALE OBJAZDOWA PRZEJECHAŁA WŁAŚNIE DOSTOJNIE ZAMIATARKA. CHWAŁA ZOMBRUKOWI, ŻE WRESZCIE WZIĄŁ SIĘ ZA SPRZĄTANIE. CÓŻ Z TEGO ZAMIATARKA Z "WYPASEM" ALE METR OD KRAWĘŻNIKA GDZIE NAJWIĘCEJ PIACHU NIE ZOSTAŁO NAWET MUŚNIĘTE. A JAK W INNYCH MIEJSCACH. MOŻE NASZ RADNY, KTÓRY JEST Z TEGO REJONU POFATYGOWAŁBY SIĘ I ZWRÓCIŁ UWAGĘ NA JAKOŚĆ WYKONANEJ USŁUGI. ZAPŁACONE JEST PRZEZ KAŻDEGO Z NAS W PODATKACH. I JESZCZE JEDNO, CZY KTOŚ WIE KIEDY BĘDĄ WYSTAWIONE KONTENERY CZYLI TZW. WYSTAWKA, BO TO JEST ZAWSZE WIELKĄ TAJEMNICĄ, A KONTENER ZNIKA BARDZO SZYBKO, INFORMACJE POWINNY BYĆ CHOCIAŻ PO KILKA NA KAŻDEJ ULICY ODPOWIEDNIO WCZEŚNIEJ. MAM NADZIEJĘ, ŻE RADNY ZAINTERESUJE SIĘ RÓWNIEŻ TĄ SPRAWĄ. :shock:
bodek100
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

12 Marca wymiecione porządnie - z ulicy, z chodnika, ze ścieżki rowerowej. Ja w każdym razie zastrzeżeń nie mam.
A do Ciebie prośba - wyłącz CapsLocka :)
Robin
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Typowe narzekactwo sieciowe. Jak można w trakcie prac oceniać ich efekt? W całym kraju sprząta się po
zimie, sprząta się i u nas. Jest termin wykonania i poziom wykonania usługi, ale kolega postanowił
w 5 minut po przejechaniu zamiatarki zasiąść do klawiatury i wystukać uwagi nie czekając na dokończenie.
Sprzątanie w różnych częściach miasta widać od dawna, ale w żadnym mieście nie udaje się
tego wykonać jednocześnie :) Proponuję pogadać z radnym zamiast wrzucać takie tematy w sieci.
A skoro koleżka dopiero się zarejestrował rozpoczynając od tak przemiłego postu, nasuwają się też inne
skojarzenia ;)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Robin pisze: A skoro koleżka dopiero się zarejestrował rozpoczynając od tak przemiłego postu, nasuwają się też inne skojarzenia ;)
Rozumiem, że bodek100 nowym kandydatem na radnego? ;-)
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Sprzatają, sprzatają. Widać panów w pomarańczowych ubrankach, którzy dziarsko machaja miotłami i łopatami. Robią to dobrze i skutecznie. Jest tak kazdego roku.

bodek100, po co angazowac w to radnego. Możesz wysłac mail'a do burmistrza. Będzie szybciej. A co do wystawki, to co roku na stronie UM była informacja o terminach wywozu . Byc może i w tym roku tak bedzie.

A swoja drogą, to radni z tego terenu powinni sie interesować naszymi sprawami. Nie wiadomo czy tak nie jest, moze sie interesuja, a my o tym nie wiemy. Najprościej byłoby sie ich/jego/ją zapytać :)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Podpisuję się pod wsystkim co wyżej zostało napisane :) Biadolenie na forum rzadko odnosi zamierzony skutek, równie dobrze sam możesz się skontaktować z radnym, bo niby czemu ktoś miałby to robić za Ciebie? Druga sprawa - poczekaj na zakończenie prac, być może będzie jeszcze tamtędy (jak to zwykle bywa) jezdzil traktor i panowie ręcznie będą zbierać zalegający piach.

Pozdrawiam!
bodek100
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Dziękuję za miłe uwagi. Mimo wszystko podtrzymuję swoje stanowisko w kwestii wykonanej usługi. Narzekać nie narzekam jedynie przedstawiam swoje zdanie w tym temacie. Tym, którzy to zrozumieli jeszcze raz dzięki.
bodek100
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze: Rozumiem, że bodek100 nowym kandydatem na radnego? ;-)
może -w każdym razie jesli to u mnie ma głos jak go zobaczę że zamiata a nie marudzi :-)
Ja tam w ustroju gdzie się "weźmiemy i zróbcie" już nażyłem.
A piachu jako "szosowiec" w tym motonita - niecierpię
good by my love, good bye...
bodek100
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Tak dla informacji to na radnego nie startuję, a wzdłuż granicy swojej posesji, przeważnie do połowy ulicy posprzątane, teraz również. I gdyby tak każdy ten odcinek przy swoim domku utrzymał, to pewnie tematu bym nie wrzucał. Uważam, że można go zakończyć.
PS. Rzeczywiście poczekam do końca tygodnia, może pojawią się panowie z miotełkami by zakończyć pracę.
bodek100
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Do Pieleszewa jeszcze nikt nie dotarł, ale czekamy cierpliwie....
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

A po co sprzątać, jeszcze ma padać śnieg i będzie piasek jak znalazł :)
I zima nikogo nie zaskoczy... wreszcie :wink:
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

goya pisze:A po co sprzątać, jeszcze ma padać śnieg i będzie piasek jak znalazł :)
I zima nikogo nie zaskoczy... wreszcie :wink:

Śnieg śniegiem, ale to co leży koło przystanku SKM w Pieleszewie to dramat :( Wysypisko w Szadółkach wysiada :(
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Zgadzam się - ten bałagan i śmietnik przy przystanku Pieleszewo aż woła o pomstę do nieba. Swoją drogą jest tam niemal przy samym peronie (w stronę Wejherowa) spora działka - nie sądzę, by była prywatna, bo stoi na niej gigantyczny transformator (albo coś podobnego - nie znam się na elektryczności) i jest nieogrodzona. Aż się prosi, by w tym właśnie miejscu zrobić parking dla samochodów z prawdziwego zdarzenia. Dla ludzi, którzy przesiadają się z aut na SKM.
Agamtb

12 lat temu

Samo się nie posprząta....najlepiej dowiedzieć się kto jest właścicielem i wówczas interweniować. Niestety, tak to u nas wygląda....
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ale czy faktycznie można właściciela przymusić do tego, by posprzątał własny teren? Zakładając, że bałagan nikomu nie zagraża, tylko po prostu jest nieestetyczny. Bo jeśli tak można, to dziwię się, że do tej pory nie nakazano tego właścicielowi dużej działki przy rondzie Gdańska/Pucka/Wejherowska (gdzie są stare szklarnie). Tam to dopiero jest tragedia i to w tak reprezentacyjnym miejscu.
ODPOWIEDZ