Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Karambol na krajowej szóstce

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
surykatka
Forumowicz
66 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Dziś rano doszło do zderzeni pięciu aut na krajowej szóstce.
http://youtu.be/GpCGkP-BVso

Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Stało się to niemal za naszymi plecami, gdy rano wyjeżdżaliśmy z Rzecznej na Wejherowską w stronę Rumi.
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Mijałam w drodze na SKM sklep na Rzecznej gdy jechała ta karetka, myślałam, że 3 samochody sie zderzyły.
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Za pięć ósma, na 12-Marca z lasu wyłoniła się kolumna samochodów. Już wiedziałam, że coś jest na rzeczy.
pi
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

a było i słonecznie i sucho :)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

No właśnie, więc pewnie każdy myślał, że można bezkarnie zasuwać 120 km/h ;-)
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:No właśnie, więc pewnie każdy myślał, że można bezkarnie zasuwać 120 km/h ;-)
Tam nikt inaczej nie jeździ i do tego ZAWSZE znajdzie się jakiś jełop, który przelatuje na czerwonym przez przejście dla pieszych, juz się nauczyliśmy, że nie wchodzi sie na drogę zanim wszystkie samochody nie zatrzymają się.
Kiedyś dojdzie do tragedii :cry:
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ona czyli Ja pisze: ZAWSZE znajdzie się jakiś jełop, który przelatuje na czerwonym przez przejście dla pieszych, juz się nauczyliśmy, że nie wchodzi sie na drogę zanim wszystkie samochody nie zatrzymają się.
Robimy dokładnie tak samo. Przejście jest wyjątkowo niebezpieczne, mimo sygnalizacji. Przydałaby się albo kładka dla pieszych albo tunel.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Albo kamera.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Sygnalizacji swietlnej i inych znaków drogowych nie przestrzegają i kierowcy i piesi. Wielokrotnie byłem swiadkiem, gdy piesi (nawet matki z wózkami) przebiegali na czerwonym swietle skrzyzowanie Gdańskiej-Puckiej-Wejherowskiej (przy remizie OSP) Kamera tam jest :-(
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Kamera ok, ale tylko po to, by złapać pirata i ukarać go mandatem.
Niestety, zdrowia czy nie daj Boże życia, potrąconemu pieszemu to już nie zwróci :(
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jakieś "spowalniacze" na asfalcie przed przejściem dla pieszych, może ?
Codziennie kłade do głowy mojemu nastolatkowi, ze ma uważać i codziennie się boje :(
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Romek pisze:Sygnalizacji swietlnej i inych znaków drogowych nie przestrzegają i kierowcy i piesi. Wielokrotnie byłem swiadkiem, gdy piesi (nawet matki z wózkami) przebiegali na czerwonym swietle skrzyzowanie Gdańskiej-Puckiej-Wejherowskiej (przy remizie OSP) Kamera tam jest :-(
Swoją drogą zielone światło pali się na tym przejściu tak krótko, że przechodząc od strony remizy trzeba biec, a i tak na drugich światłach zapali się już czerwone dla pieszych. Rozumiem, że tam musi być duża przepustowość, by nie powstawały korki, ale bez przesady.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

mira_belle_ pisze:
Romek pisze:Sygnalizacji swietlnej i inych znaków drogowych nie przestrzegają i kierowcy i piesi. Wielokrotnie byłem swiadkiem, gdy piesi (nawet matki z wózkami) przebiegali na czerwonym swietle skrzyzowanie Gdańskiej-Puckiej-Wejherowskiej (przy remizie OSP) Kamera tam jest :-(
Swoją drogą zielone światło pali się na tym przejściu tak krótko, że przechodząc od strony remizy trzeba biec, a i tak na drugich światłach zapali się już czerwone dla pieszych. Rozumiem, że tam musi być duża przepustowość, by nie powstawały korki, ale bez przesady.
Ale tam zdaje się jest przejście dwuetapowe, więc siłą rzeczy nie da rady przejść za "jednym zamachem".
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ona czyli Ja pisze:Jakieś "spowalniacze" na asfalcie przed przejściem dla pieszych, może ?
Codziennie kłade do głowy mojemu nastolatkowi, ze ma uważać i codziennie się boje :(
Ja dokładnie tak samo.
Co do spowalniaczy - są dobre na osiedlowych drogach. Tu, na krajówce - nie ma co się oszukiwać - nikt spowalniaczy nigdy nie zrobi.
ODPOWIEDZ