Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Salon Firmowy Bodzio Meble

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Prawdopodobnie w Aquasferze w pierwszym budynku otworzy się salon mebli Bodzio.
W lokalu po Alior Banku i Tiramissu od pewnego czasu trwa remont i oba te lokale zostały ze sobą połączone - ruszyła już rekrutacja do salonu w tym miejscu

http://www.bodzio.pl/oferty-pracy-137,1,gl,lang.html

Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się tam...salonu meblowego, tym bardziej, że kiepsko z miejscami parkingowymi... ale cóż może salon meblowy wytrzyma dłużej niż cukiernia, garmaż i bank
Dżoana
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Szkoda, że nie rossmann...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Hehe też żałuje – szczerze to jak widziałem, że zburzyli wszystkie ścianki działowe między lokalami, to miałem nadzieje, na jakaś drogerie… ale cóż – przynajmniej lokale nie świecą pustkami
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Wicek - lokal nie świeci pustkami od towaru ,to pewnie miałeś na myśli. Bo na pewno świeci pustkami od ludzi , tam nikt nie wchodzi, brak zainteresowania ,oj żeby to znowu zle nie wróżyło.
Ale na Rossmanna czekamy...
Dżoana
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ja wciaz wierze rossmanna. Ponoc mial powstac przy lidlu - na placu, gdzie ludzie skracaja sobie droge do kolejki. Ale t chyba tylko plotki. Z tego co kojarze, to siec szuka gotowych lokali o nie do wybudowania. Nie wiem, czy meble bodzio utrzymaja sie na rynku redzkim, chyba, ze licza na mieszkancow aquasfery
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Myślę że prędzej czy później do tego dojdzie skoro nawet w Luzinie sie Rossman otworzył
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

W Bolszewie też.
ODPOWIEDZ