Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Koszykówka/siatkówka w Redzie

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
MeTeo
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Witam,

Chciałbym się zorientować, czy w Redzie jest coś w rodzaju otwartych treningów - najlepiej kosza. Jakieś zajęcia dostępne dla wszystkich, tak by można było się poruszać nieco w Gdyni niegdyś jeździłem do grabówka, bo co tydzień w sobotę można było pograć sobie w kosza. 2 godziny sala była otwarta dla wszystkich. Pewnie się zorientuję czy to dalej aktualne, ale nie dzieje soę może coś podobnego w Redzie lub bliższych okolicach? Albo może ktoś wynajmuje halę ze znajomymi i poszukują nowych ludzi? Składki naturalnie wchodzą w grę Może być ew. Siatkówka. Chodzi głównie o jakąś rekreację, by się ruszać w ciągu roku.

Za wszelkie informacje tudzież porady gdzie szukać z góry dziękuję!

P.S. Ew. Jak są osoby w podobnej sytuacji co ja, niech też się wpiszą, to może uda się zebrać samemu jakąś ekipę
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

My (czyli Klub Sportowy "Feniks" Reda) mielismy/mamy plan otwarcia sekcji kosza w Redzie z prawdziwego zdarzenia. Niestety jest klopot z salą (dostepnosc w normalnych godzinach),trenerem (byłby potrzebny ) i kimś kto to ogarnie, bo ja i mój wspólnik Mariusz nie mamy czasu na kolejną inicjatywę non-profit.

My na kosza jezdzimy czasem i chodzimy na turnieje jak są w Redzie, mamy paru niezlych grajków więc mozna by ich podszlifowac + dolozyc innych i byc moze w Redzie powstałaby druzyna kosza.

Ale jesli chcialbys się tego podjąc możemy zaoferować wsparcie organizacyjne + zalegalizowanie sekcji pod banderą Feniksa co daje mozliwosci uzyskiwania grantow etc.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Też chęnie podłączyłbym się do takiej ekipy. Składka na salę, i granie czysto rekreacyjne.
waldiwww
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Witam

Poszukujemy osób do gry w kosza. Wynajmujemy salę na 1,5h w SP nr 6 przy Gniewowskiej w Redzie, we wtorki o 20 00. Jest nas ok. 8-12 osób. Koszt jednego "wtorku" to 15zł, a na miesiąc zbieramy od 30 do 50 - w zależności od ilości "wtorków" i osób

Waldek
ps. Gramy rekreacyjnie aby się poruszać... tel. 696-474-468
Radko
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ja również chętnie bym pograł w kosza w jakimś klubie . Uważam , ze w naszym mieście powinien być klub koszykówki . Jak ktoś będzie miał jakieś plany to ja z chęcią
ODPOWIEDZ