Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Runeda - biegaj z nami!

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
siwy90
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Witam Wszystkich serdecznie,

Z racji coraz większej liczby biegaczy w Redzie, kilka dni temu wystartowaliśmy z nową biegową inicjatywą w Naszym mieście - stowarzyszeniem biegowym "Runeda".

Runeda powstała z myślą o integracji i aktywizacji biegaczy z Redy i okolic.

Naszym pierwszym celem jest zgromadzenie jak największej liczby osób i wspólny start w Biegu Niepodległości 11 listopada w Gdyni, jako jedna zwarta grupa w klubowych koszulkach.

Docelowo działalność Runedy będzie o wiele szersza- wspólne treningi, zawody, spotkania itp.

W tym momencie działamy głównie na facebook-u, jednak wraz upływem czasu nasze pomysły przeniesiemy na realny grunt.

http://www.runeda.pl
https://www.facebook.com/Runeda2013/

Zapraszam Wszystkich do polubienia i udostępniania naszego profilu, jak i aktywnej dyskusji na forum.

Im Nas więcej, tym lepiej!

Pozdrawiam,
Mateusz Siwiela
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Fajna inicjatywa... ja co prawda dopiero od miesiąca zacząłem swoją przygodę z bieganiem. Jestem w 3 tygodniu planu treningowego C25K. Nigdy wcześniej nie biegałem, tak więc początki są trudne. Fajnie byłoby gdyby w przyszłości zorganizować jakieś zawody np. na 5km, chętnie bym się w takich sprawdził
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
tomko
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Jaki jest przewidziany czas w tym biegu dla członków stowarzyszenia?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

tomko, tutaj raczej nie chodzi, że musisz by nie wiadomo jak szybki by wystartować w tej grupie, chodzi o integracje Redzian, tak mi się wydaje ale jeśli się mylę to autor wątku na pewno to sprostuje.

A tak na marginesie to czas został ustalony przez organizatorów na 2h i w tym czasie musisz się zmieścić
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
tomko
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Myślałem, że ta grupa ma biec razem
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Raczej nie, bo najprawdopodobniej już na mecie mogą zostać porozstawiani w różnych polach startowych... ale myślę, że autor wątku wszystko zweryfikuje Ja co prawda nie wystartuje w tych zawodach, bo dopiero zaczynam przygodę z bieganiem i mój cel to przebiec 5km hehe
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
siwy90
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Czas jest nie ważny. Tak jak zauważył redziaczki, chodzi bardziej o integrację. Wspólny wyjazd SKM czy samochodami na miejsce. Spotkanie się przed biegiem, grupowe zdjęcie, rozgrzewka, dzielenie się sukcesami, analizowanie wyników etc.

Ostatnio wstawiliśmy na fanpage sentencje Johna Binghama: "Jeśli biegasz jesteś biegaczem. I nie ma znaczenia jak szybko, ani jak daleko biegasz. Nie ma znaczenia czy dziś jest Twój pierwszy dzień czy biegasz już dwadzieścia lat. Tu nie ma żadnego testu, licencji ani karty członkowskiej. Po prostu biegasz.” Tego będziemy się trzymać.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Super... już mi się to podoba, szczególnie fajnie było by spotkać się z bardziej doświadczonymi biegaczami w celu pozyskania cennych uwag

Cieszył bym się jakby udało wam się zorganizować w redzie jakiś np świąteczny bieg powiedzmy na 5 i 10km Wiem, że Rumia w zeszłym roku zorganizowała bieg wielkanocny. Macie coś w planach?

Na jakich zasadach można dołączyć do grupy?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
siwy90
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Na pewno wszyscy będą sobie pomagali i wspierali. W końcu najlepiej uczyć się na cudzych błędach

Jakiś bieg na pewno zorganizujemy, ale tutaj nie ma jeszcze konkretnych ustaleń.

Póki co będziemy działać jako stowarzyszenie zwykłe, jednak po zebraniu się większą grupy osób- minimum 15, chcemy przekształcić się w stowarzyszenie rejestrowe, posiadające osobowość prawną. To pozwoli na zwiększenie zakresu i skali naszych działań. Na tym etapie zapraszam głównie na facebook-a.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Na FB was już polubiłem... Mam nadzieję, że szybko osiągniecie swój cel, może w przyszłości zrobicie jakieś koszulki co by biegacze z Redy byli bardziej widoczni... a na razie życzę wam powodzenia w dążeniu do celu...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
siwy90
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Dziękujemy bardzo. Wydaje mi się, że koszulki uda się zrobić jeszcze przed Biegiem Niepodległości, a już na pewno zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby tak było.

Wytrwałości w wykonywaniu planu! Zachęcam do dzielenia się treningami na FB- może to być dodatkową motywacją.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Dzięki, udostępnia na swoim profilu, co na pewno motywuje bardziej...by nie dać plamy hehe.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
valencianistas
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

czy można się zapisać do biegania? pytam w imieniu żony
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Powodzenia w zbieraniu członków Stowarzyszenia! W Redzie jest tyle świetnych miejsc do biegania - łąki, leśne drogi w okolicach Betlejem czy Buczka. Aż się prosi, żeby organizować biegi!
pi
Agamtb

10 lat temu

Ale super, w końcu COŚ BIEGOWEGO zaczyna się dziać w Redzie
ODPOWIEDZ