Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Siłownia

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Nie przesadzajcie.. Od Łąkowej nie jest aż tak daleko
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

A w siłowni w MOKSiRze widnieje kartka, że przymierzają się do zakupu nowego sprzętu :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Jasne. Przymierzaja się.. Ciekawe ile to przymierzanie potrwa. A poza tym i tak sprzęty będa głownie dla facetów
aswywiadu
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Zigi pisze:A w siłowni w MOKSiRze widnieje kartka, że przymierzają się do zakupu nowego sprzętu :)
Nie przymierzają się tylko sprzęt ma być wymieniony do połowy lutego.
Dorma pisze:Jasne. Przymierzaja się.. Ciekawe ile to przymierzanie potrwa. A poza tym i tak sprzęty będa głownie dla facetów
Tu nie do końca się zgodzę gdyż ze mną chodzi od paru tygodni żona i ma na czym poćwiczyć (steper, rowerek, bieżnia, małe hantle, masażer plus parę nowych maszyn). Dla chcącego nic trudnego.
Głównym mankamentem tej siłowni jest przede wszystkim brak miejsca i połowa sprzętu jest do wymiany. O ile to drugie będzie zrobione (ciekawe w jakim zakresie) to większej ilości miejsca nie wyczarują.
Na duży plus zasługuje cennik tzn karnet 70 zł za 20h wejść ważny bez limitu czasowego czyli do wyczerpania.
P/S Dla mnie Moksir czy Pucka nie ma znaczenia i tak jeżdżę samochodem żeby zaoszczędzić czas i siłę :D
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

aswywiadu pisze:Tu nie do końca się zgodzę gdyż ze mną chodzi od paru tygodni żona i ma na czym poćwiczyć (steper, rowerek, bieżnia, małe hantle, masażer plus parę nowych maszyn). Dla chcącego nic trudnego.
Głównym mankamentem tej siłowni jest przede wszystkim brak miejsca i połowa sprzętu jest do wymiany.
Zgadzam się. Ze mną też chodzi czasem żona. Ale były dwa rowery, ostał się jeden. Steper już też ledwo dyszy. A bieżnia to w ogóle cud, że jeszcze działa. Jeśli wszystko to byłoby wymienione, to byłoby git, myślę, że także dla kobiet.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Zgadzam się.. Nie jest tak kolorowo. Jest tak jak mówisz Zigi.. Tylko nie każdy lubi rowerek.. Ja np. nie.. Poza tym mam go w domu.. Biegać to sobie moge po dworzu i nie muszę się marwić, że zaraz mi sie coś zatnie . A od masarzera ( kóry jest beznadziejny zresztą) można dostać najwyżej apopleksji serca.Problem jest jak mówił poprzednik w braku miejsca, w tym że babki z facetami tłoczą sie w jednej sali, a ja np. nie za bardzo lubie jak ktos na mnie patrzy jak ćwicze ( w znaczeniu faceci), no i w tym, że ten cały wielki atlas jest zbudowany tak, ze jak jedna osoba go zajmuje to już reszta czeka bo oprocz niego niewiele jest innych urzadzeń do wykorzystania
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

o karnet bez limitu czasowego? kiedys trzeba było sie wyrabiać w miesiąc, z wyjątkami owszem, ale jednak:) tak dawno nie byłem, wstyd sie odzywac w tym temacie:)
maximus
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Ufff!!!Po ciężkich bojach zbliżamy sie szczęśliwego finału....Silownia będzie czynna już od 15 lutego od godziny 9.00 i tego dnia(niedziela) WSTĘP WOLNY!!!!!!!!!!!Zapraszam wszystkich forumowiczów i nie tylko.Mam nadzieje że wreszcie będę mógl poznać swoich ,,biznesowych" doradców.Ze sportowym pozdrowieniem Jacek ,,Maximus" Freda
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Na pewno przyjdziemy. :cheers: :cheers: :cheers:
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Byłam i oglądałam oczyma mojego męża :) Jest to naprawdę baaaardzo fajna sprawa. Chyba będę tam gościć. Dziś spróbuję maszyny
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ja już jestem po wypróbowaniu. Sprzęt na prawdę nowoczesny a Maximus wszystkim doradzi co w jakiej kolejności i na jakie mięśnie robić.

Polecam wszystkim.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

I ja tam byłem.. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Sprzętów jest naprawdę dużo i robi wrażenie profesjonalnego. Fajnie, że naszemu MOKSiRowi wyrosła taka konkurencja, bo dzięki temu obie placówki będą musiały trzymać wysoki poziom ;)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

oj tak, zważywszy, że od 4 lat może 5 od kiedy nie ma naprawde swietnego prowadzacego na moksirze, to nie uzyskałem tam żadnej rady:) chodzi o 2,3 lata temu, bo teraz nie mam czasu nawet na spokojne wypicie zielonej herbatY:)

co do Nowej Siłowni - to świetna sprawa, dużo miejsca, są napoje, ceny może nieco wyższe, ale za to brak limitów czasów i pełen profesjonalizm. Choć co sobotę lub niedzielę postaram się tam gościć. Świetnie!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Niestety nie byłam na otwarciu bo w niedzilę jestem za barem.
Ale może w przyszłości będę zaglądała.. Narazie mnie nie stać. Muszę szukać pracy.. po tym pomyślę o siłowni..
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Mnie też niestety nie było bom wyjechał na weekend, ale myślę, że wybierzemy się tam kiedyś z kumplem.
W końcu czas sie za siebie zabrać;)
ODPOWIEDZ