Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ingress Reda

Hydepark, czyli o wszystkim innym
smk
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Witam wszystkich na forum

Od razu zapowiem że będzie nietypowo, ale chcę rozruszać rozgrywkę w okolicy.
Mam do rozdania trzy zaproszenia do gry Ingress

jedyne warunki jakie stawiam to:
  • 18 lat
    działający smartfon /tablet z androidem(v2.3+) i GPS
    mobilność (mile widziana gra w Redzie i okolicach, mapą jest przecież cały świat!)
    osobisty odbiór kodu (i szkolenie co i jak przy okazji ;D)
    i frakcja Englightened

Ale o co chodzi?
Cały świat przenika tajemnicza energia, która zdaje się mieć wpływ na ludzkie umysły i naszą kreatywność. Agenci na całym świecie opowiadają się po dwóch stronach konfliktu, frakcja Englightened widzi tę anomalię jako szansę dla rozwoju ludzkości, natomiast Resistance chcą uchronić ludzkość przed wpływem tej niezrozumiałej energii...

A czym jest ten cały Ingress?
W telegraficznym skrócie, Ingress jest grą z gatunku Augumented Reality, wykorzystuje pozycję GPS aby umieścić Cię na mapie gry którą jest cały świat, poruszasz się po mieście, podchodzisz w określone miejsca gdzie zwykle jest jakiś pomnik, lub inny ważny monument, historyczne miejsce, etc., przejmujesz portale, łączysz je ze sobą i tworzysz pola, wszystko to na świeżym powietrzu, idealna gra na wakacje (i dłużej)

Jak to wygląda w Redzie?
Aktualnie mamy parę portali wzdłuż ul gdańskiej, trzy w okolicy dworca, cztery w parku, i ze dwa na osiedlu przy młynie, nowe portale mogą być zgłaszane przez graczy, tak więc jeśli znasz ciekawy pomnik, miejsce, tablice pamiątkową można bez problemu wysłać zgłoszenie z poziomu aplikacji, i po czasie akceptacji (zwykle dwa tygodnie) pojawią się w grze jako miejsce o które można walczyć z przeciwnikami ;D

Obrazek
Te kolorowe kropki to aktywne w danym momencie portale w okolicy


Obrazek
Trochę więcej dzieje się w samym trójmieście

Artykuł na wyborczej o tym jak gra się w Warszawie

Oraz krótki film promo:




To by było na tyle, jeśli kogoś zainteresowałem to
zapraszam do pobrania aplikacji:

Zapoznania się z ogólnymi zasadami gry

I do mnie na PW w celu umówienia się na przekazanie kodu aktywacyjnego ;D

Pozdrawiam ;D

M.
frybez
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

SMK grywasz jeszcze? Gra cały czas się rozwija, również zachęcam każdego do eksploracji Redy z aplikacją w ręku
ODPOWIEDZ