Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Jakie są skuteczne sposoby na podrywanie dziewczyn

Hydepark, czyli o wszystkim innym
pepson
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Sam ostatnio zauwazyłem,ze mam o wiele większy problem ze znalezieniem dziewczyny niż jak byłem na przykład w szkole średniej. Nie wiem czemu. Nie jestem ani brzydki ani taki głupi ( przynajmniej tak mi się wydaje ) a jednak mam problem z zagadaniem do jakiejkolwiek laski. Macie może swoje sposoby na podryw? Jak skutecznie kogoś zapoznać?
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Znam dwa niezawodne.

Na romantyka - rzucasz dziewczynie kasztana pod nogi, podchodzisz i pytasz, czy to jej kasztan, czy możesz go sobie zabrać, a może akurat ona by chciała go wziąć, bo jednak pod jej nogi spadł i zaczyna się rozmowa.

Abo trochę prostszy - pochodzisz do dziewczyny i podtykając jej chusteczkę pod nos pytasz ją o zdanie czy aby na pewno ta chusteczka nie pachnie chloroformem
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Zależy jakie masz plany, co do dziewczyny?
Są dwa sposoby. Szybki i wolny.
W pierwszym wypadku musisz kupić sobie drogi samochód i wystawne ciuchy. Weź w gotówce, co najmniej 1500 złotych, a w odwodzie kartę płatniczą, koniecznie czarnego koloru.
Następnie jedź do Sopotu, najlepiej wieczorem, przejdź się po lokalach /ważne żebyś samochód zaparkował w widocznym miejscu/ i nie będzie problemu z poznaniem dziewczyny. Ten sposób, w tej konfiguracji zawsze działa!

Drugi przypadek, szukasz kandydatki na żonę.
Zastanów się nad dziewczynami, które znasz ze szkoły.
Zazwyczaj jest tak, że zdążyłeś je już poznać i wiesz czego możesz się spodziewać. Nawiąż z nimi kontakt. Nawet, jeśli po latach wyglądają już trochę inaczej niż jak je zapamiętałeś to zawsze jest szansa, że mają koleżanki.
Możesz również zapisać się na kurs tańca, garncarstwa, do biblioteki albo kupić sobie pieska i spacerując po parku próbować nawiązać kontakt. Kobiety zazwyczaj lubią małe pieski. Jeśli podczas rozmowy wykażesz, że kochasz nie tylko pieski, ale również przepadasz za dziećmi to połowa drogi za tobą. Tylko z tym wzdychaniem nie przesadzaj, bo kobieta którą właśnie poznałeś może pomyśleć, że jesteś mięczakiem. Aby zrównoważyć efekt wrażliwego, czułego serca dodaj na koniec, że nie pójdziesz na wybory a w pierwszej turze oddałeś głos na Kukiza.
Na koniec zaproś swoją wybrankę na obiad do Świnki i rybki. Pamiętaj, o zdobyciu dla niej pamiątkowego autografu. I koniecznie przed wejściem zróbcie sobie zdjęcie.
To chyba wszystko?
Mam nadzieję, że pomogłem.
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Pepson a juz nie masz żony skoro szukasz dziewczyny ?
ppw
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

Podoba mi się Twoje podejście @artur75

W obu przypadkach się zgadzasz...
W pierwszym dodał bym do siebie jeszcze jakiś dobry modny ciuch, fryzura i pociągający zapach (te piżmowe z feromonami są obecnie w modzie)...
Rzeczywiście wyrwanie laski jest wtedy znacznie łatwiejsze
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

Wiesz.... Fajne dziewczyny takie jak ja są juz zajęte a tak serio to poprostu bądź sobą a jeśli jesteś nieśmiały to spędzają czas wśród znajomych i tym najbliższym powiedz ze chciałbyś się z kimś związać. Teraz mamy juz taka pogodę ze grille,ogniska czy weekendowe wypady się zaczną wiec może gdzieś na takim wypadzie ktoś ze znajomych weźmie ze sobą wolna koleżankę a w towarzystwie łatwiej nawiązać kontakt.
pepson
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Wszystkie dziewczyny z liceum mają już meżow. Dosłownie wszystkie. Studiowałem na dość męskim kierunku i pracuję w firmie, w której jest większość facetów tak więc jak widzicie wielu okazji na poznanie nie mam obecnie. Niby też sie tak źle nie ubieram. Na luzie.Perfum z feromonami nie probowałem Czy nie jest to aby placebo? stosowałeś jakieś ppw?
No i chyba faktycznie trzeba będzie się zakręcić na imprezach, grillach. Łatwiej będzie kogoś poznać.
ppw
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

Fajną dziewczyne można poznać wszędzie. Nie tylko w pracy czy na studiach. No najłatwiej rzeczywiście jest na wspólnych imprezach. Używałem Love & Desire - fajny zapach, podoba sie dziewczynom. Zberałem za nie chyba najwiekcej komplementów jak do tej pory.
Jeszcze niezłe są Pheromone Essence. O wiele droższe ale jest to już bardzo skoncentrowana esencja. Zauważyłem,że bardzo działa na dziewczyny.
Ostatnio zmieniony |23 Lis 2020|, o 08:35 przez ppw, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

od siebie moge dodać, że warto uprawiać sporty, to też fajny sposób na poznanie kogoś nowego
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Dobrym sposobem na zdobycie dziewczyny jest: Prawy przycisk myszy-> Zapisz jako
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
ODPOWIEDZ