Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Proszę o radę

Hydepark, czyli o wszystkim innym
wiolakaja
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Jakiś czas temu zostałam poszkodowana w wypadku, z różnymi obrażeniami całego ciała spędziłam w szpitalu ponad dwa miesiące. Otrzymałam odszkodowanie z paru tytułów, jednak nie wiem czy kwota nie jest czasami zaniżona. Chciałabym to sprawdzić, ale za bardzo nie wiem jak to zrobić. Czy mogę z takiego powodu skorzystać z pomocy specjalistów?
Ostatnio zmieniony |5 Gru 2015|, o 22:12 przez wiolakaja, łącznie zmieniany 1 raz.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Myslimy, a przynajmniej ja, że to kolejny pseudoreklamowy wątek, zaraz odezwie się pan X polecający firmę Y...był taki wątek o perfumach, teraz to
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Najlepiej omijać szerokim łukiem firmy, które oferują "wydobycie lepszych odszkodowań" to oszuści, złodzieje i bandyci. Firma, której nazwa pojawi się w tym wątku przoduje w naciąganiu klientów. Oszukali już wiele osób.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

A jakaż to nazwa firmy się pojawi? teraz dopiero mnie zaciekawiłeś basta .Skąd wiesz o czym za chwilkę będzie mowa?
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Mamy głowy na karku nie tylko do noszenia czapki ale teraz, po naszym demaskatorkim wystąpieniu, pewnie żadna firma się nie pojawi...
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

gdybym wiedział to bym powiedział, a ja jedynie troluje torla by inne trole wiedziały, że czeka ich tu głęboka miłość bliźniego i wolność wypowiedzi
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Ja próbowałem 2 takich firm.
Eventus - Ch..ograjcy. Nic nie walczyli dostali propozycje ugody i na tym koniec ,a kasowali nawet za ksero.
DRB - Coś tam robią ale nie jest to zbyt profesjonalne.
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Ja wypróbowałam jedną, a za to konkretną i sprawdzoną. Dostałam namiar od mojej koleżanki, której córka była ciężko poszkodowana w wypadku. Kiedy w mojej rodzinie też był wypadek komunikacyjny byłam bardzo zadowolona z wysokości wypłaty od ubezpieczyciela. Bez rozprawy sądowej zwrócili koszty rehabilitacji prywatnej, koszty leków, koszty wizyt prywatnych u lekarzy - nie trzeba czekać na NFZ a kolejki do rehabilitacji, ortopedy i chirurga ciągną się miesiącami. Oprócz tego moja mama i syn dostali zadośćuczynienie. Ta kancelaria nie pobiera wprzód pieniędzy, pobiera określoną (wcześniej umówioną kwotę procentową) od wysokości odszkodowania. Zajmują się tym profesjonalni prawnicy. Różnica kwot jakie uzyskalibyśmy sami a do tego co przez kancelarię jest bardzo duża. Podam przykład mniejszej kwoty u syna. Uczestnictwo w wypadku drogowym. Ogólne potłuczenie, uderzenie w głowę i podejrzenie wstrząśnienia mózgu, potrzeba terapii psychologicznej u dzieciaka - dostałam około 2,5 tyś. Ubezpieczyciel sprawcy w swojej tabeli miał około 300 zł. Gdyby ktoś potrzebował namiar to mogę podać szczegóły na priw. A o odszkodowanie można walczyć od 3 lat od wypadku. I na pierwszym spotkaniu mówią jakie są szanse i mnie więcej na ile.
Lalika
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Wszystko zależy też od szkód jakie poniesliśmy, czasem nie warto się szczypać....
ODPOWIEDZ