Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Tragedia w Sopocie

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Mazur pisze:Teraz ja sie z Wickiem zgodzic musze! GWE mam i jezdze normalnie, debili u nas jest dokladnie tyle samo co u ludzi z inna rejestracja na aucie. A tak mimo chodem, jak to sie okaze syn sedziny jak pisza i uniknie kary... az zal ze nie doszlo do samosadu i ze ludzie go tam zywcem nie rozszarpali!
No i git @Mazur - oby więcej takich jak Ty jeżdżących normalnie na tych blachach..
Z tym rozszarpaniem to trochę przesada, ale porządny łomot mu się należał!
Tylko żeby nas teraz potencjalna mamusia sędzina nie dopadła w sidła paragrafów!
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Ja chce sprawiedliwosci w tym chorym panstwie! I jak zrobil zle nalezy sie gnojowi porzadna kara, a nie bedzie sie wykrecal pomrocznoscia jasna czy czymkolwiek... K...a gdzie my zyjemy i dokad zmierza ten swiat? Wszedzie uklady i ukadziki... wypijesz piwo ze sklepu na lawce, juz mendy sa, ale jak cos sie dzieje powaznego ich brak! Tam tez powinny glowy poleciec!
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Mazur pisze: K...a gdzie my zyjemy i dokad zmierza ten swiat? Wszedzie uklady i ukadziki... wypijesz piwo ze sklepu na lawce, juz mendy sa, ale jak cos sie dzieje powaznego ich brak! Tam tez powinny glowy poleciec!
Oj tak..
Też jestem ciekawy gdzie byli nasi wspaniali stróże prawa - bo ponoć byli na Monciaku....
Ale to samo i w Redzie gdzie oni są? Po cholerę są te kamery jak nikt z nich nie korzysta...
Robin
Częsty Bywalec
470 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Jak to gdzie? Tu:
http://www.tvn24.pl/pomorze,42/poszli-n ... 51291.html

A tak nawiasem mówiąc jak się przeczyta część komentarzy pod newsami na ten temat na przykład na trójmiasto.pl to można się nogami zakryć. Ile nienawiści siedzi w ludziach. Można by ich podłączyć do elektrowni - nie trzeba budować atomówki. Jest okazja wylać żółć na ludzi z Redy, więc się nie hamują. Co jest nie tak z tymi zakompleksionymi głowami, że uwielbiają dzielić
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Robin pisze:
A tak nawiasem mówiąc jak się przeczyta część komentarzy pod newsami na ten temat na przykład na trójmiasto.pl to można się nogami zakryć. Ile nienawiści siedzi w ludziach. Można by ich podłączyć do elektrowni - nie trzeba budować atomówki. Jest okazja wylać żółć na ludzi z Redy, więc się nie hamują. Co jest nie tak z tymi zakompleksionymi głowami, że uwielbiają dzielić
Komentarze zamieszczane pod różnego rodzaju informacjami (obecnie to sie nazywa "news) to jest materiał dla psychologów, psychiatrów, socjologów i jeszcze innych naukowców.
Nie jest to moja ulubiona lektura. Czytam zazwyczaj kilka 3-4 i mam dość. Skąd w ludziach tyle złości, jadu, nienawiści. Może i lepiej, że napiszą i troche z nich zejdzie....gdyby z tymi emocjami wyszli z domu....strach sie bać.
A ten nasz ziomal, który szalał po Sopocie to moze nie miał internetu i nie miał sie gdzie wyładować ?
Smutna sprawa
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

komentarzami na trojmiasto.pl bym się w ogóle nie przejmował
To wylęgarnia frustratów, tam jakiegokolwiek newsa nie napiszą, to zawsze jest 98 % narzekań, wyzwisk i obrażania.
Niestety, ale komentarze na trojmiasto.pl to największe dno - przykre, ale redakcja nic z tego sobie nie robi.

Najlepiej w polemikę z nimi nie wchodzić... rzucają się na Redę, żeby sobie samemu wmówić, że są lepsi - widać brakuje im pewności siebie i muszą w jakiś sposób ją zdobyć

Zresztą to samo jest z tym "naszym ziomalem". Teraz na trojmiasto.pl w komentarzach z pewnością 90 % chciałoby go zakatować, ale jak ich znajomi po paru piwkach wracają autami, albo tłuką na dworcach, czy na Monciaku przypadkowo spotkane osoby pod byle pretekstem to zawsze da się jakoś wytłumaczyć
a to byli sprowokowani, a to był przypadek itd.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

A ja w przeciwienstwie do przedmowcow uwielbiam komentarze pod artykulami w necie i uwazam, ze sa one ich najwazniejsza czescia! W "Glos ludu" trzeba wnikac;)
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Johny Bravo pisze:Też jestem ciekawy gdzie byli nasi wspaniali stróże praw
Robin pisze:Jak to gdzie? Tu:[...]
A po co nasi mają się przemęczać skoro redzcy szaleńcy rozbijają się po kurortach xD
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Johny Bravo pisze:
Mazur pisze:Teraz ja sie z Wickiem zgodzic musze! GWE mam i jezdze normalnie, debili u nas jest dokladnie tyle samo co u ludzi z inna rejestracja na aucie. A tak mimo chodem, jak to sie okaze syn sedziny jak pisza i uniknie kary... az zal ze nie doszlo do samosadu i ze ludzie go tam zywcem nie rozszarpali!
No i git @Mazur - oby więcej takich jak Ty jeżdżących normalnie na tych blachach..
Z tym rozszarpaniem to trochę przesada, ale porządny łomot mu się należał!
Tylko żeby nas teraz potencjalna mamusia sędzina nie dopadła w sidła paragrafów!
Z wypowiedzi świadków wynika jednak, że łomotu nie uniknął, zanim przejęła go policja.

Po przeczytaniu relacji dziennikarskich i komentarzy ogarnęła mnie taka refleksja. Michał L. rozpoczął swój szalony rajd w Redzie około 21:30, już wtedy jadąc w pirackim stylu. Może po drodze gdzieś się zatrzymał, ale musiał przejechać przez Rumię, Gdynię i Sopot, przypuszczalnie w taki sam sposób. Wszystkie te miasta są monitorowane, jaki więc jest pożytek z monitoringu, jeśli nie wyłapuje szaleńca jeżdżącego przez 2 godziny po Trójmieście i okolicach, aż wreszcie dochodzi do tragedii. Te systemy monitoringu nadają się do zmiany, aby były efektywne, w przeciwnym razie jest to marnotrawstwo publicznych pieniędzy (czyli z naszych podatków).
W ostatnim okresie na drogach było sporo wydarzeń, które tylko wskutek szczęśliwego zbiegu okoliczności nie spowodowały ofiar. Chociażby dzień później, gdy przybysz z Łodzi uciekając przed policją wyrżnął w Halę Targową w Gdyni, na szczęście w niedzielę. Sądzę, że nasze prawo nie przystaje do tego, co dzieje się na drogach. Niezbędna jest zmiana kwalifikacji prawnej najbardziej drastycznych przestępstw drogowych. Bo np samochód "w rękach" Michała L. spełnił faktycznie funkcję broni automatycznej. Tych zmian, jak i zaostrzenia kar za najbardziej drastyczne wykroczenia powinniśmy domagać się przy każdej okazji np kontakt z posłem, zebranie wyborcze itd.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Bzdura. Może zaproponujmy od razu państwo policyjne? Czy wolności obywatelskie nic dla was nie znaczą? Ciekawe ilu zaniepokojonych kierowców dzwoniło od 21.30 na policję, widząc pirata? chcecie policjanta na każdym rogu? I tak karmimy armię urzędników.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Koleś podobno miał żółte papiery więc w najgorszym razie trafi do zakładu zamkniętego na leczenie.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Dziwne wiec, ze jezdzi autem majac zolte papiery! Dla gnoja - synka sedzi tylko lincz bylby dobry... inaczej na 100 % sie menda wywinie!

... dziwne, ze oglosili najpierw ze jest psychiczny, przed podaniem jego chociazby inicjalow. Druga sprawa... badania na obecnosc narkotykow... moga trwac nawet kilka miesiecy... K...a! CO jest ! Juz nawet celebryta Krupa od razu zbadany zostal! Albo kula w leb dla gnoja, albo do konca zycia kamieniolom i pracowac na odszkodowania dla poszkodowanych! Innego wyjscia nie widze!
Mamo.... bo się potnę !!!
inosolan
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Informacja z FB
Obrazek
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

...i jeszcze katastrofa zamiast usilowania zabojstwa... to smiech w twarz zwyklych ludzi! Zawsze w tym chorym panstwie beda uklady i ukladziki... Brawo !!!
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Też mnie to ciekawi, jak miał żółte papiery to skąd prawko, ale jak się ma wysoko postawioną mamusię to co się dziwić.
Jeśli chodzi o ofiary, to jednej z potrąconych osób grozi amputacja obu kończyn dolnych.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ