Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Tragedia w Sopocie

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Koniecznie auto... przeciez z niego fajny koles, byl w harcerstwie, lapie motyle i lubi Jezowska Majke... Zenujace podejscie coponiektorych tutaj zauwazam... Dobrze, ze sa jeszcze tacy ludzie, jak Waszmosc Wicek hehe
Mamo.... bo się potnę !!!
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

A jeśli ktoś jest rzeczywiście chory psychicznie, to co? Powinien normalnie odpowiadać, czy nie? Nawet jeśli był niepoczytalny a sporo wskazuje na to, że tak mogło być. Eeee tam, kamieniujemy, linczujemy czy co tam. No chyba że wobec nas ktoś zastosuje prawo silniejszego, no to gwałtu rety, żyjemy przecież w cywilizowanym społeczeństwie!
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

figaro... gdzie Ty zyjesz chlopie??? Ten kolo (niestety od nas z miasta) to debil (z nazwy nie z choroby), ktory z premedytacja wjezdzal w ludzi! I chce by za to poniosl zasluzona kare! Nie wierz slepo mediom i otworz oczy szerzej troszke kolego! Wlasne myslenie ma przyszlosc! Polecam...
Mamo.... bo się potnę !!!
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

No właśnie Mazur, własne myślenie...wyłącz TV na chwilę i rusz głową. Ty chciałbyś go skazać na lincz na podstawie relacji w TVN24, nie ja...
Tananger
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Łatwo ocenić na forum, w internecie. Może Mazur i Figaro zmienią podejście, jak kiedyś ich dziecko zmajstruje coś po pijaku albo nagle ujawni się choroba psychiczna. Czego oczywiście nie życzę.
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

A może to Ty zmienisz podejście kiedy to Tobie bądź Twoim bliskim będą musieli amputować nogę po szaleńczym rajdzie kierowcy? Mądrzy jesteśmy wtedy kiedy nas to nie dotyka...
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

antek... nie uzywajmy takich argumentow... Choc ja nie rozumiem jak mozna bronic tego gnoja i nie widziec, ze sprawa jest tuszowana od samego poczatku... No chyba ze... nie chce sie tego widziec, robi sie tak samo, alb jest sie jakas rodzina tzw "sprawcy"...
Mamo.... bo się potnę !!!
Tananger
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Nie bronię sprawcy, uważam, że czasy samosądów mamy już za sobą. Poza tym, zabicie sprawcy nie spowoduje, że nogi amputować nie trzeba będzie.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Tananger pisze:Łatwo ocenić na forum, w internecie. Może Mazur i Figaro zmienią podejście, jak kiedyś ich dziecko zmajstruje coś po pijaku albo nagle ujawni się choroba psychiczna. Czego oczywiście nie życzę.
Jeśli był psychicznie chory to kto mu dał papiery na jazdę samochodem? I czemu nie był zamknięty w zakładzie dla umysłowo chorych?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Tananger
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Nie przypominam sobie, by badał mnie psychiatra, gdy robiłem prawko. Zrobiłem normalny kurs, przed przystąpieniem do egzaminu zbadał mnie okulista. Potem egzamin. I tyle. Jeśli to choroba psychiczna, to przecież takie choroby są różne: zaburzenia świadomości polegające na tym, że jednej godziny człowiek zachowuje się normalnie, innej już nie. Gdy robił prawo jazdy, mógł być zwyczajnie zdrowy, są przecież choroby nabyte, a nie tylko wrodzone.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Może zachorował po wydaniu prawa jazdy, ewentualnie nie wiadomo było, że jest chory.

Trochę bredzicie tutaj. Rozumiem, że należy ukarać tego kogoś. Według niektórych wypowiadających się całe postępowanie karne jest zbędne, bo wystarczyłyby samosądy Jest bardzo dużo okoliczności, które gdy zaistnieją, mogą co najmniej załagodzić odpowiedzialność tego człowieka. A nie widać ich na pierwszy rzut oka, po obejrzeniu wiadomości.
Chociaż póki co te badania krwi coś przydługie.

Z resztą ta sprawa to i tak tylko tania rozrywka dla gawiedzi. Ani jednej strony postów na forum o aferze taśmowej ani o tym co się dzieje na wschodzie Ukrainy i jaki to może mieć wpływ na nas. Sam nie założyłem takiego tematu, bo nie jestem miłośnikiem tych dyskusji. Szkoda, że ktoś kto je lubi postanowił wybrać jakiegoś świra, anie sprawy ważne. Jak w tym kraju ma być dobrze...
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Ludzie ... k...wa ! Ta pseudo choroba psychiczna to zaslona dymna! Czy wy tego nie widzicie?? To ukrecanie łba sprawie! Czy was naprawde nie zastanowilo to, iz informacja o chorobie od razu sie pojawila? Tu naprawde nie jest wysokie inteligenctwo potrzebne by widziec o co kaman!
Mamo.... bo się potnę !!!
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Pewnie dlatego, że nie jechał w tiszercie z napisem JESTEM CHORY PSYCHICZNIE. To po pierwsze. Stwierdzenie choroby psychicznej też wymaga badań (czyli czasu). I jeśli faktycznie stwierdzi się u niego chorobę psychiczną to sprawa będzie pewnie umorzona. Ale to kwestia tylko i wyłącznie sztuki lekarskiej, a nie czego innego

Po drugie - ta sprawa naprawdę nie jest ważna. Kto jak kto, ale że Ty Mazur tak mocno zająłeś się taką pierdołą? Jestem głęboko zdziwiony.
Tananger
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Mnie bardziej martwią inne aspekty sprawy: że monitoring w Sopocie był (nie wiem, czy to zmieniono) obserwowany w godzinach 8 - 14; że ktoś jechał od Redy do Sopotu i żaden patrol go nie zatrzymał, a przecież na trasie wisi mnóstwo kamer nad skrzyżowaniami. To wskazuje na fakt, że prewencja u nas ogranicza się do spisania studentów w parku i odholowania nieprawidłowo zaparkowanego auta. No i to 5 zł za wstęp na molo w nocy: jaki to ma związek? Gdyby osoby przebywające na molo zapłaciły 5 zeta, to ten człowiek by na nie nie wjechał?
eroica20
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Tylko ludzie, których tam nie było, mogą powiedzieć, że to nie jest ważna sprawa. Ja do dziś pamiętam huk uderzeń w ludzi w tłumie, pisk opon i hamulców i do chwili obecnej przerażają mnie zbyt mocno rozpędzone samochody przejeżdżające obok mnie. Ja i moi znajomi mieliśmy duuużo szczęścia, że jesteśmy cali, siedzieliśmy sobie spokojnie w ogródku White House i tylko cudem ten popieprzenieniec nie wjechał w ten właśnie ogródek. Uważam, że każdy, kto bagatelizuje tę sprawę powinien coś takiego przeżyć, uciec przed nim parę razy, tak jak my, w panice, że będzie następny. Ot i tyle.
ODPOWIEDZ