Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Spotkanie forumowiczów 2009

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
aswywiadu
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ja do lokalu się dostosuję ale jeżeli to będzie 28 lutego (sobota) to może będę mógł pojawić się tylko na chwilę. Ale raczej na jedno zimne powitalne się zjawię.
Pozdr.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Zigi pisze:
Dorma pisze:ale zaplanowane nie znaczy to samo co oficjalne.
Mniej oficjalne to dla mnie znaczy bardziej lużne spotkanie przy piwku gdzie każdy czuje sie swobodnie.
Hmm, nie wiem w takim razie czego się spodziewasz tym razem, bo ja też myślę o takim właśnie spotkaniu... Tortu nie planuję ;) Garnitur i samochód także zostawię w domu :)
To dobrze.. Powiedzmy, że nie ma tematu :)
Zigi pisze:
Nie wiem jak Wam, ale mnie Sowilo kojarzy się bardziej z knajpą, gdzie można raczej coś zjeść, a nie koniecznie wypić piwko, ale może się mylę... Zresztą, jak się spotkamy w jednym miejscu, to nie oznacza wcale, że musimy w tym miejscu skończyć ;)
A mi się właśnie Bar Lando tak kojarzy bardziej. W Sowilo widziałam jak wyglądało spotkanie ( z tym, ze była to impreza zamknięta akurat). wygladało to nieźle. ale tak jak mówisz. Moża się później wybrać gdzieś indziej. Chyba, ze się rozmowa nie będzie kleiła. W zeszłym roku byłam trochę drętwa, bo nikogo nie znałam
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

aswywiadu pisze:Ja do lokalu się dostosuję ale jeżeli to będzie 28 lutego (sobota) to może będę mógł pojawić się tylko na chwilę. Ale raczej na jedno zimne powitalne się zjawię.
Pozdr.
No właśnie, a czy w Piwnica Cafe jeszcze jest w ogóle piwo? Pamiętam, że zostało wprowadzone, ale chyba tylko małe i to za niezbyt niską cenę..
Może ktoś kto tam częściej chodzi wie?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2882 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Dorma pisze:No właśnie, a czy w Piwnica Cafe jeszcze jest w ogóle piwo? Pamiętam, że zostało wprowadzone, ale chyba tylko małe i to za niezbyt niską cenę..
Ja tam też dawno nie byłem, więc niech się wypowie ktoś bardziej na czasie :) Jak byłem ostatnio, to właścicielka zwierzała mi się, że będzie także "normalne" piwo...
aswywiadu
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

...a może kolejne rocznice powstania forum należałoby świętować w kolejnych (innych redzkich) lokalach??..mamy ich już kilka! .....
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

To jest dobry pomysł. :D
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

To już Piwnica Cafe ma swój profil na Naszej klasie? Dobre
No ja też jestem za.. No ale głosowaniem Piwnica zajęła drugie miejsca, więc ktoś na nią musiał głosować. W ogóle mało było głosów, a każdy miła prawo głosowaćwięc ci co nie głosowali teraz niech nie gadają :) ( nie mówie oczywiście o was Aniu Franiu i Gajosie)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ja tam sie dostosuje;) może Barlando?;> będziemy podziwiać nasz urokliwy dworzec główny pkp Reda;D
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2882 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Zobaczymy. Najpierw pójdę do Sowilo, zobaczę, czy da się zarezerwować stolik na 28.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

chyba stoliki ;)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Dokładnie, Jeden to dla nas mało.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

...i obowiązkowa pizza zamiast tortu;(
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ania Frania pisze:...i obowiązkowa pizza zamiast tortu;(
koniecznie z logiem e-reda.pl ;d
tg5188
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

aswywiadu pisze:Ja do lokalu się dostosuję ale jeżeli to będzie 28 lutego (sobota) to może będę mógł pojawić się tylko na chwilę. Ale raczej na jedno zimne powitalne się zjawię.
Pozdr.
W wyborze terminu przydaje się głosowanie. Może by skorzystać z kiedy-spotkanie.pl ?

P.S. Tak, wiem, że regulamin forum nie pozwala na umieszczanie zewnętrznych linków, ale w tym przypadku jest to jak najbardziej uzasadnione, bo pomoże rozwiązać problem.
TG
ODPOWIEDZ