Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wybory samorządowe 2014 - dyskusja

Komentarze do wydarzeń politycznych
anikia
Forumowicz
76 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Suria tym razem kandyduje żona. Może w końcu nasze osiedle zacznie być traktowane jak część Redy, a nie jak miasteczko Semeko.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Czyja żona?
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

suria pisze:Czyja żona?
Obecnego radnego Romanowskiego.
Dyskusje wyborcze pomiędzy kandydatami do Rady Miasta odbywają się na ich profilach na facebook'u.
Niektórzy kandydaci mają takie programy, hasła, jakby nie znali realiów Redy.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Czy w tym roku kandydaci do Rady nie mają nic do powiedzenia na forum?
Maqr
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Czy ktoś wie kogo można uznać odpowiedzialnym za zamknięcie przejazdu pomiędzy ulicami Olimpijska (Reda Park) i Sportową?? Postępowanie w tej sprawie (traktowanie publicznej ulicy jak własnej) ze względu na wątpliwy dyskomfort kilku mieszkańców/mieszkańca ulicy Sportowej jest niebywale aroganckie!!!
Po zdjęciu blokady na czas budowy dojazdu do Reda Park myślałem że tak już pozostanie, niestety część słupków już wróciła i pewnie lada dzień wrócą pozostałe.
Czas wyborów to jedyna okazja żeby zweryfikować takie postępowanie urzędników i przypomnieć im kto jest dla kogo oraz to, że czasy "równiejszych" minęły.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Czy ktoś może mi przybliżyć osobę która kandyduje na burmistrza - Piotr Skurzyński?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Ja, oprócz tego, nic więcej nie znalazłam.
Strona III w dodatku PiSu
https://drive.google.com/file/d/0B3yEp9 ... FzQ28/view
Ewa302
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

A moze by tak postawic w wyborach na mlodych ludzi.Dac im szanse wykazania sie, a nie ciagle Ci sami.
inosolan
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Ewa302 pisze:A moze by tak postawic w wyborach na mlodych ludzi.Dac im szanse wykazania sie, a nie ciagle Ci sami.
Przepraszam - a gdzie mogę znaleźć informacje o tych młodych ludziach, ich programy?
Jakoś do tej pory nikt z tych "młodych" nie raczył mnie w ogóle poinformować, że kandyduje - czy może sam fakt, że są "młodzi" jest już wystarczający aby na nich głosować?
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Wszyscy kandydaci " siedzą w podziemiu" bo do tej pory ja też nie dostałam żadnej ulotki ! Aż jestem zdziwiona , bo poprzednim razem kandydaci nawet zawitali do mnie do domu na rozmowę
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Ja dostałem jakieś cztery. Głównie do Rady Powiatu. Z mojego okręgu tylko jedną, ale jest tylko dwóch kandydatów, więc można powiedzieć, że 50% jest
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Niektórzy twierdzą, że starość to stan ducha, nie ciała. Więc może nawet ci, którzy postrzegani są, jako starzy tak naprawdę są młodymi z pomysłami?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Pełen wykaz okręgów i kandydatów: Wybory 2014 - lista okręgów i kandydatów
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Artur75 pisze:Niektórzy twierdzą, że starość to stan ducha, nie ciała. Więc może nawet ci, którzy postrzegani są, jako starzy tak naprawdę są młodymi z pomysłami?
Zgadzam się. Oceniajmy kompetencje i pomysły. Oceniając tych kandydatów, którzy dali mi się poznać, to kompetencje i pomysły są po stronie młodych. No, ale do wyborów jeszcze trochę - może ktoś mnie jeszcze zaskoczy
adamus
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

A ja chciałem trochę z innej strony...
Otóż wczoraj zobaczyłem jak Pani, która sprząta na ulicach w rejonie Prusa -Mickiewicza - zamiast wykonywać swoje obowiązki - chodziła od klatki do klatki z plikiem plakatów wyborczych pana Dariusza Kruszczyńskiego...
Zapewne w czasie pracy - rozkleja plakaty wyborcze - czy tak to powinno wyglądać panie Kruszczyński?
Aż strach pomyśleć jakich nadużyć będzie pan stosować jak zostanie pan radnym!!!
Czy to należy do obowiązków tej Pani?
Nie sądzę... - ale pewnie pan Kruszczyński zwietrzył biznes i dopłacił tej Pani którą wszyscy znają i wszyscy wpuszczą by rozklejała jego plakaty...
i powiem szczerze - olałbym to...
Ale przez to, że ta Pani zajęła się kampanią wyborczą w.w pana -zamiast sprzątać ulicę -
wdepnąłem w gów... na chodniku!
Także Droga Pani - weź się za robotę - a nie za ploty i kampanie wyborczą!
ODPOWIEDZ