Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Opinie o Molino

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Osadnicza to jeden z nowszych bloków Osiedla przy Młynie, zaraz obok przedszkola Przygoda
Marcin
Prawie Lider
522 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

w tej chwili mamy dwa bloki przy Osadniczej - numery 1 i 3. I w tej 3-ce jest właśnie cukiernia z tematu...
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Byłam zakupiłam posmakowałam i stweirdzam...
Pan który obsługiwał powiedział, że ciasta są z hotelu Gdynia...
zakupiłam sernik, i nie jest dobry w Sabince jest lepszy. Kupiłam też ciasto o smaku kawowym zapomniałam nazwy, ale było bardzo smaczne;-).
Myślę, ze gdyby nie forum to nie dowiedziała bym się o tej cukierni.
Pyatnie czy będę ich klientką może czasami podejdę, bliżej mam do Sabinki. Szkoda, że ta cukiernia nie jest bliżej Lidla;-)
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Postanowiłam spróbować czegoś nowego i na urodziny córci kupiłam ciasta w Molino i moja opinia jest bardzo pozytywna - ciasta bardzo smaczne i spory wybór. Osobiście bardzo smakował mi sernik. Tort zamówiłam truskawkowy i dzieciom bardzo smakował!
Polecam!
Obsługa bardzo sympatyczna!!!
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

ceny są tam bardzo wysokie to fakt niezaprzeczalny, aczkolwiek mają też produkty niedostępne gdzie indziej, do których się przekonałem...:)
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Fajnie ze jest forum i z tego się do wiedziałam o waszej cukierni i na pewno do was z przyjemnością zajrzę :)
SuperDidii
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Artur75 pisze:Sabinka ma dobre ciasta lecz po pewnym czasie wszystko się przeje. Z Sową było podobnie, kiedyś piej zachwyt teraz ot, takie sobie. To samo z Domem Czekolady. Dzisiaj ciasta z tych miejsc smakują mi podobnie. Będzie miło posmakować innego spojrzenia na słodycze. Jutro do was podjadę.


Zgadzam się :D
SuperDidii
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Prosiłam tego Pana o wysłanie mi oferty na ciasta i tort na wesele.Nie dostałam. Upomniałam się. Prosiłam 2 miesiące temu. Do dzisiaj maila nie mam ani telefonu. Ja się prosić nie będę o usługę :D
ODPOWIEDZ