Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Native speaker

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Czy znajdę w Redzie (ew. Rumi) jakiegoś przyzwoitego native speakera (język angielski), który/która czynnie udziela lekcji? Chodzi głównie o zajęcia konwersacyjne dla nastolatków. Pewnie to dość naiwne pytanie, ale a nuż ... :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Salamandra pisze:Czy znajdę w Redzie (ew. Rumi) jakiegoś przyzwoitego native speakera (język angielski), który/która czynnie udziela lekcji? Chodzi głównie o zajęcia konwersacyjne dla nastolatków. Pewnie to dość naiwne pytanie, ale a nuż ... :)
kiedyś w szkole prywatnej przy Norwida, uczęszczałem na zajęcia do Brytyjczyka nigeryjskiego pochodzenia. Bardzo sobie chwaliłem te zajęcia, z racji na jego świetny angielski akcent:) Możesz tam podskoczyć i zapytać, namiarów już niestety nie mam
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ryszard pisze:
Salamandra pisze:Czy znajdę w Redzie (ew. Rumi) jakiegoś przyzwoitego native speakera (język angielski), który/która czynnie udziela lekcji? Chodzi głównie o zajęcia konwersacyjne dla nastolatków. Pewnie to dość naiwne pytanie, ale a nuż ... :)
kiedyś w szkole prywatnej przy Norwida, uczęszczałem na zajęcia do Brytyjczyka nigeryjskiego pochodzenia. Bardzo sobie chwaliłem te zajęcia, z racji na jego świetny angielski akcent:) Możesz tam podskoczyć i zapytać, namiarów już niestety nie mam
Ryszardzie, dzięki za podpowiedź :)
A co to za szkoła prywatna przy Norwida? Chodzi o szkołę języka angielskiego czy jakąś inną? Nie bardzo jeszcze znam Redę.
Angielski akcent ... mmm ... o coś takiego właśnie mi chodzi.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

tam się mieści podstawówka, gimnazjum, przedszkole i tam też wpadałem o 18.00 na zajęcia z native speakerem. To taki budynek naprzeciwko kościoła sw. Antoniego, szkoła im. T. Halika:) warto tam zapytać:)
bunos
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

jeśli wciąż poszukujesz mam osobę z Redy z kwalifikacjami i doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego (również z młodzieżą). napisz czy jesteś zainteresowana to przekaże Ci namiary.
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

...ale to temat sprzed 3 lat
Close the world...
                         ...txen eht nepO
bunos
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

heh,masz rację.nie zauważyłem tego drobnego detalu:)
ODPOWIEDZ