Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Papier do pakowania paczek

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Gdzie w Redzie kupię szary papier do pakowania?
W Gdyni zawsze kupowałam w sklepie papierniczym albo na poczcie, ale na tutejszej poczcie niestety nie ma. Z kolei nie wiem czy i gdzie jest u nas sklep papierniczy.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Na Al. Jana Pawła II, w księgarni ostatnio kupowałam.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Dzięki, przejadę się
Stanisław Żółkiewski
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Folia stretch do palet jest lepsza. Spróbuj, jeśli dużo pakujesz.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Już się dowiedziałam na poczcie, że w ogóle nie trzeba stosować papieru tak jak kiedyś to było wymogiem. Wystarczy jakikolwiek karton, taśma samoklejąca i można wysyłać.
Kiedyś się strasznie czepiali gdy na kartonie były widoczne napisy, rysunki, zdjęcia itp. bo rzekomo utrudniało to pracownikom poczty ... identyfikację nadawcy i odbiorcy. Sic! Takie wytłumaczenie usłyszałam dwukrotnie w różnych placówkach, a moje argumenty, że przecież jest oddzielny druk naklejany na paczkę, gdzie jest czarno na białym kto nadaje i kto odbiera, odbijały się od ściany. Bo takie są przepisy. No ale na szczęście najwyraźniej się zmieniły i chwała poczcie za to
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Tak z tymi paczkami tak było. I dodatkowo paczka musiała byc zawiązana sznurkiem konopnym. I ten sznurek musiał byc odpowiednio naciagniety. Chyba naprawdę mieli takie przepisy. kiedyś wysyłałem paczke i sznurek był zbyt luźny, lecz pani z okienka zaoferowała mi swoja pomoc i fachowo owiazała paczkę przepisowym sznurkiem. pow3iedziała mi przy tym, że nawet gdyby oną przyjęła 'nieprzepisową' paczkę, to kontroler mógłby zarządzić cofniecie przesyłki i ukaranie pracownika. Hm, tak powiedziała.
ODPOWIEDZ