Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Endokrynolog

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Czy możecie polecić mi jakiegoś dobrego Endokrynologa? Cięzko dobrego znaleść a miałam już kilka niemiłych doświadczeń.
Interesuje mnie teren jak najbliżej Redy i na fundusz. Byłam w Redzie w przychodni na dworcu, ale nie jestem zadowolona z tej Pani ( bo do Pana to się nawet nie zapisywałam, bo ma bardzo złe opinie).

Polecano mi doktor Gazarkiewicz z Wejherowa, ale bardzo ciężko się do niej dostać. Zapisy na przyszły rok są w listopadzie. Nawet prywatnie próbowałam, ale ta Pani przyjmuje tylko w soboty przez 2 godz i nie ma zapisów. Podobno ludzie od nocy stoją i zajmują kolejki pod drzwiami.
Teraz byłam na jednej wizycie u Pani która przyjeżdża do przychodni na Łąkowej raz na jakiś czas, ale chciałabym zapisać się gdzieś na fundusz i już nie zmieniać, bo u każdego lekarza trzeba zaczynać od początku.

Może tez ktoś się orientuje gdzie można sobie zrobić USG tarczycy, może ktoś poleci gdzieś blisko. Ile trzeba czekać?
Ostatnio zmieniony |13 Lip 2011|, o 11:17 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Prywatnie w Gdyni dr.Szafran lub Dr.Kuriata.Telefony znajdziesz w Google.Ale też trzeba czekać.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Usg dr.Socha na Wojciecha prywatnie.Na fundusz dr.Damaszkie Wejherowo deptak.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja też szukałam na fundusz ale się poddałam.Zapisałam sie prywatnie do dr.Michalskiego w Rumi na ul.Piłsudskiego 48a,wizyta kosztuje 80zł.tel 671-98-25,ponoć dobry lekarz.a usg robię również prywatnie u dr Wolskiej w jaonowe przychodnia Panaceum można przyjść w każdą środę od 17 do 18tej kosztuje chyba 60zł.wiem że to wszystko drogo wyjdzie ale inaczej nie ruszysz,próbowałam już na różne sposoby i na fundusz, ale nie da rady.A dr który przyjmuje na dworcu w Redzie stwierdził że jestem zdrowa i kilku osobom już tak mówił i odsyła do domu mimo złych wyników :(
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

80 i60 to bardzo tanio.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Czy ja wiem.. Ja tez tyle płaciłam.. Raz za wizytę 100zł akurat. Ale dlatego chcę bardziej w Wejherowie i w Rumi bo w Gdyni podejrzewam, że są wyższe ceny
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

W nowej przychodni w Bojanie nie ma długiej kolejki do zapisów,a lekarka podobno dobra i na fundusz. Oto namiary- Jolanta Zdanowska Filipczak tel: (58) 350 86 34, na pierwszą wizytę trzeba mieć wyniki TSH. :P
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

To chyba właśnie ta co przyjeżdża do Redy do przychodni na łąkowej, bo mówiła mi, że przyjmuje na fundusz w Bojanie. Tylko, że do Bojana jest średnio z dojazdem a jak byłam u niej w Redzie na wizycie to tak srednio byłam zadowolona. Śpieszyła sie strasznie, dawała dziwne uwagi i mało udzieliła mi informacji co robić dalej
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dziwne? mnie potraktowała super,byłam w Bojanie,bo poleciła mi ją inna zadowolona osoba.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Nie była jakaś najgorsza ale wydawało mi się, że chce mnie szybko spławić bo inni czekają. A na moje pytanie czy choroba może byc przyczyna tego, że bardzo szybko przytyłam choć całe życie byłam na niedowadze powiedziała mi, że może warto schudnąć w takim razie, a sama wyglądała na sporą nadwagę.
Może spróbuję iść do niej jeszcze raz i zobaczymy
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Zr TSH w surowicy.TSH zwiększone a FT3 i FT4 zmniejszone to odznaki niedoczynnosci tarczycy.Możesz też mieć Hasimoto ale to można ocenić mając USG.
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Spróbuj jeszcze raz ,i nie daj się spławiać,musi Ci wszystko wyjaśnić,bo tarczyca nie leczona rodzi spustoszenie w organiżmie, to utajony wróg.A przytycie może być spowodowane niedoczynnością tarczycy,trzeba wyregulować poziom hormonów ,to nie żarty.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Stres i ciąża też powodują zaburzenia.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

kowalski pisze:Zr TSH w surowicy.TSH zwiększone a FT3 i FT4 zmniejszone to odznaki niedoczynnosci tarczycy.Możesz też mieć Hasimoto ale to można ocenić mając USG.
Tak wiem.. 2 lata już się lecze na niedoczynnośc. ;)A ty kowalski może jesteś lekarzem?
Z tym, że FT3 i FT4 mam w miarę w normie, więc kazała ni na razie robić tylko TSH bo mam zwiekszone, do tego mam podwyższone cisnienie i nie wiedza za bardzo dlaczego, choć podobno może byc wyższe przy niedoczynności
Hasimoto u mnie wykluczono.

Biorę leki, ale żadko chodzę na kontrole. Do tego na wszystko trzeba miec skierowania albo płacić i czas tak leci...Wszędzie trzeba czekać po pół roku do każdego specjalisty.. i mi sie odechciewa.

Hormony to cos okropnego, ciężko je uregulować, bo często się wahają. Mogą byc problemy z zajściem w ciążę, z nerkami, ze wzrokiem, z sercem i wiele innych. Do tego bardzo pływają nie tylko na zdrowie fizyczne, ale tez bardzo na psychiczne samopoczucie i nastrój. Nie spodziewałam się nigdy, że zależy od nich aż tak wiele rzeczy
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Szafran jest ordynatorem w szpitalu w Redłowie.Więcej Ci nie podpowiem.
ODPOWIEDZ