Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Salon ślubny w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Przechodząc ostatnio ulucą Gdańsko zobaczyłam, że zaraz za wejściem do tunelu, którym wchodzi się na dworzec, w tym małym sklepiku, gdzie kiedys była odzież używana. Czy ktoś już zaglądał. i Czy taki salon w Redzie w ogóle przejdzie? Jak myślicie.

Akurat dla mnie temat na czasie bo za kilka miesięcy planuję ślub :)
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dorma pisze:Przechodząc ostatnio ulucą Gdańsko zobaczyłam, że zaraz za wejściem do tunelu, którym wchodzi się na dworzec, w tym małym sklepiku, gdzie kiedys była odzież używana. Czy ktoś już zaglądał. i Czy taki salon w Redzie w ogóle przejdzie? Jak myślicie.

Akurat dla mnie temat na czasie bo za kilka miesięcy planuję ślub :)
Też to niedawno zauważyłam i byłam lekko zdziwiona.. Jakoś ten "budynek" nie wydaje mi się pasować na salon mody ślubnej..
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dorma pisze: w tym małym sklepiku
Jeszcze żaden interes w tym sklepiku nie wypalił, pewnie tak będzie i tym razem. :cry:
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Salon ???? Dobre sobie...stara buda :(
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ten budynek przy starym LOTTO? A obecnie kiosku?
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Chyba chodzi o starą księgarnię w okolicy "Karczmy Rzym" a ostatnio był tam lumpex.....
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

A no faktycznie:) Coś tam ostatnio zmieniali:)
Awatar użytkownika
WICTOR
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Suknie ślubne za kratami !!! nie wróże pszyszłości temu salonowi ( obym się mylił) . Ten budynek (była księgarnia ) jakoś przypomina mi czasy komuny. Wa-wa ma pałac kultury a my mamy byłą księgarnie hi hi :)
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Salon w takiej budzie?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Wygląd zewnętrzny też się liczy, ale chyba ważniejsze są ceny i jakość sprzedawanych rzeczy
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ale się czepiacie. Nie widziałem jeszcze tego miejsa po zmianach i nie wiem, kto to zagospodarował, ale chyba lepiej, że coś tam się dzieje, niż ma stać puste i straszyć przechodniów.
Dobrze też, że kolejna osoba w Redzie bierze los w swoje ręce i zajmuje się "small biznesem". Nie czekajmy tylko na Auchany, ale na takie miejsca też jest potrzeba. Od czegoś trzeba rozpocząć. Jeżeli interes się rozwinie, może przeniesie się do czegoś większego.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2882 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Jestem podobnego zdania. Człowiek najlepiej się uczy na własnych błędach ;) Trzeba dopingować przedsiębiorców próbujących w Redzie, bo z pewnością nie jest im łatwo...
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Glider pisze:Jeżeli interes się rozwinie, może przeniesie się do czegoś większego.
Tylko problem w tym, że jeżeli nie będzie zachęcał klientów również wyglądem zewnętrznym, to może nie mieć szansy się rozwinąć. Ale cóż, pożyjemy zobaczymy :)
SuperDidii
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:Wygląd zewnętrzny też się liczy, ale chyba ważniejsze są ceny i jakość sprzedawanych rzeczy
Ceny takie same jak na 10lutego w Gdyni. Sprzedawczyni była taką plotkarą, że zrezygnowałam po 5 minutach z oglądania i się zniechęciłam. Od dłuższego czasu widzę, że jest zamknięty.
SuperDidii
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Glider pisze:Ale się czepiacie. Nie widziałem jeszcze tego miejsa po zmianach i nie wiem, kto to zagospodarował, ale chyba lepiej, że coś tam się dzieje, niż ma stać puste i straszyć przechodniów.
Dobrze też, że kolejna osoba w Redzie bierze los w swoje ręce i zajmuje się "small biznesem". Nie czekajmy tylko na Auchany, ale na takie miejsca też jest potrzeba. Od czegoś trzeba rozpocząć. Jeżeli interes się rozwinie, może przeniesie się do czegoś większego.
Ten sklep był już po raz 3 przeniesiony. Ja proponuję, zmienić Panią sprzedawczynie plotkarę :D Akuratnie to mnie zniechęciło
ODPOWIEDZ