Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Proszę o pomoc w sprawie pediatry

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ja polecam dr Ewę Cackowską chodzę z moim synem do niej już 5 lat i jestem bardzo zadowolona nawet zapisałam do niej moją córeczkę :)
factoryofsound
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

a dlaczego odradzacie P. Jackiewicz? nie znam nawet..
Awatar użytkownika
adziak
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

My też należymy do Hazuki. Pytalam w przychodni co z nią i w końcu powiedzieli mi że w ciąży i że nie wiadomo kiedy wróci. trzeba liczyć gdzieś całą ciążę + macieżyńskie to może za rok wróci. Bedę szukała dalej jak coś znajdę dam znać.
Ostatnio zmieniony |4 Wrz 2012|, o 21:51 przez adziak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Geniodekt
Forumowicz
54 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

makarena pisze:Zawsze byłam zadowolona z dr Ewy Cackowskiej,przychodnia na Łąkowej.
Polecam, bardzo miła i profesjonalna osoba :)
KarlaJ
Forumowicz
43 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Bedę się przepisywała od Cackowskiej ale nie wiem do kogo???, b.chętnie antybiotyki przepisuje i przepisała na różowe policzki u dziecka ze skazą Elocom - maść sterydową, której nie należny stosować na twarz bo powoduje nieodwracalne odbarwienia, pozostawiam bez komentarza....a recepty w aptece nie zrealizowałam, policzki same po 2 dniach zbielały :)
Awatar użytkownika
Nutka
Ja tu zaglądam
31 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Kurcze a właśnie zastanawiałam się nad wyborem dr Cackowskiej i już sama nie wiem?? A który z lekarzy teraz przyjmuje na ul.Obwodowej(przy poczcie)??
:)
Awatar użytkownika
adziak
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Witam
ja również chodziłam do dr Hazuki. Po jej odejściu byłam u kilku innych pediatrów i nie przypadli mi do gustu. To skłoniło mnie do poszukiwań.
Zanim się przeprowadziłam do Redy mieszkałam w Gdyni Chyloni i tam chodziłam z moim synkiem Kubusiem od urodzenia do dr Skowron. Była świetna, na prawdę podejście super, typ dr Hazuki. No niestety przyjmowała w Gdyni więc zaczęliśmy chodzić do dr Hazuki.
Teraz gdy dr Hazuka nie przyjmuje przypomniałam sobie o dr Skowron. Dowiedziałam że Dr Skowron przyjmuje w Rumi. Pojechałam tam wczoraj z moją dwuletnią córeczką i okazuje się że wszystko jak dawniej dr ma nadal świetne podejście i trafne diagnozy, a moja Zosia od razu ją polubiła.
Wydaje mi się że dr Skowron to świetna alternatywa dla dr Hazuki. Przyjmuje w Rumi na Katowickiej 14 w Centrum medycznym imed. Z redy można pojechać autobusem "J" 18 min. Trzeba wysiąść na przystanku Filtrowa, bo ta przychodnia jest ok 100 m od przystanku. Na prawdę polecam.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Czy dr Skowron przyjmuje prywatnie czy na NFZ?
Awatar użytkownika
adziak
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

na NFZ, jak cos to mam do nich nr 58 672 11 02
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Dziękuję
Smerfetka
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

dr Hazuka wraca od czerwca do pracy. niestety filia na obwodowej zamknięta, teraz trzeba chodzić na łąkową...
orderly
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Dr. kąkol jest godna polecenia jako dziecko ja i moja siostra do niej chodziłyśmy prawie przez całe dzieciństwo a teraz chodzę do niej z moim synkiem i jestem zadowolona potrafi spokojnie wszystko wytłumaczyć i co najważniejsze jeśli nie ma potrzeby to nie faszeruje antybiotykami...tak jak robi to lekarka na semeko która mojemu dwu miesięcznemu maluchowi chciała przepisac antybiotyk na zaczerwienioną skórę pupy oczywiście nie wykupiłam go a pomógł zwykły linomag....
celina1972
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

ja polecam dr.CACKOWSKĄ
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

A co myślicie o tej nowej pani przy młynie? Nie wiem, jak się nazywa, byłam u niej z córką 1 raz i nie wiem, czy to moje wrażenie, czy jest obrażona na cały świat, a każde pytanie jest głupie... Poczułam się u niej, jak głupi dzieciak. Poprzednie dwie nie były lepsze... A najlepsze opinie w okolicy ma dr Woźniak, z tym ze u niej już komplet.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Toska, jeśli mówisz o naburmuszonej blondie, to ja też czułam się jak sztorcowana smarkula. Żadne pytanie nie było mądre, a żadna wątpliwość sensowna. Za każdym razem, gdy syn był chory, stawiała błędną diagnozę z antybiotykiem "bo jak sobie pani wyobraża to inaczej wyleczyć?". Ano sobie wyobrażałam i dr Krawczuk również. Moja noga u niej więcej nie postanie!
ODPOWIEDZ