PoradnikApteka na Semeko

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Wygadany Lider
Reda

Wygadany Lider
Post5 lut 2009, o 00:44

Jako, i┼╝ co miesi─ůc goszcz─Ö w redzkich aptekach to pragn─Ö zwr├│cic uwag─Ö na jeden fakt. 2 lata zaopatrywalem sie w pewien lek to w Polo, to na JPII i p┼éaci┼éem od 22 do 28 z┼é za opakowanie.
A na semeko dzisiaj 9 zł!!! Na pytanie c zy to nie pomyłka, że jest prawie 20 zł taniej miła pani odpowiada, że oni maja bonifikatę.

Nie uwierzy┼ébym w tak─ů przebitk─Ö cenow─ů na Redzie, ale to jest najszczersza prawda. Dla nadzwyczaj dociekliwych s┼éu┼╝─Ö nazw─ů leku:)
Cz─Östy Bywalec

Cz─Östy Bywalec
Post5 lut 2009, o 09:38

To nie tylko ten lek jest ta┼äszy. To jest u nich standard - st─ůd pewnie ci─ůg┼ée u nich kolejki. Z tego co s┼éysza┼éam, to s─ů cz─Ö┼Ťci─ů sieci, wi─Öc mo┼╝e dlatego sta─ç ich na takie rabaty?
Bywalec
Rumia

Bywalec
Post5 lut 2009, o 11:23

To ┼╝e tam jest tanio i mi┼éo to wiedzia┼éam od dawna. Ale ostatnio i tak prze┼╝y┼éam szok - pozytywny, kiedy pani z tej apteki zapuka┼éa do moich drzwi m├│wi─ůc, ┼╝e bardzo przeprasza, ale przy wydawaniu leku zasz┼éa pomy┼éka - dostali┼Ťmy syrop zamiast kropli. I ona przysz┼éa wymieni─ç z przeprosinami i nawet ma┼éy prezencik dosta┼éam. To si─Ö nazywa troska o klienta :)
Wygadany Lider

Wygadany Lider
Post5 lut 2009, o 11:51

Te┼╝ polecam t─Ö aptek─Ö. Od kiedy ja otworzono tam kupuje, mimo i┼╝ jest mi zupe┼énie nie po drodze. Czasem z racji tego, ┼╝e mam bli┼╝ej kupuj─Ö w aptece w Polo. Ale najbardziej rozczarowa┼éa mnie apteka na Jana Paw┼éa II. Mam tam najbli┼╝ej, ale ta apteka jest okropna. Najdro┼╝sze leki w Redzie i bardzo niemi┼éa obs┼éuga. Nie wiem czy trafi┼éam akurat na szefow─ů czy to by┼éa ekspedientka, ale pani by┼éa niemi┼éa. Odburkiwa┼éa tylko kiedy chcia┼éam wybra─ç lek a mam do tego prawo bo nie znam sie jak ona. Oczekiwa┼éam jakiej┼Ť porady co do wyboru w┼éa┼Ťciwego leku. a pani tylko pokiwa┼éa g┼éow─ů, ┼╝e nie wie.
Na wstepie chciałam powiedzieć, że czekałam na nia chyba 5 min przy szybie i nikt nie przyszedl. Juz chciałam wychodzić, ale Pani w końcu się pojawiła
Wygadany Lider
Reda

Wygadany Lider
Post5 lut 2009, o 12:08

Racja. Podobnie jak kolega Ryszard też kupowałem leki w aptece na JP II. JEdnak już od dłuższego czasu zaopatruje się w aptece na osiedlu Semeko. Jest tam znacznie taniej.
Lider Forumowicz
REDA CIECHOCINO

Lider Forumowicz
Post5 lut 2009, o 13:38

Jeszcze ta┼äsza apteka jest w Gdyni ul. W├│jta Radkiego naprzeciwko szpitala. Ale to informacja dla tych kt├│rzy je┼╝dz─ů do Gdyni.W Rumi przy o┼Ťrodku zdrowia na ul.Derdowskiego.
Bywalec

Bywalec
Post5 lut 2009, o 14:06

Dorma napisa┼é(a):...najbardziej rozczarowa┼éa mnie apteka na Jana Paw┼éa II. Mam tam najbli┼╝ej, ale ta apteka jest okropna. Najdro┼╝sze leki w Redzie i bardzo niemi┼éa obs┼éuga. Nie wiem czy trafi┼éam akurat na szefow─ů czy to by┼éa ekspedientka, ale pani by┼éa niemi┼éa. Odburkiwa┼éa tylko kiedy chcia┼éam wybra─ç lek a mam do tego prawo bo nie znam sie jak ona....

:shock: Niestety tak tam jest...
to chyba wp┼éyw tego miejsca, ale odk─ůd pami─Ötam kupowa┼éo si─Ö tam ┼║le...

Co do apteki na Semeko zgadzam si─Ö z Wami ;) tam jest 100% obs┼éuga i wiedz─ů ┼╝e klient apteki jest cz─Östo pacjentem niekoniecznie zdrowym w chwili dokonywania zakupu ;)
Lider Forumowicz
Reda

Lider Forumowicz
Post5 lut 2009, o 17:47

Ja te┼╝ najbardziej lubi─Ö aptek─Ö na Semeko bo mam tam najbli┼╝ej:) Jeszcze ewentualnie jak jestem w Gda┼äsku to kupuj─Ö w aptece Wa┼éowa II:) tam te┼╝ maj─ů mega tanio:)
Cz─Östy Bywalec

Cz─Östy Bywalec
Post6 lut 2009, o 14:09

Dodam jeszcze do poprzedniej wypowiedzi - Panie w aptece na Osiedlu przy M┼éynie (bo widz─Ö, ┼╝e wszyscy zapominaj─ů jaka jest nazwa ;) - Semeko to firma - jak nazwiecie wtedy osiedle nad rzek─ů, gdzie te┼╝ stawiaj─ů blokowisko? Semeko2? :) ) doradzaj─ů rewelacyjnie. Ja nie musz─Ö si─Ö zna─ç na lekach, ale jak tylko powiem, co mi dolega - zawsze rewelacyjnie trafiaj─ů i nawet same wskazuj─ů, czy jest ta┼äsza opcja i daj─ů mi wyb├│r. G┼éupia aspiryna tej samej firmy a w innym pude┼éku - i ju┼╝ troch─Ö w kieszeni zostaje :)
Bywalec
Reda

Bywalec
Post7 mar 2011, o 17:40

Co do apteki na Semeko zgadzam si─Ö z Wami Wink tam jest 100% obs┼éuga Nie lubie apteki kt├│ra jest w Polo nie mi┼éa obs┼éuga i myl─ů leki
Prawie Lider
REDA

Prawie Lider
Post7 mar 2011, o 18:12

Co do apteki, sam kupuję i jestem zadowolony. A co do posta Surii - taka nazwa się przyjęła poprostu i tak chyba już musi zostać ;)
Cz─Östy Bywalec

Cz─Östy Bywalec
Post10 mar 2011, o 16:19

Do Apteki na Semeko jest ...troch─Ö daleko :-) Ja korzystam z apteki w POLO, czasami troch─Ö du┼╝o jest tam ludzi, ale obs┼éuga jest mi┼éa. Pomy┼éki w wydaniu lek├│w to si─Ö raczej nie zdarzaj─ů, z tego co wiem, ka┼╝da recepta jest kontrolowana powt├│rnie po wydaniu lek├│w.
Znam to forum
Reda

Znam to forum
Post10 mar 2011, o 17:27

magdaeska napisa┼é(a):(...)ale ostatnio i tak prze┼╝y┼éam szok - pozytywny, kiedy pani z tej apteki zapuka┼éa do moich drzwi m├│wi─ůc, ┼╝e bardzo przeprasza, ale przy wydawaniu leku zasz┼éa pomy┼éka - dostali┼Ťmy syrop zamiast kropli. I ona przysz┼éa wymieni─ç z przeprosinami i nawet ma┼éy prezencik dosta┼éam. To si─Ö nazywa troska o klienta :)

Co tu du┼╝o m├│wi─ç- farmaceuta to bardzo odpowiedzialna, ale i niewdzi─Öczna praca, musi zna─ç si─Ö na wszystkich lekach, przy tym jest "sprzedawc─ů", po do┼Ť─ç ci─Ö┼╝kich studiach. Powinien z u┼Ťmiechem na twarzy obs┼éugiwa─ç, nieraz bardzo rozw┼Ťcieczony t┼éum pacjent├│w, a w razie pomy┼éki (- jest tylko cz┼éowiekiem, ka┼╝dy ma prawo si─Ö pomyli─ç) skutki s─ů nieraz tragiczne. Historia z syropem zamiast kropli pewnie nie sko┼äczy┼éaby si─Ö niczym z┼éym, lecz farmaceutka nauczona do┼Ťwiadczeniem innych i historiami z prasy i telewizji zareagowa┼éa prawid┼éowo:)

postawa godna pochwały:)
"I nawet je┼Ťli niebo zm─Öczy┼éo si─Ö b┼é─Ökitem, nie tra─ç nigdy ┼Ťwiat┼éa nadziei..."
Lider Forumowicz

Lider Forumowicz
Post10 mar 2011, o 18:20

fajnie, ┼╝e piszecie tu o aptekach.ostatnio bardzo du┼╝o wyda┼éam pieni─ů┼╝k├│w na leki,a wstyd si─Ö przyzna─ç ,ale nawet nie wiedzia┼éam o tej aptece na Semeko.nast─Öpnym razem do niej wst─ůpi─Ö.
Wygadany Lider

Wygadany Lider
Post11 mar 2011, o 12:05

lena napisa┼é(a):Co tu du┼╝o m├│wi─ç- farmaceuta to bardzo odpowiedzialna, ale i niewdzi─Öczna praca, musi zna─ç si─Ö na wszystkich lekach, przy tym jest "sprzedawc─ů", po do┼Ť─ç ci─Ö┼╝kich studiach. Powinien z u┼Ťmiechem na twarzy obs┼éugiwa─ç, nieraz bardzo rozw┼Ťcieczony t┼éum pacjent├│w, a w razie pomy┼éki (- jest tylko cz┼éowiekiem, ka┼╝dy ma prawo si─Ö pomyli─ç) skutki s─ů nieraz tragiczne.

Zgadzam si─Ö, ┼╝e to niewdzi─Öczna praca po ci─Ö┼╝kich studiach. Ostatnio widzia┼éam og┼éoszenie ┼╝e potrzebuj─ů pracownika w┼éa┼Ťnie do apteki na Semeko. Proponowali 1300z┼é na poczatek
Nast─Öpna strona

Powr├│t do Poradnik

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

ZAMKNIJ [x]