Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Przychodnia przy''Młynie"'

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

kowalski pisze:Czy ktoś wie jakie prywatne gabinety lekarskie powstały na o. Przy Młynie.
Chodzi Ci o jakieś specjalistyczne? Z tego co wiem zdaje się, że nie ma takowych.
Lekarz ogólny , pediatra, ale to z NFZ-em.
Pozdrawiam Ziomali
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

W tym bloku co kwiaciarnia od 23 09. powstały nowe gabinety.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

kowalski pisze:W tym bloku co kwiaciarnia od 23 09. powstały nowe gabinety.
Aha nie znałem tych nowinek. :shock:
Pozdrawiam Ziomali
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

wg mnie, dzieci na Łąkowej mają bardzo dobrych specjalistów :)
Co do dorosłych ;) osobiście doceniam lekarzy w przychodni przy młynie.
Dla mnie ważne również jest to że można umawiać się na konkretną godzinę, pomimo 5 minutowego "poślizgu"
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Info o nowych gabinetach Przy Młynie na zaprzyjaźnionym forum :) http://www.redamlyn.fora.pl/sprawy-osie ... e,827.html
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Jeśli mogę odnowić temat to ogólnie jestem nie zadowolony, mało powiedziane wściekły, mój 2 tygodniowy syn w książeczce zdrowia miał napisane kontrola u pediatry 3/4 dni po wypisie - pierwszą wizytę ma 26 sierpnia ponad miesiąc po wypisie, ponieważ taki jest najbliższy termin przyjmowania dzieci zdrowych. jakby tego było mało zauważyliśmy ropę w oku małego i chcieliśmy przyjść po poradę do fachowców aby "nie gdybać" jako młodzi rodzice, w rozmowie tel. proszę przyjść około 14:45 - przyszliśmy, niestety proszę przyjść o 16:10 !!!Szlak mnie trafił, poszedłem prywatnie....
Nie wiem kto tu jest dla kogo Lekarze dla Nas - czy My dla Lekarzy???
Marcin
Prawie Lider
521 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

No co się dziwisz - przeciez pani pediatra, jedyna słuszna i niezastąpiona - poszła na urlop!!! 26 sierpnia powiadasz, mi na szczepienie chciano zapisać dziecko na wrzesień - też dzisiaj. Paranoja jakaś :)
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

26 sierpnia mamy ważenie,mierzenie itd. O szczepienie nawet boję się spytać, położna napisała , że 3 września ale jak będzie nie wiem!? :D
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja z nowej Pani doktor jestem bardzo zadowolona tylko według mnie powiiny byc 2 lekarzy padiatrow a nie tylko jeden a co jak lekarz ma urlop tak jak teraz czekac w kolejce do ogolnego razem z chorymi dorosłymi tak?
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

IZUNIA81 nie twierdzę, że Pani dr jest zła - bo nawet jej na oczy nie widziałem. Samo funkcjonowanie tej placówki pozostawia wiele do życzenia, tak jak piszesz powinno być 2 lekarzy :D
alex0681
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

kula65 pisze:IZUNIA81 nie twierdzę, że Pani dr jest zła - bo nawet jej na oczy nie widziałem. Samo funkcjonowanie tej placówki pozostawia wiele do życzenia, tak jak piszesz powinno być 2 lekarzy :D
Proponuje przepisać się do przychodni na ul. Łąkowej, tam jest w tej chwili 3 pediatrów i nie problemu z zapisami dziecka, na dzieci zdrowe przyjmują zapisy raz w tygodniu w poniedziałek na cały tydzień a nie tak jak przy młynie na miesiąc na przód, a na dzieci chore codziennie od 6.30. Moim zdaniem zdecydowanie lepsza organizacja przychodni
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Co do poradni dziecięcej w przychodni "Przy Młynie" to jest jeszcze problem z ilością pediatrów . Przecież wcześniej na etacie było dwóch lekarzy! (dr Witbrodt). Jeden lekarz nie jest w stanie "obrobić" takiej liczby pacjentów i niestety jak mam poważny problem z córcią to kończy się na wizycie prywatnej bo do przychodni nie jestem się w stanie dostać!
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Generalnie mam wrażenie, że ta przychodnia ma już tylu pacjentów, że coraz ciężej się dostać... Kiedyś bardzo sobie ceniłem, to że można było zadzwonić sobie dzień wcześniej umowić się na dany dzień;) Zawsze można bylo się dostać. Dzisiaj jak czegoś potrzebuje jadę do Gdyni do prywatnych lekarzy.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

A co mają powiedzieć ci którzy nie mają pieniędzy? Na prywatnego lekarza najpierw musi nas być stać, więc jak nie mam pieniędzy to nie zostaje mi nic innego jak czekać na termin
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Niestety nie zawsze i nie każdy może sobie pozwolić na prywatną wizytę niestety, dorma ma rację ale gdy chodzi o zdrowie dziecka nie mam żadnych skrupułów by wydać te 50 zł na wizytę...
ODPOWIEDZ