Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kebab Rondo

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Huhtamaki
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Maximreality nie masz racji Rondo kebab działa od 2 miesiec a ja widze o waszych opisach ze krytykujecie jakies inne Rondo Kebab chyba to co było przed nimi.Jezeli cos sie na kogos pisze to powinna to byc prawda a nie kłamstwo no chyba ze ktos z osób które to pisza robia to na posrednictwem innych lokali np. Pizzeria Lusia czy tez Piccolo Mulino ale jeden w tedy na sówa sie wniosek Kebab Rondo ma dobre ceny i robi dobre jedzenie a konkurencja sie boi o swoja przyszłosc .
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

@Huhtamaki wszyscy którzy w tym watku sie wypowiadaja sa zaawansowanymi uzytkownikami tego forum i na pewno nie reprezentuja konkurencji. Co do twojej osoby to widac, ze jestes wlascicielem lub bliska osoba wlasciciela tego lokalu i bronisz swojego. Chcialbym tylko zaznaczyc, ze twoje posty sa nie zgodne z Regulaminem tego dzialu i moga w kazdej chwili zostac skasowane.

Ps. Przepraszam za brak polskich znakow, wyslane z telefonu
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Huhtamaki pisze:Maximreality nie masz racji Rondo kebab działa od 2 miesiec a ja widze o waszych opisach ze krytykujecie jakies inne Rondo Kebab chyba to co było przed nimi.Jezeli cos sie na kogos pisze to powinna to byc prawda a nie kłamstwo no chyba ze ktos z osób które to pisza robia to na posrednictwem innych lokali np. Pizzeria Lusia czy tez Piccolo Mulino ale jeden w tedy na sówa sie wniosek Kebab Rondo ma dobre ceny i robi dobre jedzenie a konkurencja sie boi o swoja przyszłosc .

post istnieje kiedy była wcześniejsza knajpka z kebabem, natomiast ostatnie moje wypowiedzi dotyczą obecnego lokalu. Mam porównanie bo chodziłem do poprzedniego przynajmniej 4-5 w miesiącu.
Jeżeli teraz mają dwa mięsa to sprawdzę, jeszcze niedawno było tylko jedne. w poprzednim przyciągała mnie właśnie jakość mięsa (nie same skóry, tłuszcz) oraz porcje i ceny. Kiedy skorzystałem z nowego (ucieszyłem się, że znów jest kebab) troszkę się zawiodłem. ceny troszkę wyższe, porcje nieco mniejsze, i mięsko było dla mnie dość przy tłuste (ale nie takie padło jak w wielu innych lokalach w trójmieście). Oczywiście mam nadzieję, że był to przypadek i zapewne dam druga szansę. Jednak jeśli będzie tak jak za pierwszym razem dam sobie spokój.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

co więcej, kebab express doceniał stałych bywalców, z kuponem co 10 porcja był za free!!!
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

więc jeżeli użytkownik Huhtemaki zna obecnego właściciela kebaba lub nim jest, to zamiast się rzucać na krytykujących lepiej niech wyciągnie z krytyki wnioski
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Huhtamaki
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Co do wypowiedzi Mistrza Juniora teraz też maja kupony 10 jest za darmo
Huhtamaki
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

A co do Mistrza ja nie jestem właścicielem tego Kebaba
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

@hutamaki jak Moderator tego forum przywołuję Cię do porządku!!! Twoje wypowiedzi łamią Regulamin tego Działu. Poza tym wszystkie twoje wypowiedzi (4 posty) są zamieszczone w tym wątku i odnoszą się chwalebnie do tego lokalu więc nie zaprzeczaj, że nie jesteś właścicielem lub rodziną.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Huhtamaki - nawet nick jest z gastronomii, konkretnie ta firma produkuje opakowania do gastronomii - strzelam, że właściciel/pracownik nie wiedział jaki wpisać nick, spojrzał na pudełko i wklepał to co zobaczył ;) Zreszta my, starzy forumowi wyjadacze oburzonych słowami prawdy właścicieli wyczuwamy na kilometr...

Dalej co do tego, że działa 2 miesiące a nie 1.5 , no sorry ale aż tak dokładnie nie pamiętam - zapamiętałem to co napisałem - brak promocji w dzień otwarcia, tylko jedno mięso, wystrój ten sam co był w Kebab Express i ogólnie smak bez szału,żeby nie powiedzieć inaczej.

Jak Huherko słusznie zauważył, zamiast się pruć do klientów (do nas) zmień coś w swojej knajpie bo tym sposobem daleko nie zajdziesz...
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Huhtamaki pisze:A co do Mistrza ja nie jestem właścicielem tego Kebaba
Chwilę mi zajęło żeby się zorientować, że to było pisane do mnie xD


Huhtamaki - Jeżeli komuś odpowiadasz to po lewej stronie masz jego nick/nazwę/imię jak wolisz. Każdy ma swój więc nikt się nie pomyli Mistrz/Prawie Mistrz to tylko rangi, wiele osób może mieć taką samą więc nie używaj jej, żeby kogoś "przywołać".

Obrazek

Najlepiej używaj guzika CYTUJ pod wypowiedzą do której chcesz się odnieść. Wtedy strona automatycznie przejdzie na zakładkę z wpisywaniem odpowiedzi i doda Ci wypowiedź, którą chcesz cytować. Tak jak ja to zrobiłem u góry.

W razie pytań pisz, my nie gryziemy

Koniec OFFTOPICa xD
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Wypowiedź nie zgodna z regulaminem tego działu.
moderator
ceń dzień
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Pierwszy raz się zalogowałaś i od razu stajesz tak gorliwie w obronie ? Trochę to podejrzane... Takim postem możesz bardziej zaszkodzić niż pomóc... Bo dla mnie wygląda to tak jakbyś była pracownicą tego kebaba.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Lol, fakt poziom obużenia dziwnie się jako pierwszy post.
Ale wiecie co Wam powiem, życie samo zweryfikuje,
fajnie że wesżła promocja co 10 gratis, fajnie , że są już dwa mięsa,
a nadzieję że będzie jakościowo podobne do poprzedniego,
wtedy macie pewnego klienta.
W innym wypadku możecie zachwalać ile wlezie...
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

HarrY pisze: a nadzieję że będzie jakościowo podobne do poprzedniego,
wtedy macie pewnego klienta.
Hmm.. to skoro poprzedni był taki dobry - to czemu już go nie ma?
To ja jednak bym wolał by ten był lepszy od poprzedniego i żeby przetrwał.. a nie jak poprzedni zniknął..

Już byłem w Rondo Kebab - ale wtedy było jeszcze tylko jedno mięcho!
Smakowo, ale nie zwaliło mnie z nóg - ale nic złego też nie mogę powiedzieć..
Na pewno Pani obsługująca była bardzo miła i bardzo starannie przygotowywała kebaby.
Teraz czas sprawdzić drugie mięcho..
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Kurcze nie pojmuję ludzi/właścicieli lokali w Redzie. Spogląda na forum, widzi że piszą o jego Restauracji to zamiast włączyć się do tematu, przedstawić jako właściciel, wybadać rynek, przyjąć krytykę i zrobić wszystko by było jak najlepiej to NIE! Lepiej założyć kilka fikcyjnych kont i bronić swojego, że najlepsze i wogóle. Ale to nie pierwsza i ostatnia knajpa w Redzie... tutaj na forum można dostać parę opinii i wskazówek i poprowadzić na prawdę udany biznes? Ale po co? najlepiej bronić swojego.... no cóż nie życzę sukcesów..... a raczej szybkiego upadku....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ