Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Karczma U Zbója

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

angeela87 pisze:a co takiego jadles ? napoje sa po 4zl czy to rozbój?;)
Chyba chodzi o dość wygórowaną cenę małej szklanki świeżego soku z pomarańczy.
redzianka pisze:Trochę bylismy zaskoczeni ceną świeżego soku z pomarańczy,za 0,2 l -12zł.cena zbliżona do ceny obiadu
Btw szklanka soku z pomarańczy przy obecnej cenie 1 kg 2-3 zł jest rzeczywiście zawyżona, bo z 1 kg pomarańczy wychodzą 2 szklanki soku.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

no to i mi udało się zwiedzić Karczmę

I ogólnie muszę powiedzieć, że jest tak jak się spodziewałem.
Czyli fajnie. Jedzenie smaczne, obsługa bardzo miła, wystrój spoko - na prawdę solidne miejsce.

Ale niestety nie zmieniam swojej opinii, że ciężko będzie im się utrzymać. Te 2 czy 4 zł różnicy między nimi a konkurencją to może nie są olbrzymie pieniądze, ale wydaje mi się, że może zdecydować, ale mają szanse, bo Ferkot wyraźnie obniżył loty. Gdyby Ferkot był w formie tak jak w pierwszym okresie, to Karczma nie miałaby szans... tak mają fory, bo ludzie często wychodzą niezadowoleni z Ferkotu i idą właśnie tam

Napoje jak na Rede faktycznie drogie Piwo 8 zł... to drożej jest tylko w IBISie chyba
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Jakiś czas temu wybrałem się tam z rodzicami na kolację z okazji 23 rocznicy ślubu. Pierwsze wrażenie po wejściu do środka to przytulna atmosfera i dosłowne ciepło wydobywające się z kominka . Ale do rzeczy. Rodzice na przystawkę wzięli borowiki smażone na maśle i szyjki rakowe. Zupy - borowikowa i rosół z domowym makaronem. Ja ogólnie nie przepadam za grzybami, ale skusiłem się i odkroiłem kawałek borowika na spróbowanie- smak REWELACJA!. Szyjki rakowe pyszne. Do zup też nie można się przyczepić. Borowikowa była jak najbardziej 'borowikowa', a rosół "bardzo drobiowy" ... Nie potrafię inaczej ubrać tego w słowa. Główne dania- sandacz w borowikach, polędwiczki w borowikach i ja zamówiłem stek, poprosiłem dość mocno wysmażony. Sandacz pyszny, polędwiczki również, mój stek mogę powiedzieć, że jeden z lepszych, jakie jadłem. Na deser już nie było miejsca. Co do ceny- to jest restauracja i w mojej opinii, nie są wygórowane. Powiem nawet, że ciężko znaleźć stek za 39zł. Aaaa i jeszcze kapustka zasmażana - pychota, bo bym zapomniał. Obsługa bardzo miła i na najwyższym poziomie. Na pewno tam wrócę.
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Następny super post reklamujący
Po nabiciu niezbędnego minimum:)
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Owszem. Minimum nabite. Ale jeżeli byłeś tam i Tobie nie smakowało, to Twój smak i Twoja opinia. Jako, że nabiłem niezbędne minimum, to będę jak najbardziej wypowiadał się o każdej gastronomii, jaką w Redzie odwiedziłem. Jak zaraz napisze w wątku "rzeka smaków", że mają w mojej opinii konkretne żarcie, to też mnie pociśniesz, że niby reklamy robię? Daj na luz ^^...
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

drhacken pisze:Następny super post reklamujący
Po nabiciu niezbędnego minimum:)
Litości! Trochę logiki poprosimy Sądzisz, że on tak wszystkie redzkie restauracje po kolei reklamuje? Jakim miałby w tym interes?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ale najpierw napisał tutaj, a dopiero po dłuższej chwili opisał pozostałe miejsca. Ja też myślałem tak jak drhacken póki nie opisał pozostałych restauracji.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
FcMarekDupnica
Ja tu zaglądam
18 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Teraz sobie uświadomiłem, że ja też już limit nabiłem. To chyba też już mogę się w tych wątkach wypowiadać nie redziaczki?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Regulamin działu
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

W dziale pierwsza z góry była Karczma U Zbója, więc jej pierwszej swoją notę wystawiłem, i tyle. A to że pochlebna to źle? Mam kłamać skoro mi smakowało, bo komuś innemu nie smakowało?... nooo prośba -.-...
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Druga moja wizyta "U Zbója". Poziom znów bardzo wysoki. Barszcz z kołdunami pychaaa! Drugi raz zamówiłem stek wołowy i drugi raz się nie zawiodłem. Do tego na deser ciasto kajmakowe i więcej nic nie potrzeba : )...
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
angeela87
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Proszę nie reklamować swojej restauracji w postach. Jeśli zależy Państwu na reklamie na naszym forum proszę się skontaktować mailowo.
Moderator
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ileż można reklamować... Aż się iść odechciało...
Mamo.... bo się potnę !!!
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Byłam już w Ferkocie i muszę przyznać że wystrój fajny i jedzonko bardzo dobre, teraz chciałam wpaść do "U zbója" ale najpierw sprawdziłam menu na ich stronie i szczerzę powiedziawszy już mi się odwidziało ponieważ wg. mnie za drogo.
ODPOWIEDZ