Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ciekawe i śmieszne linki(filmiki,zdjęcia)

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
wazka
Forumowicz
72 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Wiecie gdzie zaczyna sie prawdziwe studiowanie?w miejscu,gdzie Google nie wie o co chodzi;)
Kusinox
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Opowiedziałbym wam kawał o żydzie, ale boję się że go spale....
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

no to ja tak bardziej aktualnie...Spotykają się dwie blondynki i jedna mówi do drugiej:Ty wiesz,że Sylwester w tym roku przypada w piątek?a ta druga na to:O matko byle nie 13go!!!!
Awatar użytkownika
Vindie
Forumowicz
69 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Po dwudziestu latach małżeństwa para leży w łóżku i nagle żona czuje, że mąż zaczyna ją pieścić, co już się bardzo dawno nie zdarzało. Prawie jak łaskotki jego palce zaczęły od jej szyi , biegły w dół delikatnie wzdłuż kręgosłupa do bioder. Potem pieścił jej ramiona i szyję, dotykał jej piersi, by zatrzymać się powyżej podbrzusza...
Potem kontynuował, umieszczając swą dłoń po wewnętrznej stronie jej lewego ramienia. Znów pieścił lewą stronę jej biustu i obsuwał dłoń wzdłuż jej pośladków, uda i nogę, aż po kostkę. Kontynuował po wewnętrznej stronie lewej nogi unosząc pieszczoty aż do najwyższego punktu uda...
Och... W ten sam sposób delikatnymi ruchami dłoni pieścił jej prawą stronę i gdy żona czuła się już rozpalona do ostatnich granic...

Nagle przestał !!!


Przekręcił się na plecy i zaczął oglądać telewizję.Żona ledwie łapiąc oddech powiedziała słodkim szeptem:

- To było cudowne, dlaczego przestałeś?

- Znalazłem pilota - odpowiedział
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Dobre.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Hahahaha...

Ja tez cos dla was mam:


Kolega opowiada koledze:
- Byłem u lekarza i poprosiłem syrop na kaszel, a on dał mi nie wiem czemu środek na rozwolnienie
- Zażyłeś ten środek?
- Zażyłem
- I co? kaszlesz?
- Nie mam odwagi...



Zima. Alpy. Stok narciarski.
Facet rusza z góry, odbija się kijkami i jedzie na bombę.
Nagle podskakuje na muldzie, obraca go, leci, koziołkuje,w tumanie śniegu wali w drzewo...
Kijki w jedną, narty w drugą, gość rozwalony, zęby wybite, krew z nosa, nogi poskęcane w dziwny sposób.
Otwiera nieprzytomne oczy, wciąga górskie powietrze i mówi:

- I ch*j! I tak lepiej niż w pracy
Ostatnio zmieniony |16 Gru 2010|, o 12:48 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Teraz coś z brodą. Może ktoś nie słyszał.

Lecący samolot uległ awarii. Pilot wezwał pasażerów, aby założyli spadochrony i skakali. Ostatnim, który złapał spadochron był Jan, którego jako dziecko zwali Jasiem.
W locie zapiął klamry i sięgnął po rączkę odbezpieczającą czaszę. Ciągnie raz, ciągnie drugi raz i nic!
Spada dalej, nabiera prędkości, wiatr ściąga mu twarz, ubranie trzepocze.
W panice sięga do rączki spadochronu zapasowego. Szarpie rączkę, raz, drugi, trzeci i nic!!! Ziemia jest coraz bliżej, Jan zaczyna się modlić.

- Panie Boże, jeśli przeżyję to zacznę szanować żonę Małgorzatę, będę chodził do kościoła i codziennie będę się modlił. Przestanę pić i skończę z hazardem. Nie będę bił dzieci, zerwę z kochanką. Będę pomagał biednym, przestanę oszukiwać innych. Panie Boże, jeśli przeżyję ….

Spada dalej, ziemia tuż, tuż … i BUM!!!
Spadł.
Po chwili otwiera oczy, rozgląda się, patrzy wokół. Leży na szczycie stogu siana. Sprawdza ręce, całe. Sprawdza nogi, całe. Głowa cała.
Zsunął się z stogu na ziemię, odpiął spadochron, spojrzał w niebo i z zadumą mówi.

- Tak, tak, człowiek w szoku to i głupoty pier*oli.
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Heh dobre :)
Też mam jeden ze starszych:

Kosmonauci rosyjski i amerykański z międzynarodowej stacji kosmicznej podziwiają matuszkę Ziemię. Rosjanin zachwyca się:
- Ale u was w Ameryce jasne te miasta i drogi, oczopląsu można dostać od tych świateł, no bomba!
Amerykanin na to:
- Za to u was w Rosji jest przyszłość astronomii i kosmonautyki, gdzie nie spojrzeć same teleskopy!
- Eeeee tam, to nasi z gwinta piją.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Mały Giovani, który jest synem szefa sycylijskiej mafii pisze list do św. Mikołaja:
- "Mikołaju! Jak z pewnością wiesz, przez cały rok byłem grzeczny i sprawiłbyś mi wielką przyjemnosć przynosząc kolejkę elektryczną".
W tym momencie koło pokoju chłopca przechodzi ojciec, więc mały Giovani zaczyna pisać list od nowa:
- "Mikołaju, byłem grzeczny, więc przynieś mi dwie kolejki elektryczne".
Ojciec chłopca wchodzi do środka z kilkoma mafiozami, więc Giovani zaczyna pisać list po raz trzeci:
- "Mikołaju, jeśli chcesz jeszcze kiedykolwiek zobaczyć swoją matkę..."
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Święta idą :)

Mały Jasio pisze list do Świętego Mikołaja:
"Drogi Święty Mikołaju, nazywam się Jasio, jestem bardzo biedny i nie dostaję nigdy prezentów. Byłem w tym roku bardzo grzeczny i chcę Cię poprosić o nowe buciki, deskorolkę i rowerek." Zakleił kopertę i wrzucił list do skrzynki.
Panie sortujące przesyłki na poczcie nie bardzo wiedziały co zrobić z przesyłką zaadresowaną jedynie "Do Świętego Mikołaja", postanowiły więc ją otworzyć i przeczytać. Natychmiast zrobiło im się szkoda biednego Jasia. Nie ma co się zastanawiać - trzeba działać, stwierdziły i z ostatnich groszy które zostały po świątecznych zakupach zrobiły zrzutkę na prezent dla Jasia. Niestety, pieniędzy wysytarczyło na buciki i na deskorolkę, a na rowerek już nie. Mimo to panie zadowolone z dobrego uczynku wysłały prezent.
Minęły święta, a po kilku dniach na pocztę przychodzi list "Do Świętego Mikołaja", oczywiście od Jasia. Pracownice szybko się zbiegły i czytają z wypiekami na twarzach:
"Drogi Święty Mikołaju! Dziękuję za wspaniałe Święta. Bardzo ucieszyły mnie Twoje prezenty: buciki i deskorolka, a rowerek to na pewno te p*ndy z poczty zaj****ły!"
DarKow
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Wczoraj przypadkowo natknąłem się na fragment pewnego japońskiego show - tutaj pokazano lekcję języka angielskiego. Razem z żoną śmialiśmy się do rozpuku...:)



miłej zabawy

:D
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

- Mamo, czy to prawda, że Pan Bóg nas karmi?
- Oczywiście.
- I że dzieci przynosi bocian?
- Tak.
- I że prezenty rozdaje św. Mikołaj?
- Tak.
- To po jaką cholerę trzymamy w domu tatusia? bez obrazy Panowie :)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Powyborcza propozycja.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Na budowie robotnik taszczy na plecach dwa worki cementu. Spotyka go szef i pyta:
- Nie lepiej byłoby na taczce?
- Może i lepiej, ale kółko trochę w plecy gniecie.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Postępowi rodzice podczas wakacji zabrali małego synka na plażę nudystów.
Mama leży na kocyku, tata poszedł "się przejść", junior tapla się w grajdołku.
Po chwili przybiega do mamy i woła:
- Mamo! Widziałem panie, które miały cycuszki o wiele większe od twoich!
Mama na to:
- Im większe, tym głupsze!
Dziecko poszło się bawić dalej. Po chwili wraca i melduje:
- Mamo! Widziałem panów, którzy mieli siusiaki o wiele większe niż tata!
Mama stanowczo:
- Im większe, tym głupsi!
Dziecko wraca do wiaderka i foremek. Po paru minutach jednak przybiega z kolejnym raportem:
- Mamo! Mamo! A tata to dopiero co rozmawiał z najgłupszą panią, jaką w życiu widziałem... I im dłużej rozmawiał, tym bardziej głupiał!
ODPOWIEDZ