Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Te co własnymi rękami potrafią....

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Magda patrząc na tempo w jakim artyści w Poznaniu wykonywali swoje prace (pokazy) to zaręczam Ci, że jeszcze większe kolekcje powstaną :)

Dzisiaj na naszym lokalnym redzkim spotkaniu podejmowaliśmy gości z Gdyni. Przyjechały zaprzyjażnione z nami dziewczyny zajmujące się frywolitkami, decu, haftem, szydełkiem itd.. Sami zobaczcie jak wspaniałe prace zrobiłyśmy.
Na fotkach widać jak sympatyczna panowała atmosfera- przy kawie i ciastach zrobionych z okazji naszego spotkania. Prawdziwa integracja :P - Gdynia, Reda, Puck, Suchy Dwór, Mosty,Rekowo.
Składając wszystkim serdeczne życzenia świąteczne zapraszamy do" wspólnego tworzenia" już 9 stycznia 2008!!!!

FOTY TUTAJ
ilonaw
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Aniu, Alu i reszta Pań!
Dziękujemy za tak wspaniałe przyjęcie! Niespodziewałyśmy się tak fantastycznej atmosfery!
Jestem pewna, że jeszcze nie raz spotkamy się razem nie tylko w Gdyni ale i w Redzie- jeśli nam pozwolicie przyjechać :wink: !
Najbliższe spotkanie w Gdyni zapraszamy 29 stycznia 2008r. Miejsce spotkania podamy wkrótce.
:)
Pozdrawiam - Ilona
Gdynia
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Prace bardzo ładne, tylko ta galeria fotek jakaś pijana. Nie dosyć, że zdjęcia są krzywe, to wyskakują tak, że się można przestraszyć :roll: .
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Glider pisze:Nie dosyć, że zdjęcia są krzywe, to wyskakują tak, że się można przestraszyć :roll: .
Trzeba być twardym a nie miętkim! :P

A tak na serio to ja osobiście do galerii nic nie mam i wprost nie mogę się napatrzeć na te wasze pudełka na chusteczki... Ach gdyby "velvety" w takich sprzedawali :D:D
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Glider zrozum człowieku, ze to nie jest forum fotografii więc nie czepiaj się formy a podziwiaj treść :wink:
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Kurczę! Ale fajnie było - coś dla ducha i coś dla ciała :wink: No w styczniu to już nie ma siły - też sie do was przyłączę :P .
alik
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Trzymamy ci za słowo!
wiesial
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

cześć dziewczyny, przejrzałam Wasze forum, troszku mi to zajęło :mrgreen: , ale było na czym oko zawiesić!!
skąd macie takie superanckie manekinki z pajączkiem do biżuterii?
pozdrawiam
Wiesia
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Manekinki są Melanii z prywatnego importu :) !!
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Coś tu mało świątecznie. Trzeba poprawić nastrój :P
Obrazek
wiesial
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

wszystkim sympatycznym, zdolnym dziewczynom (chłopakom też, jak są) jak najlepsze życzenia Świąteczne gift
a w Nowym Roku nowych pomysłów i wytrwałości w ich realizacji, ale o to można być spokojnym :P
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Witam w Nowym Roku!
Wreszcie koniec świętowania - czas wziąść się do roboty ;-)
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dzisiaj pierwsze spotkanie już w nowym roku. Zapraszamy na 17!!
Mnie niestety nie będzie ( zbyt wiele zebrań w szkołach na tą samą godzinę!) ale dziewczyny pewnie pochwalą sie nowymi pracami- liczę na fotki!!!
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ja to mam pecha - nie dotrę do was dziewczyny w najbliższym czasie :-(( Tak sie składa, że akurat w środy nie mogę dostać wychodnego.
kuela
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

magdaeska pisze:Ja to mam pecha - nie dotrę do was dziewczyny w najbliższym czasie :-(( Tak sie składa, że akurat w środy nie mogę dostać wychodnego.
Nie martw się jesteśmy we dwie.

Do mnie to chyba już się nie będą odzywały.
Muszę się zmobilizować chociaż na koniec stycznia.

pozdrowienia dla TYCH co dzisiaj się spotykają. :)
ODPOWIEDZ