Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dni Redy 2012

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Michał
Prawie Lider
917 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

też szukałem, to prima aprilis :lol:
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

łeee ... a ja z siebie debila robiłem i podpytywałem znajomych czy to aby prawda ... super ...

Choć swoją drogą cieszę się, bo pewnie ten cały gotye byłby to mega niewypał, jak na razie jest artystą jednej piosenki... w takim tempie tak zostanie :P
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Michał
Prawie Lider
917 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

ale jednak mogli by nam zdradzić kogo usłyszymy ;P
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

No nie - aż 2:0 dla mnie?!
Dzięki chłopaki !!! :P :lol: :) :D
good by my love, good bye...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2887 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Taki Prima Aprillisowy żarcik ;) Ale kto wie...?
Michał
Prawie Lider
917 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

to wam się udało nie powiem :D
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Huherko pisze:łeee ... a ja z siebie debila robiłem i podpytywałem znajomych czy to aby prawda ... super ...

Choć swoją drogą cieszę się, bo pewnie ten cały gotye byłby to mega niewypał, jak na razie jest artystą jednej piosenki... w takim tempie tak zostanie :P
Do tego jest artystą który doczekał się chyba największej w historii ilości coverów i przeróbek. Tyle widziałam i byłam pełna podziwu, ale i się naśmiałam.

Tu kilka przykładów.
To moja ulubiona. Uważam, że nawet lepsza niż oryginał , bo jest lepszy pomysł i poczucie humoru. No, ale to już chyba wszyscy znają:



A tu np. polska parodia. Świetnie imituje miny wykonawcy i ta skarpeta mnie powaliła:




A tu wersja polska pierwszego linku. Może nie jest to ideał, ale dają rade:
http://bebzol.com/pl/Polak-tez-potrafi.55486.html
Ostatnio zmieniony |1 Kwi 2012|, o 23:08 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

A tak prima aprilisowo to ja słyszałam, że ma wystąpić Michael Buble w Redzie ;)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Huherko pisze:Choć swoją drogą cieszę się, bo pewnie ten cały gotye byłby to mega niewypał, jak na razie jest artystą jednej piosenki... w takim tempie tak zostanie :P
Bez przesady. To, że do nas na listy trafiła tylko jedna piosenka nie znaczy, że tylko jedna powstała. Gość ma za sobą już kilka płyt i to całkiem udanych. Tyle, że nie zostały wydane w Polsce (oprócz tej ostatniej właśnie).
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze: Może nie jest to ideał, ale dają rade:
http://bebzol.com/pl/Polak-tez-potrafi.55486.html
...oj kiepsko...
Jak już się zrzyna cudzy pomysł - a przyznacie w tej wersji p o m y s ł jest najważniejszy - to dobrze go nie zarżnąć słabizną wykonania.
Brrr....
good by my love, good bye...
JeeyJeey
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Kwetsia też czy chcemy mieć gwiazdę, czy dobrze się bawić. Kwestia też budżetu, jak nie będzie stać np. na Elektryczne Gitary to może Kararockers - na youtube jest kilka filmików z ich koncertów. Wspomniałem sobie ub lata: koncert Boney M w parku to lepiej się wszyscy bawili niż następne lata na stadionie - oglądanie teatrzyków , Rudi Schuberth. Na Łzach nie byłem, więc sie nie wypowiem.
Ayushi
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Czesław,Ira,Vavamuffin , albo jakiegoś laureata z edycji tych programów muzycznych(x-f,MBTM) dużo by nie wzieli ,a my byśmy pożytek mieli ;d
Kultura MOKSiR Reda
Znam to forum
136 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Decyzja zapadła.

Najpierw kilka informacji - sprawdziłam ceny - 95% zespołów oraz wykonawców przez Państwa proponowanych jest, niestety, poza redzkim zasięgiem (czyli m.in.: BAJM, PERFECT, BONEY M, HEY, LADY PANK, BEHEMOT, IRA, Piersi i Kukiz, COMA, Nosowska, Lech Janerka, Budka Suflera/Cugowski, Zakopower, Ewa Farna, T.LOVE, Doda, Enej, Piasek, Maria Peszek, Myslovitz – zresztą ten zespół w ostatnio się rozpadł i występuje w innym składzie), część wykonawców była już zakontraktowana na ten termin.
Początkowo chciałam aby wystąpił Gooral i East West Rockers, jednak się nie udało.

Zatem drogą kompromisu wybrałam z propozycji przez Was wymienionych, a dostępnych finansowo i czasowo: Kacezet & Dreadsquad Soundsystem. Dyrektor MOKSIR wybrał gwiazdę wieczoru: Krzysztofa K.A.S.A. Kasowskiego.

Koncert Kacezet & Dreadsquad odbędzie się o godzinie 21.00, Krzysztof K.A.S.A. Kasowski wystąpi o godzinie 22.00, 16 czerwca 2012 (sobota), na stadionie MOKSIR, wstęp wolny.
Zapraszamy!

Dodatkowe informacje na temat Dni Redy 2012 wkrótce (większość z nich jest już na naszej stronie – sprawdzić można tutaj: http://kultura.manifo.com/czerwiec )

PS.
Ad. propozycji finalistów X-FACTOR'a itp. zapraszam do Rekowa 24 czerwca, info: http://kultura.manifo.com/czerwiec

Kier. ds. kultury
PP
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Kultura MOKSiR Reda pisze:Decyzja zapadła.

Najpierw kilka informacji - sprawdziłam ceny - 95% zespołów oraz wykonawców przez Państwa proponowanych jest, niestety, poza redzkim zasięgiem (czyli m.in.: BAJM, PERFECT, BONEY M, HEY, LADY PANK, BEHEMOT, IRA, Piersi i Kukiz, COMA, Nosowska, Lech Janerka, Budka Suflera/Cugowski, Zakopower, Ewa Farna, T.LOVE, Doda, Enej, Piasek, Maria Peszek, Myslovitz – zresztą ten zespół w ostatnio się rozpadł i występuje w innym składzie), część wykonawców była już zakontraktowana na ten termin.
A co z KABARETAMI? wiele osób było tym zainteresowanych, także ja - nie ukrywam. Czy ktoś wziął to pod uwagę?
Szczerze mówiąc Kacezet & Dreadsquad Soundsystem nie znam, ale poszukam i posłucham co to :)

A Kasa- hmm. Może być ok, myślę, ze da się z nim jakoś rozkręcić imprezę :)
Kultura MOKSiR Reda
Znam to forum
136 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Kabarety - te znane jak np. Limo do których pisałam również mają ceny nie na nasz zasięg, przy opcji, że mieliby być supportem przed gwiazdą wieczoru. Chyba, że (myśląc przyszłościowo) zrobić wersję: znany kabaret + mały zespół koncertowy, lub jeden popularny kabaret (jak aktualnie np. Neo-Nówka) + mniej znany kabaret, jednak nie wiem czy wszystkim by to odpowiadało. Oczywiście wszelkie sugestie, jak zawsze, mile widziane.
ODPOWIEDZ