Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Imprezownia !!!

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
single_lady
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Gdzie sie bawic w Redzie?? Myslicie, ze dodatkowa imprezownia przydalaby sie z Redzie?Mam na mysli dyskoteke a'la Dream CLub, Tropikalna, itp... Bo jakby nie bylo, nie ma ani w Wejherowie oprocz Pacyfiku, ani w Redzie takiego w miare kulturslnego miejsca na piwko/drinka/impreze...
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Jak znajdziesz w Redzie lokal przynajmniej 200 m2 to czemu nie.
single_lady
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

kwestia tego,czy beda chetni... ludzie sa przywyczajeni do Sopotu, Gdyni,itp...
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Trochę chętnych by się znalazło. Problem może być z lokalizacją. Pamiętam jak z 8-10 lat temu chodziła grupa młodych i zbierała podpisy pod zgodą??(nie pamiętam co to dokładnie było) ale coś mało mieli wtedy tych podpisów.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2882 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

By taki sondaż był w miarę miarodajny, musiałoby się w nim wypowiedzieć jakieś 100 osób ;) Przewagą np. Sopotu jest to, że jak się nie spodoba jeden lokal, to można pójść obok. Lokal w Redzie, jeśli taki miałby powstać, powinien być na wysokim poziomie, by ludzie przyjeżdżali właśnie do niego. Wydaje mi się, że wszystko zależy od pomysłu, lokalizacji i konsekwencji.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1799 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Tak jak powiedział Zigi, lokal w Redzie musiałby naprawdę wysoki poziom, byle lokal nie przeżyje zbyt długo.

Jeżeli poziom byłby wysoki (i adekwatnie niezbyt wysokie ceny) no to masz szanse na zrobienie dobrego interesu.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Tak poziom musiałby być wysoki, żeby się nie przyjeżdzali tam ludzie typu towarzystwa za czasów imprez "Pod Lipą". Nie chciałabym tu nikogo obrazić, ale wszyscy wiemy jak to wygladało jak zjeżdzali się ludzie z Wejherowa i zza Wejherowa jak były tam te niby dyskoteki. Pacyfik to dla mnie napewno nie jest kulturalna imprezownia.
A kto do nas będzie przyjeżdzał. Chyba nie ludzie z Gdyni jak oni u siebie mają wystarczajaco duzo lokali. Chyba, że byłby to lokal nietypowy nastawiony na pewną część ludzi. Ale o tym już dyskutowalismy. Moim zdaniem dyskoteka w Redzie nie przejdzie niestety.
Poza tym mamy dyskoteki w Muracie. Może jak otworzą ten drugi hotel na Puckiej to też cos tam się bedzie działo. Byłoby choc troszkę bliżej.
Ostatnio zmieniony |9 Lut 2010|, o 12:15 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Prawie Lider
521 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Mówiąc trochę ironicznie - za dużo mamy szkół, kościołów i bibliotek... Przestałem wierzyć w jakiekolwiek ożywienie naszego miasta po batalii kawiarni "Piwnica Cafe" o możliwość sprzedaży wina... :)
malutka8786
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

ja mam takie pytanie troche z innej beczki.
co powiecie na temat dyskoteki w muracie,jaka muza,ludzie itd
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Była kiedyś Morina ale niestety teraz jest tam Biedronka :(
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Morina? w Morinie Biedronka???
aaaa chodzi Ci o Jubilatkę chyba :)
Morina jest do dzisiaj :) latem nawet sympatyczne miejsce - zwłaszcza dla par z dziecmi - mogą sobie pobiegać, duzy obszar trawki, popatrzeć na koniki, kózki itp itd :) a rodzice mogą spić w tym czasie piwko :)

aaaaa i słyszałam, że Murat znowu od niedawna ma się dobrze :)
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

tak chodzi mi o Jubilatkę tam kiedyś była dyskoteka
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Chodzi o dyskoteke Morina, która była w miejscu Jubilatki. Stare, dobre czasy :) Ja tam miło wspominam te imprezy.

A co do dyskoteki czy ogólnie NOWEGO pubu/imprezowni w Redzuie, to jestem w 100% pewny, że dobrze prowadzony pub ma szansę się utrzymać, b ludzie są już zmęczeni redzkimi pubami. Makass - stołówka z mega głośną muzyką i piwem nie wiadomo czemu po 5.5 poza tym nie ma bilarda i ten jeden mały telewizorek...Fudżi - mało miejsca, reszta jest OK typowy pubik do posiedzenia. Champion jakoś na uboczu, trzeba mieć po drodze by zaglądać. A nad Lipą, czy Faraonem krązy trochę klątwa starej Lipy. Ale dół odremontowali, góre mają zrobić - lokalizacja jest super. Postawić tam dobrą bramkę, remont góry i może coś z tego być.
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Oj w Makass byłam tylko raz i wiecej tam nie pójdę nie podobało mi sie tam
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ciekawie ten Faraon się może zapowiadać - widziałem wieczorem - jakby część starej poczty też była podnajęta. Może tam kolejne spotkanie forumowiczów;)?
ODPOWIEDZ