Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

DNI REDY 10-12 CZERWCA - CAŁY PROGRAM ! ZAPRASZAMY !

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Dwie sprawy
1. Akcja Honorowego oddawania krwi - popieram jak najbardziej, ale godzina trochę nietrafiona, w piątek do południa większość ludzi jeszcze pracuje/jest w szkołach, nie żyjemy w komunizmie, gdzie zakłady pracy mogły powiedzieć "Dziś wolne idziemy wszyscy oddać krew", akcja szczytna, ale pomimo dobrych chęci wiele osób nie będzie miało okazji w tym uczestniczyć, szkoda.
2. Nie widzę na plakacie zespołu ŻUKI, co z nimi ?
Ostatnio zmieniony |30 Maj 2011|, o 14:02 przez Huherko, łącznie zmieniany 1 raz.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Żuki dzień 11 czerwca 19.00-20.30
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Huherko: 11 czerwiec 19:00-20:30 zespół ŻUKI
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Pardom, widzę, czas zainwestować w lepsze okulary xD

Dzięki Ryszardzie :)

EDIT: Kula, Tobie też dziękuję :D
Kultura MOKSiR Reda
Znam to forum
136 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Chcieliśmy aby akcja honorowego dawstwa krwi odbyła się w sobotę gdy będzie więcej ludzi - jednak koordynator HDK Wejherowskiego, który prowadzi akcję powiedział, że ambulansów przeznaczonych na tę akcję jest bardzo mało i są one zamawiane i bukowane ze sporym (kilku miesięcznym) wyprzedzeniem. No i druga sprawa - jeżdżą one jedynie od poniedziałku do piątku. Dlatego też akcja odbywa się w piątek.
Jednak dzięki temu będzie odbywała się w komfortowych warunkach :) (nie będzie długich kolejek ani pośpiechu itd. ;)
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

fajnie ze będzie Maciej Maleńczuk ;)
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Wziął bym udział w pochodzie, ale on jest tylko dla katolików, szkoda.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

ArturB pisze:Wziął bym udział w pochodzie, ale on jest tylko dla katolików, szkoda.
jakoś nie zaobserwowałem by była gdziekolwiek taka wzmianka, nikt nie broni zacząć pochodu od Polo Marketu
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Zgadzam się z Arturem b. To mi wygląda raczej na jakąś procesję. Zwłaszcza, że przemarsz ma miejsce zaraz po mszy świętej więc jest duże prawdopodobieństwo, że będą w nim uczestniczyc raczej ludzie którzy właśnie wyjdą z kościoła.
Co do repertuaru może nie powinnam nic mówic, bo zaraz znów ktoś na mnie naskoczy ale prawda jest taka, że poza zajęciami sportowymi i jednym koncertem na dni Redy miasto nie zaproponowało nam nic. Żenada jak co roku
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Faktycznie, niedziela - jak z kościelnego serialu, którego akcja rozgrywa się gdzieś na prowincji ;) Cóż, taki kraj .....
Poza tym ciekawi mnie na czym polegać będzie np. święto sportu szkolnego.
No i tradycyjnie jest sporo rozgrywek samorządowców. Hmmm przynajmniej wiadomo kto będzie się dobrze bawił.
Generalnie dobrze zapowiada się sobotni wieczór. Szkoda, że prócz tego mało atrakcji wysokich lotów, które mogłyby Dni Redy uczynić prawdziwym świętem miasta takim, które można reklamować na zewnątrz, promując przy tym miasto. Zawsze mnie dziwiło, dlaczego nie ma wielkich bannerów rozpostartych nad Gdańską, które przejeżdżających zawiadamiałyby o imprezie i zapraszały do Redy na coś ciekawszego niż tylko korki, korki, korki ....
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Damian pisze: Zawsze mnie dziwiło, dlaczego nie ma wielkich bannerów rozpostartych nad Gdańską, które przejeżdżających zawiadamiałyby o imprezie i zapraszały do Redy na coś ciekawszego niż tylko korki, korki, korki ....
Podejrzewam, że na to nie ma pieniędzy
bolesława
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Zgadzam sią z Dorma kolejny rok i na dni miasta Redy nuda .Gdzie te lata jak imprezy na dni miasta Redy sponsorowało Semeko pamiętam nad oczkiem wodnym .Dzisiaj mamy piękny park rodzinny dlaczego impreza jest nadal wMOKSiR po co ten park?
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja już mam dość tych imprez o charakterze sportowym,nie interesuje mnie to i nie lubię.Tak jak poprzednicy uważam ,że oprócz koncertów Żuków i Maleńczuka nic ciekawego nie ma w tym programie.I co to jest,może mi ktoś to na polski przetłumaczyć:liveset drum'n'bass/dubstep -producent muzyczny hansollo+vj illy???????
Kultura MOKSiR Reda
Znam to forum
136 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:
Damian pisze: Zawsze mnie dziwiło, dlaczego nie ma wielkich bannerów rozpostartych nad Gdańską, które przejeżdżających zawiadamiałyby o imprezie i zapraszały do Redy na coś ciekawszego niż tylko korki, korki, korki ....
Podejrzewam, że na to nie ma pieniędzy
Dokładnie. Z ciekawostek (i w związku z powyższym) - plakaty na Dni Redy to jedyne, w których znajduje się coś kulturalnego - drukowane w formacie A2 i to ( :shock: ) w drukarni. Jednak przy tak niskimm budżecie lepiej rozplanować go w przyszłym roku na coś sensownego niż na plakaty, bo to byłby jak na dzień dzisiejszy zbyt duży luksus (niestety).
ODPOWIEDZ