Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nocny Przejazd Rowerowy pod koniec sierpnia

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
bulimaxiu

10 lat temu

Wszystkich, którzy lubią jeżdżenie rowerem nocą, oraz tych, którzy normalnie boją się jeździć w nocy, informuję, że pod koniec sierpnia Stowarzyszenie "In Gremio" organizuje II Nocny Przejazd rowerowy. Bać się nie ma czego, bowiem jedziemy wszyscy w grupie i każdy z lampkami. Zainteresowanych zapraszam na FB, na stronę Stowarzyszenia https://www.facebook.com/ingremio, bo tu będą bieżące informacje o tym wydarzeniu. O tym jak było na pierwszym przejeździe możecie poczytać na stronie https://www.facebook.com/events/331527443644400/

Pozdrawiam.
Sebastian
Ostatnio zmieniony |9 Sie 2013|, o 16:29 przez bulimaxiu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Żałuję, że się na ten czerwcowy przejazd nie załapałam, ale teraz będę na pewno
bulimaxiu

10 lat temu

Zapraszamy. Szczegóły już są dostępne na stronie https://www.facebook.com/events/528923347161924. Nie będę ukrywał, że jedziemy w konkretnym celu: dla jednego z nas - rowerzysty. Tym bardziej prosimy o przekazanie zaproszenia do innych znajomych Wam rowerzystów.

Dla celów organizacyjnych, bardzo proszę o deklarację uczestnictwa w przejeździe na ww. stronie.
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Jest jakis termin do którego trzeba się zapisać?
To ważna informacja, że można jeszcze komuś w ten sposób pomóc, tak więc zbieram ekipę i mam nadzieję że się nas kilkoro uzbiera.
bulimaxiu

10 lat temu

Bardzo się cieszę. Na przejazd nie zapisujemy się, a jedynie deklarujemy swoją obecność na FB. Deklarację można składać do ostatniej chwili wydarzenia (jest to dla nas ważne ze względów organizacyjnych). Obecność nie jest w żaden sposób rygorystyczna.
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

To już obecność zadklarowałam. Baaardzo podoba mi się taki pomysł na rajd
bulimaxiu

10 lat temu

Kochani! Przejazd zapowiada się rekordowo - może być nas nawet około tysiąca (taki jest nasz cel). W imieniu Organizatora, apeluję, że jeżeli, ktoś z Was, ma ochotę pomóc w zabezpieczeniu przejazdu, prześlijcie proszę taką deklarację na adres mail: rowery@ingremio.edu.pl.
bulimaxiu

10 lat temu

Przed chwilą zadeklarował się 500 uczestnik. Atmosfera staje się gorąca. Zapraszamy.
bulimaxiu

10 lat temu

Witajcie. Wczoraj II Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy wystartował punkt 21:00. Kto z Was się załapał?
Awatar użytkownika
WICTOR
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Ja byłem Naprawdę trzeba pochwalić organizatorów za zabezpieczenie trasy itd , miła atmosfera fajni ludzie no i co najważniejsze pogoda dopisała Na koniec gorąca grochówka była przepyszna .
ODPOWIEDZ