Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Redzie (Słoneczna)

Sprawy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych w Redzie
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Był ktos wczoraj na spotkaniu w sprawie szlabanu? Widze, ze dzis klada zasilanie do jego podstawy a co za tym idzie, szlaban w najblizszych dniach zostanie zamontowany :/
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

redziaczki pisze:Był ktos wczoraj na spotkaniu w sprawie szlabanu? Widze, ze dzis klada zasilanie do jego podstawy a co za tym idzie, szlaban w najblizszych dniach zostanie zamontowany :/
Zebranie nie dotyczyło tylko szlabanu,a wogóle to było zebranie z radami budynków.Spraw omawiano kilka,w tym i szlaban,który stanie ok.15.11.11. Padło kilka dość dziwnych rozwiązań związanych ze zmianami w statucie SM,na moje rozeznanie kuriozalnych,ale pożyjemy, zobaczymy :wink:
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

a cos wiecej moglabys napisac?! jakie zmiany statusu sm? oraz co ustalono ze szlabanem a dokladniej z jego otwieraniem przez czlonkow innych budynkow?!
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Wolałabym się nie wdawać w szczegóły,spytaj swoją radę nieruchomości lub po prostu idż do spółdzielni.
Ewa302
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jest taki madry cytat bezsensu "zycie jest teatrem, w ktorym to nie jestesmy tylko aktorami, lecz takze scenarzystami wlasnego przedstawienia.Od nas samych zalezy czy bedziemy dobrymi lub zlymi bohaterami, tragicznymi czy komicznymi?.Jak do tej pory wydawalo mnie sie ,ze cos sie zmienia na lepsze na naszym osiedlu.Ale jak widze jest chyba coraz gorzej, szczegolnie smieszy mnie z ukladanie coraz to nowszych chodniczkow na tzw skroty.To wyglada strasznie.A wystarczyloby po prostu posadzic wiecej zieleni, drzew, ladnych krzaczkow zywoplotowych i w ciagu 2 lat nasze osiedle z ta zielenia wygladaloby naprawde super.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

zgadza się ,cały czas to powtarzam.Nastały czasy chodniczków i płotków,wg mnie całkiem niepotrzebnych,ale powstają one na wyrażne życzenie mieszkańców poszczególnych bloków.Ludzie chcą się grodzić i betonować to jest teraz priorytet, a zieleń chyba mniej ważna...Ale tak jest jak nie chodzi się na zebrania i nie chce się uczestniczyć w spotkaniach mieszkańców ,wtedy przechodzą pomysły tej mniejszości, która chodzi na te zebrania.Mam porównanie innych spółdzielni i tam, nie ma Rad Nieruchomości spółdzielnia realizuje plan jaki szybciej mieszkańcy zaakceptowali i robią u wszystkich po równo.A u nas robi się wielki bałagan,bo ilu mieszkańców tyle zdań na temat zagospodarowania terenu.I w ten sposób powstają te wszystkie szlabany,płoty i inne dziwactwa,w myśl zasady"moje to zagrodzić".
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

W moim fyrtelku też już pogrodzone od ul.Spokojnej,drzewa i krzaki powycinane ,bo niby zasłaniały okna,ech,szkoda gadać.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Co tu sie dzieje ludzie???? Blok nr 15 odgradza sie ponad 1metrowym plotem, jak oboz koncentracyjny!!!!!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Z tego co zauważyłam teraz wszędzie powstają nowe płotki. Spółdzielnia się wzięła za naprawy :)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Fajnie bo gospodarka się rozwija.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

"Nie bądź młot, postaw płot", a najlepsze jest to, że na pewnie ponad 90% tak ochocze odgradzanych terenów, mieszkańcy przez 21 lat nie potrafili ich zagospodarować.... obsadzić żywopłotem, krzaczkami... czymkolwiek. No, ale nic... mam nadzieję, że nie będę długo gnił na tym osiedlu...skoro sąsiednia Spółdzielnia Reda, świeci przykładem:)
Ewa302
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Z uporem maniaka bede twierdzila,ze na naszym osiedlu brakuje pracownika technicznego z duzym stazem..Pan prezes i jego zastepca jakos dziwnie sluchaja podszeptow rad mieszkancow, gdzie wiekszosc ich decyzji ni jak ma sie do rzeczywistosci madrego zagospodarowania terenu.Powstaja chodnikowe labirynty, plotki, szlabany i bog wie co jeszcze powstanie.To wszystko jest przynajmniej dla mnie bardzo smieszne.Wyrzucanie lekka reka naszych pieniedzy w bloto.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

dla mnie to juz przestało być nawet śmieszne.Ludzie wymyślają głupoty a zarząd to realizuje :-(
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Osiedlowe Getto powekszylo sie o blok 21 :) GRATULUJ i proponuje by wszystkie bloki sie ogrodzily w ten sposob, bedziemy chodzic chodnikami otoczonymi plotami :) Jak w Obozie.....
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

redziaczki pisze:Osiedlowe Getto powekszylo sie o blok 21 :) GRATULUJ i proponuje by wszystkie bloki sie ogrodzily w ten sposob, bedziemy chodzic chodnikami otoczonymi plotami :) Jak w Obozie.....
dziwi mnie, że jak pisałem chyba paredziesiąt razy, dokłądnie to samo... to ludzie ze wspólnoty nie byli przychylni moim słowom. Teraz, gdy okazało się, że i 90% innych wpadło na równie niemądry pomysł to już zaczyna razić w oczy.
ODPOWIEDZ