Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowa wspólnota na osiedlu SM"SŁoneczna"

Sprawy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych w Redzie
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Wspólnoty jak widzę działają.Na Spokojnej już są tabliczki a na Łąkowej chyba szykuje się iluminacja świąteczna.Ciekawa jestem efektu.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Widziałam dzis we wspólnocie nad wejściami do klatek ozdoby świetlne,takie ramy ze światełkami,pewnie będzie fajnie wyglądało wieczorem.a na łąkowej zapewne będzie to co w zeszłym roku.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Czyzby budynek z Biedronka odgradzal sie od zaplecza? Wczoraj widzialem dwa slupki wmurowane tuz na granicy gdzie konczy sie kostka brukowa?! Ktos cos wie....
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

No,no wspólnota na Łąkowej zrobiła dekoracje świetlne na budynku i gankach.Wygląda fajnie,zawsze to miły akcent na święta. Co do nowych słupków na parkingu za Biedronką to postawiła je nasza spółdzielnia,niby do montażu łańcucha.Tylko kto będzie ten łańcuch opuszczał ? No i co ze szlabanem,jakoś cicho?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Zuza redziance chyba chodziło o wspólnotę na spokojnej, bo dopiero dalej wspomina o tej na łąkowej ( ale mogę sie mylić). Swoją drogą widzę, że obserwacje sa na bieżąco. Jeszcze sama nie widziałam co jest nad moja klatka a już przeczytałam o tym na forum :)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Co jest u Ciebie Dormo to nie wiem.Chodziło mi o wspólnotę na Łąkowej,że wystroili blok i o ulicę Łąkową,że będzie to samo co w zeszłym roku ;-)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Acha w ten sposób :)
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

redzianka pisze:Co jest u Ciebie Dormo to nie wiem.Chodziło mi o wspólnotę na Łąkowej,że wystroili blok i o ulicę Łąkową,że będzie to samo co w zeszłym roku ;-)
U Dormy też feeria światełek,podoba mi się,że Wspólnoty wystąpiły z taką inicjatywą. :D
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

A spółdzielnia znowu be,bo nie zrobiła światełek...
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Nigdy nie robiła to i nie zrobiła teraz. Ale może,z czasem powstanie nowa świecka tradycja........ :wink:
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Mogliby chociaz zmienic te ozdobyc na Łakowej na jakies nowsze a nie co roku te same szitexy, chodz z drugiej strony trzeba sie cieszyc ze wogole cos jest! :)

A tak poza tym to co z tym szlabanem, byl, potem go zdemontowali bo niby slupek przstawiali, slupek w murowany juz kilkanascie dni a szlabanu nima....
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Zuza pisze:
redzianka pisze:Co jest u Ciebie Dormo to nie wiem.Chodziło mi o wspólnotę na Łąkowej,że wystroili blok i o ulicę Łąkową,że będzie to samo co w zeszłym roku ;-)
U Dormy też feeria światełek,podoba mi się,że Wspólnoty wystąpiły z taką inicjatywą. :D
a od strony balkonów nei działa im halogen... i jest ciemno jak... w ....
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Zuza pisze:
redzianka pisze:Co jest u Ciebie Dormo to nie wiem.Chodziło mi o wspólnotę na Łąkowej,że wystroili blok i o ulicę Łąkową,że będzie to samo co w zeszłym roku ;-)
U Dormy też feeria światełek,podoba mi się,że Wspólnoty wystąpiły z taką inicjatywą. :D
akurat dla mnie szczerze to nie ma żadnego znaczenia. Wolałabym wydac pieniadze na cos innego, ważniejszego no ale to kazdego indywidualny wybór i zdanie.
bomba
Bywalec
173 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ryszard pisze:
a od strony balkonów nei działa im halogen... i jest ciemno jak... w ....
Na Łąkowej od strony balkonów nie mamy żadnego halogenu ani innego oświetlenia.Całe oświetlenie placu za biedronką należy do Jackobsa,niestety mieszkańcy bl.22 skarżyli się,że nie mogą spać ,bo im świeci w okna ,więc po 21 oświetlenie jest wyłączane.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

myślę ,że Ryszardowi chodziło o wspólnotę ,w której mieszka Dorma.
ODPOWIEDZ