Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Połączenie drogowe Leśna-Cegielniana

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
per
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

HarrY pisze:Śmieszy mnie jedno, oni Rumia, kiedy odrzuca takie rozwiązania sądzi, że głównie Nam szkodzi. Nic bardziej mylnego. Przecież mieszkańcy Redy, starając się wrócić do domu od strony Gdyni, korkuja własnie ich ulice, nie tylko główną ale i wiele innych, aby sobie przyśpieszyć powrót. Więc tak naprawde radni Rumi szkodzą brakiem współpracy swoim mieszkańcom. Teraz Polska - ideologia myślenia znów górą :P
Masz rację, takie zaściankowe myślenie...
może kiedyś się zreflektują... :idea:
tylko że wtedy może być już za późno na konstruktywne zmiany...
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ale Reda przechytrzyła Rumię i wniosek jest w akceptacji.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

oby, jak mówiłem wcześniej, oba miast skorzystają, szybszy dojazd do Redy, mniej korków po drodze w Rumi
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Nie chcę być krytykiem budowy tej drogi, zastanawiam się tylko nad sensem wyprowadzenia ruchu wprost na skrzyżowanie w Rumii przy Galerii Rumia, To skrzyżowanie jest jak się okazuje nieprzepustowe. Zbudowanie tej drogi pomoże na pewno na odcinku RUmia o d Castoramy do Redy, ale nie rozwiąże problemu mocno przeładowanej drogi w Rumi na odcniku Galeria Rumia - ROno przy Catoramie
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

To wyobrasz sobie zamknięcie wiaduktu w Rumi.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

narek pisze:Zbudowanie tej drogi pomoże na pewno na odcinku RUmia o d Castoramy do Redy, ale nie rozwiąże problemu mocno przeładowanej drogi w Rumi na odcniku Galeria Rumia - ROno przy Catoramie
Też nie koniecznie - Wejherowianie, i inni, zamiast cisnąć się środkiem miasta na pewno będą woleli zjechać w połowie drogi w alternatywną, i ominąć Rumię i Redę - gdzie już chyba wszyscy wiedzą, że przy Auchanie w sezonie jest tłoczno, nie mówiąc już o przejeździe przez Redę.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Myślę, że dla ruchu lokalnego i bezpieczeństwa to droga musi powstać. Problem zatłoczenia dróg może jednak rozwiązać tylko obwodnica.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Musi przede wszystkim OPAT to jedyne i sensowe rozwiązanie, reszta to rozwiązania tymczasowe.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Obwieszczenie Starosty Wejherowskiego o zawieszeniu postępowania w sprawie BUDOWY DROGI POWIATOWEJ nr1476G ULIC DROGOWCÓW I LEŚNEJ W REDZIE oraz CEGIELNIANEJ I TARGOWEJ W RUMI.

http://www.wrotapomorza.pl/res/BIP/Reda ... /save0.pdf
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Czy to oznacza koniec tej niezbędnej nie tylko dla Powiatu inwestycji????? :evil:
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Warto o tym pamiętać na wyborach samorządowych.
Pozdrawiam Ziomali
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

IMHO Burmistrz zrobił więcej niż musiał ... a na władze powiatowe to my nie mamy chyba wpływu.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

ale w wyborach wybieramy też radnych powiatu, więc pamięć o której wspomniał Alfista, jest zalecana:)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Już napewno nie będę na zadnego z obecnych burmistrzów głosował.Szczególnie na p.M. za brak inicjatywy.On prawie nie zabiera głosu na spotkaniach.Nasz radny p.L.też jest niewidoczny.
ODPOWIEDZ