Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Połączenie drogowe Leśna-Cegielniana

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Biuro Budowy SKANSKA S.A.
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Szanowni Państwo,

Pragnąc ustosunkować się do zgłaszanych przez mieszkańców licznych uwag dot. terminu dopuszczenia do ruchu przejazdu kolejowego w ciągu ul. Zbychowskiej w Rumi informujemy, że kolejne opóźneinia nie były zawinione przez wykonawcę robót SKANSKA S.A.
Biuro Budowy SKANSKA
Marcin
Prawie Lider
522 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze:Reda odzyska część środków przeznaczonych na ta inwestycje, bowiem Urząd Marszałkowski zwiększył dofinansowanie dla tego projektu.
Urząd zwiększył dofinansowanie o 5 mln, 2 z tych milionów będzie trzeba wydać na dodatkowe prace związane z inwestycją, a pozostałe 3 podzielne mają zostać proporcjonalnie do wkładu miedzy Rumię a Redę. Jeśli dobrze liczę będzie to milion 200 tysięcy złotych

http://reda.naszemiasto.pl/artykul/1155 ... 146d,1,3,2
Te dwa miliony to już wiadomo na jakie dodatkowe prace wyda Urząd Marszałkowski. Otóż dziś w Radio Gdańsk "ujawniono", że na skutek błedów w dokumentacji (brak umieszczenia kabli i przewodów telekomunikacyjnych PKP na planach geodezyjnych) czeka nas opóźnienie i konieczność wywalenie dodatkowych 2 milionów złotych na naprawę zniszczeń. Winnych nikt nie będzie szukał. Bo nie warto. Oto Polska własnie.

http://radiogdansk.pl/index.php/wiadomo ... -rumi.html
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Żenujące :/ A może napisać jakiś list do Starostwa w Wejherowie z zapytaniem, dlaczego nie zamierza wyciągać konsekwencji w stosunku do winnej firmy, tylko szkody pokrywa z pieniędzy podatników?
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

No bo co to dla nas, obywateli, 2 mln złotych :P

A co do robót, to dzisiaj coś się intensywnie dzieje, bo jeden tor 202 został zamknięty, przywieźli jakąś wielką metalową konstrukcję, zjechały się koparki i ładowarki, pełno robotników ... w zasadzie stoi i patrzy :D
Ewa302
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Moze i PKP bedzie montowala VIATOL-e skoro to jakas wielka metalowa konstrukcja??
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

nie, teraz doszedłem do tego, co to jest - to jest konstrukcja mostu (przęsło?) które będzie montowane pod torem (kier. Wejherowo)
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Huherko pisze:nie, teraz doszedłem do tego, co to jest - to jest konstrukcja mostu (przęsło?) które będzie montowane pod torem (kier. Wejherowo)
Docelowe przęsło w kierunku Wejherowa zastało zainstalowane, teraz trwa przygotowanie podtorza no i pewnie układanie właściwego toru. Widać też że przy okazji zamknięca toru, równolegle trwają prace przy budowie tunelu dla pieszych.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

w dzisiejszej TTMce między innymi o tym na co poszły dodatkowe pieniążki (2 miliony złotych)
http://telewizjattm.pl/index.php/odtworz,2011-11-21,02

i krótka wypowiedź burmistrza Redy z której wywnioskować można, że Reda swoją działkę (1,2 mln) wyda na drogi lub budowe sali sportowej
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

komentarze do tego artykułu poniżej poziomu ...
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

wesand pisze:teraz jak po tym jeżdżą kolejki to się roznosi duży hałas gdyż w/w profile są w środku puste i gdy po tym coś przejedzie to wydobywa się nieprzyjemny dla ucha dźwięk. Mieszkam w tej okolicy i jest to w tej chwili dość odczuwalny problem, nurtuje to mnie i sąsiadów czy ta sytuacja jest chwilowa (hałas)
Wygląda na to, że problemy z hałasem powinny się skończyć gdyż zdemontowano już oba prowizoryczne profile zastępując je docelowymi przęsłami wiaduktu. Całość wygląda nawet nieźle zapraszam na spacer nowo powstałą ulicom pomiędzy dawnymi Zakładami Gumowymi aż do rzeczonego wiaduktu, o ile będzie fajna pogoda :wink:
Biuro Budowy SKANSKA S.A.
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z koniecznością bezpiecznego przeprowadzenia robót budowlanych w zakresie wykonania głębokich wykopów w dniach od 05.12.2011 r. do 17.12.2011 zamknięty dla ruchu kołowego będzie odcinek ul. Cegielnianej w rejonie posesji nr 16.
Serdecznie przepraszamy za wszelkie utrudnienia i jedncześnie prosimy mieszkańców o korzystanie z alternatywnych tras dojazdu do drogi krajowej nr 6 od strony ul. Zbychowskiej w Rumi i ul. Gniewowskiej w Redzie.
Biuro Budowy SKANSKA
per
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

szanowne biuro skanskej.
Informuje was ze na cegielnianej nie ma posesji o nr 16 .
Napiszcie cos mondrego!!!!!!!
warto zapoznac sie z mapa
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

per pisze:Napiszcie cos mondrego!!!!!!!
Per .... proszę :P
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
ODPOWIEDZ