Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Remont ul. Puckiej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

no to zgodnie z artykulem w Dzienniku Bałtyckim remont na jesień;) a szkoda, że nie w wakacje;p śmiesznie by było.
Przegląd Mediów
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Będą utrudnienia dla kierowców i pasażerów PKP w Redzie

Kierowcy postoją sobie w długich korkach, a pasażerowie PKP zamienią pociągi na autobusy - tak rysuje się najbliższa przyszłość dla Redy i osób przejeżdżających przez to miasto. A wszystko przez zbliżający się wielkimi krokami remont ulicy Puckiej w Redzie, która jest częścią drogi wojewódzkiej nr 216, czyli ruchliwej trasy prowadzącej z Redy, przez Puck, na Hel.

(...)Na Puckiej pojawi się nowa nawierzchnia, chodnik dla pieszych z obu stron (do tej pory ludzie z jednej strony maszerowali w błocie) oraz co ważne, kanalizacja deszczowa. (...)W przyszłym tygodniu planowane jest rozpoczęcie robót drogowych. Ruch samochodowy na remontowanym odcinku ma być prowadzony wahadłowo. Prace potrwają do 15 grudnia, inwestycja pochłonie prawie 3 mln złotych.

To jednak nie koniec niedogodności. Na trudności powinni nastawić się też pasażerowie pociągów PKP. Roboty drogowe postanowili wykorzystać też kolejarze i wyremontować przejazd kolejowy, znajdujący się w ciągu ul. Puckiej, na remontowanym odcinku drogi.(...)

W związku z robotami kolejowymi od 6 października na 9 dni i nocy zostanie całkowicie wstrzymany ruch kolejowy na trasie Gdynia-Hel. Pociągi zastąpią specjalnie podstawione autobusy.

Joanna Kielas - POLSKA Dziennik Bałtycki
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

no to się zacznie......HORROR!!
Awatar użytkownika
WICTOR
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Dobrze że teraz sie za to zabiorą a nie w sezonie.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Całe szczęście, że korzystam z SKM.
Gregory
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

mówi się trudno
ja już się przyzwyczaiłem do tych "wiecznych remontów"
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Jeżeli dobrze słyszałem /transmisja TTM ostatniej sesji/, to burmistrz mówił, że niedogodności związane z remontem mają trwać do świąt. Remont Puckiej - OK, ale na myśl o tym co się będzie działo na drogach przechodzą mnie dreszcze.
grzechulecki
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Aleje Lipową zaczeli poszerzać(ciężki sprzęt i wybieranie ziemi na poboczu). Będzie się działo na Lipowej!!! Ciekawe jak będzie w czasie remontu na obwodowej? Ludzie zaczną śmigać Obwodową aby dotrzeć na skruty do Lipowej. Wyjazd z Łąkowej lub z Semeko będzie bardzo utrudniony. Co z mostkiem na końcu Obwodowej(następne utrudnienie)? :cry:
darek95
Bywalec
196 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

22 września br. w poniedziałek, rozpoczyna się remont ul. Puckiej w Redzie od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z ul. Gdańską. Remont potrwa do połowy grudnia br. W tym czasie ruch pojazdów odbywał się będzie wahadłowo.

13 października br. zamknięty zostanie, na dziewięć dni, przejazd przez tory kolejowe na ul. Puckiej. Przejazd pojazdów przez tory odbywać się będzie tymczasową drogą z płyt drogowych.

www.reda.pl
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

No to się zacznie...
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

marny nasz los.....łączę się w bólu ze wszystkimi mieszkającymi za przejazdem.....
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ciekawa jestem jak dzieci będą chodziły do szkoły Lipową i Brzozową, jeśli przeniesie się tam cały ruch by ominąć Pucką. Jak znam życie znaku zakazu ruchu na Brzozowej i tak mieszkańcy spoza Redy nie przestrzegają .........
Monoceros
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

a co z nami, jezdzacymi auobusem do dworca, by potem wsiasc w zatłoczona skm i dotrzec do szkoły? Horror. co powiem nauczycielom? ze remont w redzie i nie zdązyłam na pociąg? cudownie. zacznę chodzic do dworca pieszo...
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

i jakoś sie ten remont nie zaczyna ....
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

wczoraj przejezdzalem to dopiero szykuja drugi przejazd przez tory gdy nasz bedzie zamkniety
pozdr
ODPOWIEDZ