Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

nowa inwestycja Semeko - ul. Gdańska

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Witaj:)) Paulina a w której klatce będziesz mieszkała ...my mamy A , pierwsze pięterko:)).
Podobno odbiory będą szybciej...ale nie wiedzą jeszcze kiedy ...oby jak najszybciej...
paulina.s
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Klatka A parter :)
paulina.s
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Może w najbliższym czasie pojawi się więcej lokatorów :)
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

no to masz ogródek :))a może będę mieszkała nad Tobą ??? moje mieszkanko nr 8 ...nade mną będzie chyba 4
ze strony semeko wiem ,że dwa mieszkanka w naszej klatce są jeszcze wolne 1 i 2...
paulina.s
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

strasznie się zakęciłam, moja klatka to B a nie A :) mieszkanie numer 3, właśnie mąż mnie uświadomił :) W waszej klatce są jeszcze 2 mieszkania na sprzedaż po 51 m2, z tego co wiem. A co do ogródka, to mamy mały tarsik, który musimy jakoś dobrze odgrodzić od ulicy ( mam nadzięję, że postawią ekrany, bo inaczej może troszę ciężko się tam mieszkać).
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dziewczyny, który to jest dokładnie blok? Ten tuż przy samej ul. Gdańskiej, trochę pod skosem, już z położoną elewacją? Czy ten bliżej Biedronki, który jeszcze nie ma elewacji?
paulina.s
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Jest to blok bliżej ulicy, z połozoną już elewacją.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Tak z ciekawości-co wami kierowało, że wybrałyście mieszkanie akurat w tej inwestycji? Cena była zabójczo niska? Bo patrząc obiektywnie nie ma tam zbyt wielu zalet a wad cała masa jak choćby lokalizacja przy głównej wiecznie zakorkowanej ulicy i stacja benzynowa tuż obok
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Herring jeżeli o mnie chodzi to bliskość szkół ( mam 3 dzieci ) , bliskość skm , sklepów . Na Młyńskiej mieszka moja siostra . Jeżeli chodzi o lokalizację , to obecnie też mieszkam przy najruchliwszej ulicy Gdyni , Aleja Zwycięstwa przechodzi w Świętojańską...tak więc wiem czym to pachnie:)).
A Reda bardzo mi się podoba:))). Rozważałam Aquasferę ale obawiam się opłat za ciecia i tym podobne ...dlatego Gdańska.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Rozumiem bliskość szkół i ogólnie mówiąc infrastruktury miasta jednak odnośnie lokalizacji to Aleja Zwycięstwa jest przez większość czasu przejezdna więc czego nie można powiedzieć o Gdańskiej szczególnie w lecie kiedy korki są od rana do wieczora i smród spalin jest tragiczny. A nie rozważałaś po prostu poszukania czegoś z rynku wtórnego choćby na osiedlu przy młynie?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2883 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Wszystko kwestia rozwiązań technicznych zastosowanych w budynku. Jak są dobre okna, jest sprawna wentylacja, to nie będzie problemu ani z hałasem, ani spalinami...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

herring pisze:Rozumiem bliskość szkół i ogólnie mówiąc infrastruktury miasta jednak odnośnie lokalizacji to Aleja Zwycięstwa jest przez większość czasu przejezdna więc czego nie można powiedzieć o Gdańskiej szczególnie w lecie kiedy korki są od rana do wieczora i smród spalin jest tragiczny. A nie rozważałaś po prostu poszukania czegoś z rynku wtórnego choćby na osiedlu przy młynie?
Może nie ode mnie chciałbyś uzyskać odpowiedź, ale powiem ci, że akurat to czy Gdańska jest przejedna czy nie latem nie jest najważniejsze. Nie wszyscy jeżdżą samochodami czy autobusami i nie wszystkich to dotyczy, wiec argument nie ma porównania. Ludzie z różnych powodów( dużo ważniejszych dla nich) kupują mieszkania w danej okolicy i to jest ich sprawa. Natkare dała wyjaśnienie.
Co do mieszkania z rynku wtórnego w opozycji do rynku pierwotnego. Jeśli już bym miała brać kredyt na nowe mieszkanie to wolałabym wziąć na całkiem nowe mieszkanie które urządzę jak chce. Teraz mieszkam w starym budownictwie ( tak jak ktoś urządził), ale na przyszłość chciałabym urządzić mieszkanie w którym raczej planuje mieszkac dość długo ( jeśli nie do końca) według własnych upodobań. A cena mieszkań z rynku wtórnego czy kredytu+ zrobienie mieszkania w rynku pierwotnym raczej jest podobna.
Może chcesz sprzedać mieszkanie na osiedlu przy Młynie dlatego tak piszesz? bo dziwne są twoje pytania
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

herring pisze:Rozumiem bliskość szkół i ogólnie mówiąc infrastruktury miasta jednak odnośnie lokalizacji to Aleja Zwycięstwa jest przez większość czasu przejezdna więc czego nie można powiedzieć o Gdańskiej szczególnie w lecie kiedy korki są od rana do wieczora i smród spalin jest tragiczny
Jakie znaczenie ma fakt, czy ulica jest przejezdna, jeśli tak czy siak ruch odbywa się nią non-stop i natężenie hałasu i spalin jest duże :) A tak jest właśnie na Al. Zwycięstwa, która należy do najbardziej ruchliwych ulic w Gdyni. Więc myślę, że natkare doskonale zdaje sobie sprawę, w co się pakuje :)
Jeden ucieka w ciszę i odludzie za cenę ciągłych dojazdów, inny woli mieszkać blisko ulicy, ale mieć wszystko pod nosem. A tutaj bliskość SKM, autobusów, sklepów czy szkół jest nieoceniona.
paulina.s
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Herring, każdy kupujący mieszkanie w tym bloku, wiedział co kupuje. Ludzie mają różne powody. Ja również, tak jak Natkare mieszkałam przy ruchliwej ulicy, plus do tego miałam stację benzynową pod nosem ( i to znacznie większą niż ta koło ul. Gdańskiej) :).
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Mam rodzine w b. duzym mieście. Gdy ja przyejeżdżam do nich, to nie mogę spac z powodu całodobowego hałasu (autobusy, tramwaje, karetki, policja). Gdy oni przyjeżdzaja do mnie to tez nie moga spac z powodu "świdrującej w uszach" ciszy :)
Stan ten mija po paru dniach, lecz tak jest.
ODPOWIEDZ