Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

nowa inwestycja Semeko - ul. Gdańska

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
paulina.s
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Romek, masz rację, człowiek dość szybko przyzwyczaja się do nowej sytuacji ( oczywiście nie mam tu na myśli sytuacji trudnych- zaznaczam, aby nie było wątpliwości :) ). Ja przeprowadzałam się bardzo często. Z małego miasteczka wyjechałam na studia do "dużego miasta", było trudno, ale dałam radę, później przeprowadzałam się jeszcze parę razy i za każdym razem przyzwyczajenie się do "nowego" ( niekoniecznie lepszego) miejsca, zajmowało mi może tydzień, więc i do tego przywyknę, zresztą nie mam wyjścia. :)
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Natkare i paulino.s, cieszę się, że cieszycie się ze swoich nowych mieszkań. Witamy w Redzie!
pi
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

1. Nie mam na sprzedaż mieszkania na osiedlu przy młynie :)
2. Pytałem z ciekawości bo sam nie wyobrażam sobie mieszkania tak blisko krajowej 6-ki, ale wiadomo każdy ma inne potrzeby i upodobania.
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Moje decyzje są zawsze przemyślane ,Reda bardzo mi się podoba ...miałam wybór nowe Reda ...stare Gdynia Wzgórze .
Innych możliwości nie rozważałam .Gdynia w tej okolicy to ...kolosalne czynsze , 38 metrów =+- 500 złotych , dodatkowo gaz , prąd , fundusz .., junkersy lub piece , brak miejskiej ciepłej wody.
Reda mniejsze czynsze przy podobnych metrażach , ciepła woda płynąca z kranów , bez junkersów których strasznie się boję i gazu w kuchenkach...
Mam troje dzieci w wieku 13 , 9 i 7 lat , jeżdżę skm , nie posiadam samochodu i nie planuję robienia prawka , mój mąż też wielbiciel skm:)).
A osiedle przy młynie bardzo mi się podoba , tylko ,że się spóźniłam bo już sprzedane a ja chciałam nówkę:))).
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Pi dziękuję za przywitanie ale jeszcze trochę:)))
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

byłam dziś na stronie Semeko , w moim bloku zostało tylko jedno niesprzedane mieszkanko:))tak więc było więcej chętnych na mieszkanko koło ruchliwej ulicy i stacji paliw...
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

natkare pisze:byłam dziś na stronie Semeko , w moim bloku zostało tylko jedno niesprzedane mieszkanko:))tak więc było więcej chętnych na mieszkanko koło ruchliwej ulicy i stacji paliw...
Każdy z nas wdycha porcje spalin z przejeżdżajacych przez Redę pojazdów. Nieważne gdzie kto mieszka, figlarny wiaterek wszystko przyniesie :)
Witam w Redzie :salut:
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Dzięki Romek:))
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Wszystkie mieszkanka już sprzedane w moim bloku ...mam nadzieję ,że remonty będą się odbywały mniej więcej jednocześnie ...jest szansa na szybszą ciszę i porządek:))....ciekawe kiedy będą odbiory...
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

natkare pisze:mam nadzieję ,że remonty będą się odbywały mniej więcej jednocześnie ...jest szansa na szybszą ciszę i porządek:))....ciekawe kiedy będą odbiory...
Też Ci tego życzę, ja mieszkam w bloku ponad 20-sto letnim i mam sąsiada, który regularnie, co kilka dni coś remontuje, po prostu ciągłe wiercenie, stukanie itp. W Każdym razie życzę pogodnych i wesołych Świąt Wielkanocnych, no i witamy w Redzie ;-)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

icc2009 pisze:Też Ci tego życzę, ja mieszkam w bloku ponad 20-sto letnim i mam sąsiada, który regularnie, co kilka dni coś remontuje, po prostu ciągłe wiercenie, stukanie itp...
Może prowadzi ukryty warsztat stolarski ;)
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Bardzo dziękuję z miłe przywitanie:)) te święta spędzam jeszcze w Gdyni ....może następne uda nam się spędzić w nowym domu....oby..
Życzę wszystkim słoneczka :)), spokoju i wypoczynku...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

natkare - orientujesz się może jak wysokie mają być budynki 3 i 4, bo jak widzę na wizkach SEMEKO ( http://oferta.semeko.pl/reda-ulica-gdanska/galeria.html ) postanowili jednak budować na tej działce kolejne budynki... i teraz się zastanawiam...bo zaczeli od 1 który ma 3 piętra... później był 2 z 5 piętrami... czyżby 3 i 4 były jak Aquasfera i ostatni budynek Przy Młynie (8 pięter)?
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Wicek ...szczerze mówiąc nie wiem...jak kupowałam chatkę , na wizualizacjach jeszcze nie było bloków...ciekawe:)).
Mój pierwszy blok mają podobno oddawać już około czerwca ...zobaczymy..
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Dzisiaj mój mąż dzwonił do Semeko , do kierownika budowy ...odbiory mają się zacząć (podobno) pod koniec lipca.
Dostaliśmy umowę z Energa - no i będziemy mieszkali na ulicy Garncarskiej hihi ale wymyślili :)).
Pozdrówki jeszcze z Gdyni
ODPOWIEDZ