Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Droga za Auchan czyli Obwodowa Reda - Kosynierów Rumia.

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

wypadke byl...jechalem tamtedy jakos wieczorem... widzialem tylko jak jeep stal w poblizu przystanku... pomoc drogowa i policja
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ciekawe co się będzie działo po otwarciu Leroy Merlin. Wtedy to dopiero zaczną się korki.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dzisiaj przeszedłem się z Rumi do Redy drogą za Auchan i dalej przez łąki. Na zrobionym odcinku Kosynierów wszystko jest dopięte na ostatni guzik - ostatnia warstwa asfaltu wylana, chodnik, ścieżka rowerowa, lampy i elegancko wykończony rów wzdłuż drogi. No a potem zaczyna Reda, droga kończy i zaczyna łąka. Szkoda.
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Też w tym czasie jechałem, normalna kolizja a doprowadziła do takiego korka aż do Orlena w Rumi jak nie dalej, zgadzam się że jak otworzą Leroy to będzie masakra, a jak zbliży się sezon letni to to będzie masakra na maxa :-) Do sezonu napewno nie ma co liczyć na połaczenie Kosynierów, tak mi się wydaje ale to tylko moje zdanie. Chyba że nas czym UM zaskoczy chociaż bym na to nie liczył.
Awatar użytkownika
WICTOR
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Przejechałem sie ta drogą w niedziele wszystko pieknie ale redzką cześcią tej drogi to polecam autem terenowym (jak ktoś lubi przeżyć coś ekstremalnego) . Adam doszedł czyli jednak można dostać sie do Redy ciekawe tylko w jakim stanie?
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Tak jak szedłem nie przejedziesz - dwa rowy w poprzek, trzeba przeskakiwać bo ktoś kładeczki rozwalił. Pomimo mocno podmokłego terenu przeszedłem na drogę za Moriną bez uszczerbku dla mojego ubrania i dopiero tam przejeżdżający samochód wysłał moje spodnie do prania.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

adam pisze:Tak jak szedłem nie przejedziesz - dwa rowy w poprzek, trzeba przeskakiwać bo ktoś kładeczki rozwalił. Pomimo mocno podmokłego terenu przeszedłem na drogę za Moriną bez uszczerbku dla mojego ubrania i dopiero tam przejeżdżający samochód wysłał moje spodnie do prania.
Podziwiam Cię. w taka pogodę po łąkach chodzić..
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Można by pomyśleć o jakimś małym proteście. Leroy Merlin z tego co widziałem otwierają 19 stycznia.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dorma pisze: Podziwiam Cię. w taka pogodę po łąkach chodzić..
A ktoś mi kiedyś wytykał, że ja tylko o samochodach...

A korek był tylko do Orlenu, bo sporo ludzi próbowało przebić się tyłem przez Auchan, zresztą często rano czy po południu sam skracam sobie tamtędy drogę.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Reda nic nie zrobi bo to Auchan mial wykupic grunty, ktore "okazaly sie dla niego za drogie"...
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Szkoda, tak fajnie można skrócić drogę jadąc z Redy do Janowa przez Auchan....gdyby tak dalej do Redy przez łąki.....
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Gajos pisze:Można by pomyśleć o jakimś małym proteście. Leroy Merlin z tego co widziałem otwierają 19 stycznia.
To już w styczniu? Słyszałam, że dopiero w marcu
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Pat pomiędzy Auchanem a Miastem Reda będzie trwał długo - Tak niestety wynika z wypowiedzi obydwóch stron jak i podejmowanych działań. Wszystkim pozostałym pozostanie stać w korkach... Nie chcę być złym prorokiem ale od maja główna droga stanie się w pewnych godzinach nieprzejezda. Dziękujemy Miastu za super umowę z Auchanem, Rumia potrafiła to zrobić lepiej a przede wszystkim znacznie skuteczniej.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Sama nazwa na to wskazuje "Port Rumia".
Reda nie była chyba stroną w umowie przecież to teren Rumi.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Droga kończy się na granicy administracyjnej Rumii z Redą .... Reda prowadziła własne negocjacje dotyczące swojego terenu i drogi która ma powstać.
ODPOWIEDZ