Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Droga za Auchan czyli Obwodowa Reda - Kosynierów Rumia.

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Z tego co pamiętam to ten termin został przełożony na koniec czerwca
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

IzaM ... w sprawie drogi łączącą Redę z Rumią piszemy w dziale Inwestycje z wątkiem ,,Droga za Auchan czyli Obwodowa Reda - Kosynierów Rumia"
więc nie rozbijajmy wątków jednej inwestycji na kilka pytań !

co do prac to się mylisz IzaM, prace cały czas trwają ,dziś od rana zdejmowali kostkę na wysokości bloków Aquasfery i usypują miał kamienny do utwardzenia drogi.
Co do terminu oddania drogi to tak jak piszemy w wątku podanym j.w.
... i nie za miesiąc , tylko za dwa ( do końca czerwca )
bo został podpisany aneks na zmianę terminu odbioru drogi.
Ostatnio zmieniony |22 Kwi 2015|, o 19:24 przez Major, łącznie zmieniany 1 raz.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

wszystko jest w temacie viewtopic.php?f=22&t=276&start=435

droga ma być oddana do użytku pod koniec czerwca
aquasferianin pisze: calkiem mozliwe, prace przyspieszyly widze codziennie z okna. Swoja droga ktos wydal niepotrzebnie kase na polozenie kostki brukowej od ronda z obwodowej do Morskiej jakies 50 m, ktora musieli niedawno zdjac bo klada tam asfalt wg planu. Pytanie czy nie znali tego planu jak kladli kostke?
znali, ale Auchan nie chciał się wywiązać z obietnicy i od lat nie przekazywał pieniędzy na budowę drogi, dlatego Semeko zbudowało drogę z kostki, aby był dojazd do Atlantic-a, później Pacyfic-a i Aquaparku. Zresztą w tym samym czasie Semeko zbudowało rondo (a dokładniej wynajęło do tego Skanska).
Awatar użytkownika
aquasferianin
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Wicek pisze:wszystko jest w temacie viewtopic.php?f=22&t=276&start=435

droga ma być oddana do użytku pod koniec czerwca
aquasferianin pisze: calkiem mozliwe, prace przyspieszyly widze codziennie z okna. Swoja droga ktos wydal niepotrzebnie kase na polozenie kostki brukowej od ronda z obwodowej do Morskiej jakies 50 m, ktora musieli niedawno zdjac bo klada tam asfalt wg planu. Pytanie czy nie znali tego planu jak kladli kostke?
znali, ale Auchan nie chciał się wywiązać z obietnicy i od lat nie przekazywał pieniędzy na budowę drogi, dlatego Semeko zbudowało drogę z kostki, aby był dojazd do Atlantic-a, później Pacyfic-a i Aquaparku. Zresztą w tym samym czasie Semeko zbudowało rondo (a dokładniej wynajęło do tego Skanska).


Czyli jak zwykle nasze wladze ida na reke molochom typu Auchan, ktore naobiecuja gruszki na wierzbie. Powinni teraz sciagac kase od Auchan na skladke do drogi no chyba ze byla to tylko ustna obietnica, ktorej potem nijak wyegzekwowac srodkami prawnymi
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Auchan przelał w końcu pieniądze... dlatego droga jest budowana
Ale Semeko drogę do budynków zbudowało w 2012 roku, a Auchan pieniądze dał w 2014

Spokojnie ani drogi z kostki, ani nowej - właśnie budowanej - nie finansowało miasto
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

... a kostka betonowa i tak się nie zmarnuje, bo składują ją na palety i wykorzystają pewnie w innym miejscu
datom
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Gdzieś przespałam informację, że w końcu coś się ruszyło w sprawie tej drogi. Świetna wiadomość, w sezonie powrót do domu bez korków, nareszcie
kapelusznik
Bywalec
185 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

datom pisze:Gdzieś przespałam informację, że w końcu coś się ruszyło w sprawie tej drogi. Świetna wiadomość, w sezonie powrót do domu bez korków, nareszcie
To zależy skąd wracasz, bo w sezonie bywa, że korek zaczyna się na obwodnicy i kończy przy kościele w Redzie. Ale OPAT oczywiście niepotrzebny
datom
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Wracam z Gdańska i z okolic Gdyni staram się jechać każdą drogą byle nie główną: Hutniczą (chociaż też się czasem korkuje), dolną Rumią, za Auchan i największy korek był zawsze na odcinku od Auchan do obwodowej (naszej obwodowej ). W Redzie też poruszam się "bocznymi" drogami aby dotrzeć do Ciechocina. Niestety zupełnie nie wyeliminuje się korków ale jakoś trzeba sobie radzić
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

aquasferianin pisze:calkiem mozliwe, prace przyspieszyly widze codziennie z okna. Swoja droga ktos wydal niepotrzebnie kase na polozenie kostki brukowej od ronda z obwodowej do Morskiej jakies 50 m, ktora musieli niedawno zdjac bo klada tam asfalt wg planu. Pytanie czy nie znali tego planu jak kladli kostke?
Aquasferianin może wrzuciłbyś jakieś zdjęcia z robót?
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

super fotorelacja

a ponieważ przeszłaś całą trasę to mam pytanko, może zwróciłaś uwagę, gdzie są / będą zatoczki autobusowe, bo ja w sumie zauważyłem tylko jedną, na wysokości Moriny (
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Na 2 i 3 zdjęciu widać zatoczkę w stronę Auchan z Redy, jest za rondem, ale nie na wysokości Moriny. Podejrzewam, że z Auchan będzie też na tej wysokości, bo bliżej Aquasfery nie zauważyłam. Fajnie, że można już przejść/przejechać rowerem całą trasą. Pewnie w tygodniu nie za bardzo, bo to jednak plac budowy, ale dzisiaj było pusto, a jeszcze dwa tygodnie temu nie było to możliwe.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Ciekawe, czyjego imienia będzie rondo
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

suria pisze:Ciekawe, czyjego imienia będzie rondo
A moze zgłosimy nasze propozycje

Ja proponuję nazwe "Rondo tulipanów" , ponewaz lubię te kwiaty. Rondo obsadzic różnymi odmianami tulipanów.
Moga byc inne kwiaty.
Byle nie zasłuzeni czy męczennicy
ODPOWIEDZ