Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Przebudowa Łąkowa-Obwodowa

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Zgadzam się z przedmówcami, robota idzie ślamazarnie, czasami wydaje mi się, że panowie na budowie mają robić "sztuczny tłum".

Na ul. Długiej zerwanie ok 100m starego kaflowego chodnika 4 robotnikom z koparką zajęło 2 dni, potem kilka dni przerwy i znowu 3 dni dziury łatali. Od kilku dni stoją pachołki przy ostatnich łatach (przy tych pierwszych stały jeden dzień, przy ostatnich już chyba piąty ... nie wiem, może nabierają mocy urzędowej?

Na mostku też od kilku dni żaden robotnik się nie pojawił. Przez pewien czas sygnalizacja w tym miejscu trochę szwankowała bo w pewnym momencie z dwóch stron świeciło się światło zielone. Policja nie reagowała na zgłoszenia.

Przy Łąkowej też wszystko rozkopane i zostawione (wiem, dziś pogoda nie specjalna więc może dlatego prace wstrzymano) Ale obecny stan tymczasowej nawierzchni jest tragiczny.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

brzezins - ale Ty jesteś społeczniakiem - w pozytywnym sensie oczywiście. Duży plus, że nie tylko piszesz na forum, ale wziąłeś sprawy w swoje ręce i zgłosiłeś sprawę do odpowiednich organów.

Zgadzam się z Wami, dziwne te inwestycje. Niby w ciągu 2 tygodni mają się zakończyć, ale wydaje mi się, ze jak Semeko ze Skansą robiło rondo na Obwodowej to szło to jakoś sprawniej i było bardziej zorganizowane. Niby ta sama firma, a dwa inne standardy. Chyba, że czas zrobił swoje i tylko mi się wydaje, że wtedy było lepiej
ODPOWIEDZ