Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

LIKWIDACJA SKLEPU - WYPRZEDAŻ ODZIEŻY DZIECIĘCEJ I CIĄŻOWEJ

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
Reklama
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

TYLKO DO 31.08.2011

Zapraszamy na mega wyprzedaż odzieży niemowlęcej i dziecięcej,
m.in.: body, śpioszki, kaftaniki, skarpetki, rajstopy, koszulki, bluzeczki, sweterki, spodnie, sukienki, spódniczki, czapki.
Dostępne marki: Ekoswetry, Tup-tup, EarlyDays, Girl2Girl, Smoczek, Golińscy, Rebos, Gatta, Wola.

Posiadamy odzież ciążową firm: Elpasa, Bebefield, Lida, Bellybelt - bluzki, swetry, spodnie, spódnice, płaszczyki, rajstopy, getry, pasy ciążowe.

Sklep PUMPKIN

Reda, Osiedle Semeko, ul. Osadnicza 3 lok. 9 (obok fitness clubu "39 i pół").

Czynne od poniedziałku do piątku 11:00-17:30."

Obrazek
Ostatnio zmieniony |21 Lis 2011|, o 22:49 przez Reklama, łącznie zmieniany 1 raz.
*** Ogłoszenie płatne *** kontakt w sprawie publikacji ogłoszeń płatnych: admin@e-reda.pl ***
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

OO widzę, że i ten sklep długo nie pociągnął
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Przecież sklep w takim miejscu od razu jest skazany na likwidacje .Chyba że to ma być tylko hobby.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dziś z ciekawości odwiedziliśmy ten sklep. Sklepik Bardzo mały ze średnim asortymentem, za to ceny dość wysokie. To chyba powód zamknięcia sklepu, bo przy takich cenach to interes na pewno im nie szedł.

Ceny wysokie, po przecenie więc boje się pomyśleć jakie musiały być przed wyprzedażą :)
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

ja jakis tydzien temu dostałam ocozplasu jak widziałam ich ceny i to juz po obnizonej cenie
ODPOWIEDZ